چرا که زنان کسب اکثریت درجه کالج را تشکیل می دهند و تقریبا نیمی از نیروی کار را تا چند اشغال اجرایی کار ؟

زنان امروز منجر 167 برتر کشور از 3000 شرکت. که بیش از دو برابر سهم یک دهه پیش اما هنوز هم کمتر از 6٪.

برای بسیاری از این سد نه تنها یک سقف شیشه ای در بالا بسیار اما همچنین یک دیوار نامرئی که حاشیه آنها از انواع نقش شده اند که سنتی سنگ پله به مدیر عامل و موقعیت.

وال استریت ژورنال مطالعه مدیران در شرکت های برتر, بزرگترین داد و ستد عمومی شرکت با ارزش بازار نشان می دهد که مردان در راه شدت گرفتن شغل مدیریت است که در آن یک شرکت سود و زیان آویزان در تعادل می باشد. به اصطلاح خط نقش با سود-و-زیان یا P&L مسئولیت های چنین به عنوان یک بخش واحد و یا نام تجاری در حال چه مجموعه مدیران در پیگیری مدیر عامل.

زنان ترویج به C-سوئیت—”رئیس” مشاغل در شرکت های, از سوی دیگر اغلب پر نقش چنین به عنوان رئیس منابع انسانی, مدیریت و یا حقوقی با توجه به تجزیه و تحلیل برای مجله توسط Equilar Inc., یک شرکت تحقیقاتی است که جمع آوری داده ها در مدیران و تخته. هر چند توابع مهم در این شغل ندارد و سود تولید مسئولیت هستند و به ندرت یک مسیر در حال اجرا یک شرکت است.

“شما می توانید یک صندلی در پشت میز و نمی شود یک بازیکن گفت: Jewelle Bickford, یک شریک در Evercore مدیریت ثروت و روسای پارادایم برای برابری ائتلافی از رهبران کسب و کار با هدف بستن شکاف جنسیتی در بالای شرکت های آمریکایی. “راه شما را تبدیل به یک بازیکن که معمولا همراه با یک P&L نقش است.”

پیوستن به کنفرانس ما تماس بگیرید

پیوستن به سردبیران ما برای نیم ساعت وال استریت ژورنال مشترک تماس در چهار شنبه, فوریه. 12 در 12 p. m. ET به عنوان آنها مورد بحث این مقاله است. ارسال سوالات خود را به subscribercall@wsj.com. ثبت نام در اینجا.

در سال گذشته 307 شرکت در راسل 3000 شاخص منصوب جدید مدیران اجرائی با توجه به Equilar. تنها 26 از آن بودند—و 17 زن اجرائی پایین پا و یا سرنگون شد در آن زمان. هفته گذشته یکی از مهمترین و برجسته زن اجرائی IBM Corp. Ginni Rometty اعلام کرد او را در ماه آوریل پس از هشت سال.

چرا مشاغل از بلند پروازانه مردان و زنان اغلب به گونه های مختلف تبدیل می شود پایین می آید به یک کیمیا از اوایل حرفه ای تجارت آف, کار و زندگی محدودیت و تثبیت نگرش در مورد زنان در قدرت و صفات که یک رهبر با توجه به مصاحبه با بیش از دو دوجین از مدیران ارشد زن مدیران اعضای هیئت مدیره و استعداد های استخدام.

آنچه روشن بسیاری می گویند این است که شرکت های اولیه حرکت می کند به اضافه کردن بیشتر زنان به ارشد خود را در رتبه اغلب شده اند اتفاقی متمرکز در درجه اول فقط گرفتن حداقل یک و یا دو بر روی رهبری تیم—و کمتر از یک روشمند تلاش برای پرورش آنها را برای موقعیت های با قدرت بیشتر.

