که در آن هند لیبرال err: ما باید ارزش های لیبرال بد اما لیبرال ها باید متوقف به ثمر رساند این خود اهداف

اخیر دهلی شورش نشان داده اند که لیبرالیسم در معرض خطر است امروز. این مورد نه تنها در هند بلکه در بسیاری از کشورهای جهان است. فوق العاده حق است در صعودی stridently سوال ارتباط از ‘لیبرال لابی’. در هند لیبرال هستند pejoratively اخراج توسط انسان ایجاد و آن لباسی را به عنوان ‘libtards’ که ‘خان بازار باند’ یا ‘Lutyens نخبگان”.

Uday Deb

لیبرال ها ممکن است تحت حمله اما لیبرالیسم به عنوان یک جهان بینی است که همواره مربوط به اخلاق و civilisational میراث کشور ما است. باور خود را در کثرت گرایی و احترام به همه ادیان فقط یک نظم اجتماعی عادلانه پیشرفت اقتصادی تحمل نظرات مختلف و پذیرش از مخالفت صلح اجتماعی و هماهنگی های متمدن گفتمان و اجتناب از جیغ کشیدن افراطی انداز طنین انداز با روح قانون اساسی ما و این ایده اساسی از هند است.

اما برای انواع دلایل لیبرال نمی نارضايتى کارآمد در ایدئولوژیک قدرت از پلت فرم خود را. این می آید به وضوح در رویکرد خود را به سکولاریسم و اهمیت دین در کشور ما است. اغلب وجود دارد یک انتخاب در مخالفت با سواد تجاوز فوق العاده مناسب است که تضعیف اعتبار خود و در واقع تقویت کسانی که آنها مخالف هستند.

من معتقدم مثلا که لیبرالها باید قاطعانه و unitedly مخالف overruling توسط دولت کنگره را در سال 1986 از شاه بانو قضاوت. آن را آشکار قانون از اقلیت مماشات برای رای بانک سیاست است. به همان اندازه لیبرال ها باید به مراتب بیشتر زور را محکوم کرد پالايش از Pandits از کشمیر در 1990s. دوباره معتبر محکومیت باز تحریک به خشونت در دهلی نو توسط BJP رهبران باید همراه با یک اندازه قوی انصراف از آتش زا سخنرانی های ساخته شده توسط AIMIM رهبر وارث پاتان و دیگران مانند او.

ثانیا لیبرال ها اغلب اشتباه بیش از این ایده بسیار از سکولاریسم در این زمینه. من احترام زیادی برای جواهر لعل نهرو اما این مایه تاسف است چقدر شخصی خود آگنوستیسیزم یعنی تحت تاثیر غربی مفاهیم مدرنیته است که در آن به صورت آشکار و عمل مذهبی بود به نحوی در نظر گرفته شود ‘ضد سکولار’ – هنوز هم دارای نوسان بیش از لیبرال چشم انداز است. سکولاریسم است که واقعا مربوط است که از مهاتما گاندی که uninhibitedly غوطه ور خود را در تمام ادیان ساخته شده هیچ راز خود را هندو تقوا و پس از آن پدید آمده با استنباط است که ما باید احترام همه ادیان.

لیبرال ها باید درک کنند که هیچ تضادی بین یک ادعای شخصی ایمان و سکولار دید. هیچ جایی وجود دارد, بنابراین, برای استریل فکری دارید سفسطه در ‘نرم Hindutva’. که یک اتهام از فوق العاده مناسب. لیبرال ها یک اشتباه اساسی از طریق واکنش به شیوه ای که به نظر می رسد برای قرار دادن آنها را بر روی پای عقب به صورت زیر دین خود را با غرور و افتخار. خود واقعی کار این است که نمی توان ساکت در مورد شخصی اعتقاد مذهبی اما به re-مناسب دین خود را از تعصب و نفرت و اعوجاج فوق العاده مناسب.

ثالثا بسیاری از لیبرال ها به اندازه کافی ریشه در فرهنگ این خاک. هند عمیقا فرهنگی ملت است. شما نمی تواند محکوم اسفناک اعوجاج استفاده از شعار ‘Jai Shri Ram’ مگر اینکه شما برخی از دانش Valmiki Ramayan یا Tulsidas را Ramcharitmanas که خارج کردن maryada purushottam شخصیت of Lord Ram به عنوان مظهر اخلاقی و مراقبت انجام شده است. آن را ضروری است برای لیبرالها به یک ایده از Kabir را ملاحظه ای التقاطی دید. آن را ضروری است برای آنها را به دانستن عقل محض از Thiruvalluvar. آن حیاتی است برای آنها را به آشنایی با فراگیر صوفی سنت و بسیاری دیگر از نمونه های خاکی حس خوب است که بخشی از میراث فرهنگی ما است.

چهارم, لیبرالها عمدتا بسیار خوب در سازماندهی فعالیت بر روی زمین است. آن را ممکن است برای مقابله با lumpen فوق العاده مناسب در حالی که نشسته در طراحی اتاق و یا گاه به گاه صدای جیر جیر و یا Facebook post. من می ترسم که وجود دارد هیچ گزینه ای برای لیبرالها اما به اب راه رفتن را به سرگین به شدت ادعا بینایی خود را از هند است. فوق العاده حق است متعصب و متعهد و همیشه آماده برای ضربه زدن به خیابان. لیبرال ها باید پاسخ دهند با در نظر گرفتن آنها بر روی مسالمت آمیز و تقویت مستقیم کمک رسانی به توده ها ،

در نهایت لیبرال ها باید متوقف شود ناامید کننده ای تقسیم شده و از نظر تاکتیک. آنها مستعد ابتلا به ایدئولوژیک مو-تقسیم و باقی مانده در فرد سیلوهای خود عدالت. توانایی شناسایی اصلی سیاسی حریف از subsuming تفاوت های جزئی به طور مشترک در مخالفت با آن کسانی آنها را. ما به این ترتیب یک صدای ناهنجار و خشن از صداهای مختلف گفت: همان چیزی که اما هیچ یک از این ترجمه را به یک تقویت جبهه مشترک. افراطی جناح چپ ایدئولوژی اغلب سوء کل بحث است. متاسفانه پاسخ فقط پیتر در محکومیت و نقد مرحله با بتن بدون پیگیری در شرایط هماهنگ استراتژی سیاسی در یک ماهی تابه-هند در مقیاس.

زمان آن رسیده است برای لیبرالها به توقف زندگی در برج عاج از فرض برتری را نبرد بر روی زمین است. برای این کار آنها باید آگاهانه اصلاح اشتباهات گذشته و تدبیر جدید برنامه عمل در اصطلاح مردم است. این طرح باید عناصر کلیدی از اعتبار و قوام و عینیت و وحدت و فعالیت. این کشور در حال گریه کردن برای سلامت عقل و نجابت در گفتمان ملی. لیبرالیسم اما تقبیح است که پاسخ درست به این نیاز اگر تنها آن بالا می رود به طور موثر برای دیدار با این چالش است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im