که در آن یک بحران نفت ضربه اول ؟ جایی که شما ممکن است انتظار داشت.

زمانی که قیمت جهانی نفت سقوط کرد و این هفته (به طور خلاصه در حال سقوط به قلمرو منفی در ایالات متحده) از آن به عنوان یک بیدارباش برای سازمان ملل. Coronavirus همه گیر است و به سرعت خشک شده تا تقاضا برای همه چیز از بنزین به سوخت جت. در حال حاضر یک سوال کلیدی این است که چه زمانی و چگونه به شدت اقتصاد جهانی را دوباره بجای اول برگشتن. نفت ممکن است به ارائه برخی از سرنخ. کشورهای تولید کننده نفت در صورت فشار است که می تواند تبدیل به یک رکود یا چیزی عمیق تر و طولانی تر.

در برخی از حملات قبلی از قیمت پایین “شما می تواند به افزایش مالیات و کاهش هزینه ها می گوید:” نیلس de Hoog یک اقتصاددان با Atradius یک تجارت اعتباری و شرکت های بیمه مستقر در هلند. اما در حال حاضر این اصطلاح petrostates “نیاز به صرف بیشتر در خانواده ها و کسب و کار.”

یک راه برای اندازه گیری استرس است که نگاهی به بودجه دولت. بیشتر کشورهای تکیه بر درآمدهای نفتی به صندوق دولت عملیات بزرگتر خود کسری مالی خواهد بود. به تعادل بودجه خود را, عربستان سعودی و روسیه بالاتر قیمت نفت از واقعی حفاری قیمت. اما آنها بزرگ ذخایر مالی برای کوسن ، شگفت آور, مبارزه ایران ممکن است پناه کمی بیش از حد به دلیل آن دیگر صادرات نفت از حد و آن را تا به برخی از ذخایر.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

بسیاری از کوچکتر تولید کنندگان نفت نگاه بسیار آسیب پذیر تر است. اکوادور اعلام کرد دو هفته پیش اضطراری طرح اقتصادی که نمیخوام دستمزد بگیران و شرکت های بزرگ به طور یکسان به راست کردن منابع مالی خود را در حالی که برخورد با شیوع کروناویروس. عمان نیز در حال مبارزه با افزایش بدهی و نیجریه هفته گذشته اعمال شده به صندوق بین المللی پول و دیگران برای بودجه اضطراری.

قیمت نفت پایین نیز تهدید سیاسی شکننده دولت. عراق در آن سوم نخست وزیر در بسیاری از ماه چهره یک نصف از درآمد نفت در هفته های اخیر. در ونزوئلا کاهش قیمت است فقط یک ضربه به صورت یک جمعیت در حال حاضر مبارزه با کمبود شدید و تورم.

پوشش نقره ای در همه این است که قیمت نفت پایین کمک خواهد کرد که هر دو مصرف کنندگان که پر کردن مخازن خود و واردکنندگان بزرگ انرژی مانند چین و ژاپن است.

منبع: نمودار 1: BP Statistical Review for 2019 (دیتا برای سال 1861 تا سال 2018), U. s. Energy Information Administration (2019 به طور متوسط ماهانه) بین قاره ای ارز (مارس 23 سال 2020 قیمت); نمودار 2: شورای روابط خارجی و انرژی و هوش CEIC, Nasdaq; نمودار 3: Atradius N. V., Oxford, اقتصاد جهانی مدل اقتصادی; جدول 4: Rystad انرژی

|

یعقوب Turcotte و کارن نوریس/کارکنان

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>