رشد خزنده

بیشتر زنان وارد C-suite در شرکت در راسل 3000 شاخص اما به طور کلی در صد باقی مانده است کم…

درصد از زنان در C-suite نقش عنوان

15%

11.7%

مدیران برتر زیر مدیر عامل

10

5.1%

مدیران اجرائی

5

0

’16

2010

’12

’14

’18

…و نرخ رشد در زنان مدیران اقتصادی در سال های اخیر است.

زنان در C-suite نقش

تغییر از سال قبل

30%

25

20

بالا مدیران

مدیر عامل شرکت زیر

15

10

مدیران اجرائی

5

0

2010

’12

’14

’16

’18

منبع: Equilar تحلیل راسل 3000 شرکت

“زنانی که آن را به مدیر عامل شرکت آنها تقریبا flukes به دلیل وجود مداوم خط لوله ساخته شده است” گفت: جین استیونسون, معاون رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت خدمات اجرایی-استخدام شرکت Korn کشتی.

در هرشی شرکت ، مدیر عامل میشل باک شواهدی از چه استعداد استراتژیک برنامه ریزی می توانید به ارمغان بیاورد. زیر نر سلف J. P. Bilbrey, آب نبات غول شروع بیشتر سیستماتیک ساختمان یک زن استعداد خط لوله به C-suite. پنج بار از یک سال و خانم باک, 58 و تیم اجرایی بررسی بالا 70 نقش در این شرکت است. آنها بحث در مورد چه حرفه ای-انتقادی تکالیف مردان و زنان در آن موقعیت و بالا و بالقوه استعداد فقط در زیر آنها را باید در کنار حرکت های بالاتر از جمله با گرفتن P&L تجربه.

خانم باک پیوست هرشی به عنوان رئیس بازاریابی در سال 2005. با آقای Bilbrey را از او نقل مکان کرد و تبدیل به رئیس رشد افسر و سپس در زمان عمده P&L, نقش های در حال اجرا هرشی آمریکای شمالی کسب و کار و تبدیل شدن آن افسر ارشد عامل. در سال 2017, او شد این شرکت اولین زن مدیر عامل.

“من به راحتی می تواند یکی دیگر از زن مدیر عامل در هرشی آینده” خانم باک گفت. “کار ما این است که مطمئن شویم که وجود دارد بسیار مجرب و مجموعه ای متنوع از مدیران آماده برای رهبری این شرکت است.”

میشل باک, مدیر عامل شرکت هرشی مطرح شده با آب نبات کثافت در بورس نیویورک در ماه ژوئن. او در دیدار با مدیران دیگر در این شرکت به بررسی حرفه ای-انتقادی تکالیف مردم نیاز به حرکت عالی برای ساخت یک استعداد خط لوله است.

عکس: ریچارد درو/آسوشیتد پرس

یک 2019 مطالعه از بیش از 3 ، 000 حرفه ای توسط مادر شاغل موسسه تحقیقات و انجمن ملی زنان مدیران هر دو بخش از Bonnier Corp. مادر کار گروه رسانه ای نشان می دهد مردان و زنان بسیار متفاوت و حرفه ای-ساختمان نشانه.

مردان بودند سه برابر بیشتر از زنان به تشویق شده اند به در نظر گرفتن P&L نقش و دو بار به عنوان به احتمال زیاد به ترویج شده است و یا انتخاب شده برای آموزش رهبری در دو سال گذشته. تقریبا نیمی از مردان گزارش گرفتن مشاوره دقیق در محل کار چگونه به نمودار مسیر خود به یک P&L کار در مقایسه با 15 درصد از زنان مورد مطالعه. مردان بیشتر از زنان گفت: آنها تا به حال یک استراتژیک پشتیبانی شبکه که شامل حامیان مالی است که پشتیبانی آنها را برای تبلیغات—در میان کسانی که در مراحل اولیه حرفه خود را تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از مردان گفت: تا 79 درصد در مقابل 45 درصد از زنان است.

