گرداب انتظار بهبود سریع از Coronavirus

یک اوهایو KitchenAid کارخانه در فوریه. گرداب دوم-درآمد سه ماهه کاهش یافت 22%.

عکس: اندرو نیزه برای وال استریت ژورنال

گرداب Corp. WHR 2.18% گفت: آن را بهبود قابل توجهی در ماه ژوئن و بهبود آن راهنمایی برای سال سیگنالینگ آسیب را از این بیماری همه گیر کوروناویروس ممکن است سبک تر از دستگاه ساز انتظار می رود.

مدیر اجرایی Marc Bitzer گفت: مصرف کنندگان در خانه گیر کرده در حال به روز رسانی وسایل آشپزخانه به خصوص در آمریکا که در آن صفحه اصلی-فروشگاه های بهبود را تا حد زیادی باز مانده است.

“مردم صرف پول در آشپزخانه” آقای Bitzer در مصاحبه ای گفت:.

گرداب سهام افزایش 4.5% در بعد از ساعات معاملات روز چهارشنبه.

هنوز Benton Harbor, Mich.-بر اساس شرکت گفت: فروش جهانی کاهش یافت و بیش از یک پنجم آن در سه ماهه دوم به عنوان فروشگاه بسته در خارج از ایالات متحده و خانه ساخت و ساز کاهش یافته است در طول بیماری همه گیر.

ساز و یخچال و فریزر و ماشین ظرفشویی و KitchenAid میکسر گفت: کمتر شدید کاهش فروش رخ داده است در آمریکای شمالی بزرگترین بازار در مقایسه با مناطق دیگر که در آن محدودیت های حاوی ویروس بودند سختگیرانه تر. خرید و فروش بدون احتساب نوسانات نرخ ارز کاهش یافته و 34% در آسیا برای سه ماهه صدمه دیده توسط یک مستند در هندوستان در مقایسه با 12 درصد کاهش در شمال امریکا است.

گرداب انتظار جهانی درآمد به سقوط تا آنجا که 15 درصد این سال; شرکت انتظار کاهش از آنجا که 18 درصد. گرداب گفت: افزایش اخیر در coronavirus موارد در ایالات متحده نمی صدمه دیده ضریب اطمینان مصرف کننده یا تقاضا است.

“این است که بیشتر احتمال ‘U’ نوع سناریو” آقای Bitzer گفت: با اشاره به پیش بینی های که به صورت گرافیکی به شکل نامه ای که نشان می دهد یک افزایش سریع در فعالیت های اقتصادی است. “آوریل و مارس دو نفر از بدترین ماه دیدیم. ژوئن شروع به بهبود می یابند بسیار خوبی است.”

گرداب گفت: در ماه ژوئن که این امر کاهش شغل در ایالات متحده همراه با هزینه های دیگر. این شرکت گفت: این شرکت انتظار دارد که کاهش هزینه و ارزان تر مواد اولیه در نتیجه بیش از 500 میلیون دلار صرفه جویی در هزینه های این سال است.

این شرکت گفت: در آن زمان که تعداد نامعلومی از مجبور اخراج و همچنین بازنشستگی داوطلبانه هزینه 95 میلیون در این سال است. این شرکت شاغل 77,000 مردم جهان در سال 2019.

در همه درآمد کاهش 22 درصد به $4.04 میلیارد دلار است. این شرکت نوشته شده درآمد خالص از $35 میلیون از $67 میلیون دلار در سه ماهه مشابه سال قبل است.

نوشتن به آستن Hufford در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im