جای حق ؟

بیشتر زنان را تبدیل به مدیران در نقش حمایتی اما سهم خود را از شغل با سود-و-زیان مسئولیت در نظر گرفته سنگ پله به مدیر عامل شده بود.

نقش بدون سود-و-زیان مسئولیت

2010

منابع انسانی

2019

دولت

مشاور عمومی

0

10

20

30

40

50

60%

سود و از دست دادن نقش

اهسته بازمزمه ادا کردن

فروش

رئیس بخش

0

10

20

30

40

50

60%

منبع: Equilar تحلیل راسل 3000 شرکت

یک مانع بزرگ برای زنان است که آنها احتمال بیشتری برای توسعه تخصص عمیق در یک منطقه می گویند بازاریابی و یا سرمایه گذاری و حرکت کردن صفوف جعبه در نقش های خاص گفت: Korn کشتی را خانم استیونسون و دیگران. “زنان آموزش دیده در اطراف مردم; مردان آموزش دیده در اطراف احشاء کسب و کار”—در کلید عملیات یا تولید نقش او گفت:.

Patty واتسون سابق نیروی هوایی پرواز فرمانده که از طریق صفوف افزایش در بانک مرکزی امریکا, و سپس به عنوان مدیر ارشد فناوری اطلاعات در دو شرکت دیگر مشتاق به تبدیل شدن به یک مدیر عامل شرکت. در گذشته شرکت کل سیستم Services Inc., یا TSYS او نظارت یک سوم از 13,000 کارکنان و سازی کارت-پرداخت شرکت از وابستگی به رایانه های بزرگ به cloud-computing. در 53 او می ترسید آن را خیلی دیر شده بود برای رسیدن به او نهایی هدف شغلی از او ندارد عمده P&L نقش زیر کمربند.

“من درخواست شده است برای اجرای یک کسب و کار برای سال” گفت: خانم واتسون. “اما در آن طول می کشد کسی که مایل به شما این فرصت است.”

Patty واتسون گفته شد او بیش از حد انتقادی به تکنولوژی تحول در راه در شرکت او به تغییر موقعیت که در آن نقطه. مردم می گویند: “اما شما خیلی خوب در این,” او گفت. ‘وجود بی میلی به شما اجازه انجام این کار چیز دیگری است.’

عکس: داستین اتاق برای وال استریت ژورنال

بزرگ شده در یک خانواده نظامی خانم واتسون گفت پدرش, ارتش, سرهنگ, القا او را در سن تمایل به منجر که او آمد به عنوان ایجاد شرایط برای دیگران به انجام در بیشترین پتانسیل خود را. “من در این رهبری آزمایشگاهی,” او گفت:. به عنوان یک فن آوری اجرایی در بانک مرکزی امریکا او استخدام شد به رهبری-برنامه های توسعه اما با هدف جلو راندن او را تا tech-مدیریت صف.

آن نیست تا زمانی که او مدیر ارشد فناوری اطلاعات در حوزه امنیت-خدمات شرکت آستانه این شرکت. در 40s خود را که او فکر او می تواند رسیدن به یک سطح بالاتر حتی. او سپس-مدیر عامل شرکت تام Schievelbein به او گفت او می خواست به او میتوان در طرح جانشینی. خانم واتسون در نهایت در سمت چپ این شرکت در میان یک فعال سرمایه گذار در مبارزات انتخاباتی.

او در زمان کار در TSYS با اطمینان او خواهد بود در مسیر به یک P&L ، هنگامی که یک فرصت آمد, تا دو سال بعد او را به کارفرمایان به او گفت که او بیش از حد انتقادی به تکنولوژی تحول در راه است به تغییر موقعیت که در آن نقطه. خانم واتسون معتقد فرصتی مناسب آمده اند اما در سال گذشته TSYS توافق گرفته شود بیش از رقیب جهانی پرداخت Inc., و او در ماه اکتبر.

M. Troy جنگل سابق TSYS مدیر عامل و در حال حاضر رئیس جهانی پرداخت به نام خانم واتسون یک “رهبر بزرگ و ارزشمند مشارکت کننده” در طول زمان خود را در این شرکت است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه حرفه ای درس آیا شما در یادگیری از طریق تجربه است که شما آرزو شما می دانستم که در سن 25? پیوستن به بحث و گفتگو در زیر و یا ارسال به طور مستقیم به ونسا Fuhrmans در vanessa.fuhrmans@wsj.com.

در حقیقت خانم واتسون گفت: او بخواهد او گسترش تجربه خود را در اوایل. “هنگامی که شما انجام داده ایم چیزی رو به مردم بگو:” اما شما خیلی خوب در این,’, ” او گفت:. “وجود بی میلی به شما اجازه انجام این کار چیز دیگری است.”

به تازگی خانم واتسون صحبت با یک مرد مدیر عامل که تا به حال ساخته شده پرش از مدیر ارشد فناوری اطلاعات در حال اجرا یک کسب و کار بپرسید که چگونه او آن را کشیده. “او گفت:” من به آنها گفتم من که قرار بود به ترک اگر آنها نمی give me a P&L برای اجرا با تکنولوژی.’ و آنها را” او گفت:. “زنان تمایل به این باور اگر من فقط انجام و انجام یک کار بزرگ آن کار خواهد کرد.”

خانم واتسون کردم شانس خود را برای اجرای یک کسب و کار بخش در ماه ژانویه: او پیوست ابر مبتنی بر فناوری شرکت Intrado شرکت به عنوان شرکت رئیس جمهور در آن شرکت همکاری کسب و کار.

چه کار زنان’ به نظر می رسد در حال حاضر

زنان را تشکیل می دهند و حدود نیمی از نیروی کار ایالات متحده امروز اما بسیاری از مشاغل باقی می ماند تا حد زیادی تفکیک خطوط جنسیتی است. کشف زمینه های که در آن زنان ساخته شده اند بیشتر تاخت و تاز و حداقل.

خطرات بودن pigeonholed طنین انداز حتی با زنانی که از طریق شکسته به بالا. “شما شنیدن آن را بیشتر در بحث ها در مورد زنان, ‘آنها واقعا خوب است که اجازه دهید آنها را نگه دارید وجود دارد,’ ” گفت: الن Kullman, 64 سابق مدیر اجرایی شرکت DuPont. و همانطور که از ماه نوامبر مدیر عامل 3-D printing راه اندازی کربن. او همراه با خانم Bickford از Evercore یک co-صندلی پارادایم برای برابری ائتلاف.

چند سال قبل از منصوب DuPont مدیر عامل شرکت در سال 2009 خانم Kullman گفت: او سپس رئیس پیشنهاد او حرکت از در حال اجرا یک کسب و کار خط به کارکنان نقش مانند منابع انسانی به دور کردن رزومه. او استدلال که او را به دست آوردن تجربه ارزشمند و دارای حق اعمال نفوذ رهبران در سراسر شرکت.

“اما این که چگونه من آن را دیدم” او گفت:. “یکی از معدود زنان در رهبری ارشد, من فکر کردم اگر من بدهد تا من P&L من هرگز آن را دریافت و پس از آن من من از دست دادن فرصت است.” او خود را نگه داشته (P&L نقش حالی که با اضافه کردن مسئولیت های جدید و در ادامه به بزرگتر عملیاتی نقش.

برای nonwhite زنان بازحمت حرکت کردن به بالا است و حتی تندتر. زنان از رنگ کمتر به احتمال زیاد به می گویند کارفرمایان خود به آنها فرصت هایی را برای مدیریت مردم و پروژه ها و یا کمک به آنها حرکت شرکت های بزرگ سیاست در یک 2019 نظرسنجی از 329 شرکت های بزرگ و بیش از 68,000 از کارکنان خود را. آنها ساخته شده تا فقط 4 درصد از C-suite نقش در مقایسه با 10 درصد برای مردان از رنگ با توجه به تحقیقات توسط McKinsey & Co. و LeanIn.Org یک سازمان غیر انتفاعی که باعث پیشرفت زنان در محل کار است.

الن Kullman سابق مدیر عامل شرکت DuPont و در حال حاضر مدیر عامل 3-D printing راه اندازی کربن گفت: در یک موقعیت قبلی او در برابر حرکت به دور از سود و از دست دادن نقش و به جای آن اضافه شده مسئولیت های جدید.

عکس: راشل Bujalski برای وال استریت ژورنال

یک مطالعه اخیر بیش از 2600 مدیران ارشد ارزیابی توسط رهبری مشورتی شرکت ghSMART مختلف C-suite نقش زنان فقط به عنوان به احتمال زیاد به عنوان مردان به داشتن ترکیبی از مهارت ها و جاذبه است که پیش بینی آینده اجرایی. زن مدیر عامل نامزد شد و هنوز هم 28 درصد کمتر احتمال دارد برای تبدیل شدن به مدیران اجرائی خود را از نر و همسالان مطالعه انجام شده توسط محققان دانشگاه شیکاگو و کپنهاگ مدرسه کسب و کار در بر داشت.

در ایالات متحده خود را اجرایی-جستجو از آن گرفته شده Korn کشتی به طور متوسط از 269 روز به جای یک زن مدیر عامل در مقایسه با 207 روز به قرار دادن یک مرد در کار است که آن را نسبت به تخته های باقی مانده مردد به انتخاب یک زن برای نقش رئیس.

برخی از این اختلاف پایین می آید به تعصبات در مورد زنان جاه طلبی گفت: باربارا Yastine یک دیوار خیابان جانباز و تا 2015 از خودرو-وام غول متحد مالی بانکی واحد.

“اگر یک مرد هر کار مهم نیست چقدر بزرگ است که کار وجود دارد کار فرض که او همیشه علاقه مند به چیزی بهتر است,” او گفت:. با ارشد او گفت: “مردم تا حد زیادی فکر می کنم” من او در حال حاضر یک کار خوب, بنابراین اجازه دهید فقط در حرکت است.’ “

خانم Yastine, 60, پیوست متحد به عنوان رئیس اداری افسر در سال 2010 پس از های مختلف سرمایه گذاری, نقش در Citigroup Inc. و به عنوان رئیس امور مالی چه شد و سپس کردیت سوئیس اولین بوستون. او تا به حال پیشنهاد دیگری با پتانسیل به حرکت بالاتر تا قبل از امضای او به ملاقات با یکدیگر متحد عضو هیئت مدیره و خواسته داده می شود فرصت برای نشان دادن او می تواند جدی مدیر عامل شرکت مدعی. “همه آنها گفت:,” اوه,, البته,,’, ” او گفت:.

باربارا Yastine رئیس سابق متحد مالی بانکی واحد گفت که او اغلب خواسته به سختی پاکسازی شغل—کار مهم است اما نه با مشخصات بالا نوع که خواهد او را در حال اجرا برای مدیر عامل.

عکس: Elizabeth D. هرمان وال استریت ژورنال,

به عنوان متحد آمار تلاطم در آن دوباره بجای اول برگشتن از بحران مالی هر چند خانم Yastine اغلب خواسته به سختی پاکسازی شغل و کار مهم است اما نه با مشخصات بالا نوع که خواهد او را در حال اجرا برای رئیس. که شامل مجموعه چندین ساله روند بازسازی و تعمیر نظارتی جایگاه متحد بانک و سپس در درجه اول داخلی منبع مالی برای Ally Financial.

چند سال در, فقط قبل از متحد شد در مورد رفتن و نتیجه گیری دولت یونان آن را دریافت کرده بود این شرکت به طور ناگهانی اعلام کرد یکی دیگر از امور اجرایی را بیش از متحد فروشنده مالی-خدمات کسب و کار یک سیگنال قوی او مدیر عامل-آشکار است. حرکت و زمان خود را درست قبل از IPO roadshow آمد به عنوان یک خانم Yastine گفت. او در سمت چپ 10 ماه بعد در مدت کوتاهی پس از اجرایی جفری براون نام متحد و مدیر عامل شرکت.

متحد کاهش یافته است به نظر خانم Yastine را تجربه کرد و در حال توسعه زنان رهبری در این شرکت شده است تمرکز اصلی.

توسعه سنگی

یک بررسی نشان داد که زنانی که تبدیل به مدیران مشابه آرمان به بالا به عنوان مردان…

به اشتراک گذاری از مدیران که در آرزوی به مدیر عامل

50%

مردان

40%

زنان

39

…اما زن برای اولین بار در سطح مدیران باید یک زمان سخت تجسم خود در آن نقش دارد.

13

6

زنان گفت: آنها باید دسترسی کمتر به آموزش و مشاوره کمک می کند که منجر به بالا مدیریت.

دریافت اطلاعات دقیق در مسیرهای شغلی به P&< شغل در گذشته 24 ماه

48

50%

15

شده است را تشویق به در نظر گرفتن P&< نقش

46

14

یک استراتژیک شبکه از مربیان و مربیان و حامیان مالی برای راهنمایی حرفه ای

62

41

شرکت در رهبری برنامه های توسعه در گذشته 24 ماه

53

28

دریافت ارتقاء در گذشته 24 ماه

52

26

منبع: مادر شاغل موسسه تحقیقات و انجمن ملی زنان مدیران بررسی 3,038 حرفه ای—2,289 زنان و 749 مردان—انجام اکتبر 2018.

برخی از مدیران زن در حال ترک شرکت سنتی زندگی گاهی اوقات برای سهام خصوصی و یا برای شروع سرمایه گذاری خود را. یک سال 2018 شبکه اجرایی زنان تحليل استخدام, ارتقاء و گردش اطلاعات به صورت 400,000 کارکنان در هشت عمده فروشی و خرده فروشی و مصرف کننده محصولات شرکت های یافت ارشد زنان ترک شغل خود را در حدود چهار برابر رای از همکاران مرد خود: 27% در مقابل 7 درصد.

کیم Feil, سابق افسر ارشد بازاریابی در OfficeMax Walgreens و سارا لی Corp. گفت که پس از او گذشته عمده-شرکت کار به پایان رسید گرفتن یک پیشنهاد به مدیر عامل شرکت کوچک راه اندازی شد جایگزین طراوت به تیز آرنج او گاهی مواجه می شوند در قبلی حرفه ای.

“من شده است مورد سوال و چالش در راه است که در حال سوال من تیزهوشی شماره های من,” او گفت: حتی در نقش های که در آن او باید P&L مسئولیت.

به عنوان یک نشست سطح بالا او به یاد می آورد یک مدیر عامل کشیده او را کنار گذاشته و دستور او را به انجام هر گونه صحبت کردن. “من از او پرسیدم” آیا به شما می گویند که به هر یک از بچه ها در اتاق؟’ “او گفت که او به تصویر کشیده شده به نظر, و همچنین به معنی مشاوره. پس از او مدیر عامل از روی لئامت دادن در راه اندازی, او منجر شود سرمایه گذار و بازاریابی ارشد در آرزوی یک انرژی نوشیدنی سرمایه گذاری و با هدف سر سرمایه گذاری-سهام شرکت متمرکز بر زنان متعلق به شرکت یک روز.

“هنگامی که شما به صورت دیوار, شما را به فرصت های دیگر گفت:” خانم Feil که 61.

شیشه ای-سقف مفهوم شده است یک موضوع برای چندین دهه است. اصطلاح مورد استفاده برای توصیف موانع مواجه با زنان به عنوان آنها سعی می کنند برای بالا رفتن از نردبان شغلی برای اولین بار آمد به توجه گسترده ای در وال استریت ژورنال در مقاله ای بیش از 30 سال پیش.

سنتی مانع برای پیشرفت در محل کار شده است مسئولیت های خود را در زندگی خانوادگی. عقل متعارف نگه می دارد که زنان کمتر آرمان های خود را با سن و مادری صرف نظر کردن بیشتر وقت گیر اجرایی شغل و یا بین المللی موارد است که آنها را رهبری نماید. داده ها نشان می دهد که زنان همچنان به صورت خیلی بیشتر از کار و زندگی بحران نسبت به مردان به خصوص در بالا. این مک کینزی-ناب در مطالعه نشان داد که در میان زنان مدیران ارشد در روابط 72% تا به حال با شرکای تمام وقت استخدام دو بار به عنوان بسیاری به عنوان مرد خود همسالان.

اما اخیر گروه مشاوره بوستون مطالعه از بیش از 200 ، 000 کارکنان در طیف وسیعی از شرکت ها حاکی از آن است که شرکت فرهنگ است که تفاوت زنان و جاه طلبی خود را. در محل که در آن مردان و زنان گفت: شرکت خود را تا به حال ساخته شده است پیشرفت های خوبی در تنوع بالا خود را در رتبه 85 درصد از midcareer زنان گزارش آنها به دنبال بالاتر موقعیت رهبری تقریبا برابر با 87 درصد از مردانی که گفت ، در شرکت هایی که به ثمر رساند ضعیف در راستای تنوع تنها 66 درصد از زنان در مقایسه با 83% از مردان است.

“ما به اندازه کافی در شرکت به قرار دادن برنامه عمل در محل” به کشت بالا و بالقوه زنان گفت: کارولین Feeney, مدیر عامل شرکت مشخصاتش Financial Inc.’s راه حل های فردی گروه خود مصرف کننده محصولات و خدمات کسب و کار. “اما آن را بسیار مهم است. من می دانم چرا که من در آن زندگی می کردند.”

خانم Feeney سن 50 شد در سال 2017 اولین زن منجر به مشخصاتش زندگی-بیمه کسب و کار پیشرو به او نقش بزرگتر در حال حاضر. او تا به حال افزایش یافته است از طریق صفوف در مدیریت فروش به جای به عنوان یک دبیر معمولی راه به P&L نقش در بیمه. اما او تا به حال کار کرده و از نزدیک با آن سر زندگی را دیدم که او بالقوه است. زمانی که او پا به پایین خانم Feeney گفت: او دفاع و پشتیبانی او برای کوچکتر P&L, نقش های در حال اجرا در فروش ملی سازمان در حالی که اجازه می دهد او را به همکاری نزدیک با او مستقیم و جانشین برای تبدیل شدن به خوبی versed در امور مالی کسب و کار.

کارولین Feeney مدیر عامل شرکت مشخصاتش مالی فردی راه حل های گروهی گفت: این شرکت rethinking the one-size-fits-all مسیرهای به رهبری طراحی شده بود که آن را اغلب مردان در زمینه: ‘شده است وجود دارد یک تلاش هماهنگ در نگاه مردم با یک لنز های مختلف.’

عکس: Elizabeth D. هرمان وال استریت ژورنال,

تجربه او را در محل به بیش از کسب و کار در زندگی و پس از 2018 او نقش فعلی. او جانشین در بیمه عمر نیز یک زن که آمد در فروش آموزش دیده بود در یک مد مشابه و چند تن دیگر نیز منجر عمده کسب و کار در مشخصاتش. تلاش شده است در مورد قرار دادن مردم در نقش آنها آماده نیست برای او گفت: اما در مورد بازاندیشی one-size-fits-all مسیرهای به رهبری طراحی شده بود که آن را اغلب مردان در زمینه.

“وجود دارد یک تلاش هماهنگ در نگاه مردم با یک لنز های مختلف,” او گفت:. در این روند او آمده است برای دیدن تبدیل شدن به یک مدیر عامل شرکت برخی از روز را به عنوان عملی هدف است. “اگر شما می خواهم پرسید: من پنج سال پیش می تواند من همیشه دیدن خودم در نقش من در امروز و یا مدیر عامل شرکت نقش در مشخصاتش من گفت: هیچ. اما من فکر تکامل یافته است.”

برای دهه vaunted مدل رهبری در نفت و گاز شده است کسی که “تهاجمی را شارژ کرده و پاسخ” گفت: مایک Wirth مدیر اجرایی شورون Corp. به تازگی شورون خواسته خارج از شرکت برای ارزیابی آن بالا پتانسیل مدیران ترکیب گسترده تر مجموعه ای از معیارهای از جمله پاسخگویی و اجماع سازی. زنان را به ثمر رساند بسیار بالاتر از قبل از در داخلی آن رهبری ارزیابی.

“پس چرا نمی بینیم ؟ ما می دانیم این افراد و کار با آنها,” او گفت:. “اینجا جایی است که ناخودآگاه تمایل می آید.”

با کمک داده های آقای Wirth گفت: شورون است نقشه برداری رهبری راه را برای بسیاری از کسانی که زنان دو برابر شده است تعداد زنان در خط لوله برای چند ده بالاترین سطح نقش در این شرکت است. زنان مانند لیز Schwarze, معاون رئیس جمهور از جهانی اکتشاف و کیم McHugh, معاون حفاری شرکت را تشکیل می دهند 22 درصد از موقعیت های ارشد از 15% از یک دهه پیش. زنان هنوز هم یک اقلیت در بالای مردسالار کسب و کار از آنجا که بسیاری از این نقش ها نیاز به یک پس زمینه مهندسی و اطلاعات فدرال نشان می دهد زنان هنوز حساب برای تنها 17 درصد از فارغ التحصیلان رشته مهندسی نفت.

“این مشاغل دشوار و هر یک از این زنان در آن موقعیت زیرا آنها هستند که خوب” آقای Wirth گفت. برای زنان جوان در آینده در داخل شورون آنها نقش حیاتی مدلهای آنها بیش از حد می تواند نمودار حرفه ای به بالا او اضافه شده است. “در آینده من می خواهم حتی بیشتر زنان در این شغل است.”

هشت سال پیش در شرکت داروسازی شرکت سانوفی SA در زمان یک نگاهی از نزدیک در آن استعداد خط لوله و متوجه شد که در بسیاری از صنایع از آن تا به حال بسیاری از زنان در ورود به سطح و تاریخ و نقش مدیریت. اما درصد زنان کاهش هر گام تا مدیریت نردبان. رها شد و درست در زیر شدیدترین ارشد-رهبری سطح شرکت سانوفی راه اندازی شدید در شش ماه برنامه رهبری برای آن بالا و بالقوه زنان است.

چند ده زنانی که شرکت در هر سال اجرایی مربیگری و مقابله با یک سطح بالا انتساب در بخش دیگری از کسب و کار. فقط به عنوان مهم است اضافی صورت-زمان دریافت آنها با رهبران که حامیان بالقوه به قهرمان آنها را برای آینده تبلیغات.

از 92 نفر از زنان شرکت کرده اند پس از این برنامه رفت و جهانی در سال 2018 یک سوم از ترویج شده است. شرکت سانوفی نیز به طور سیستماتیک اضافه شده زنان بیشتر به آن پی برنامه ریزی برای بالا نقش و استخدام برخی از خارج است. پنج از آن آمریکای شمالی واحد کسب و کار در حال حاضر اجرا شده توسط زنان است. پنج سال پیش هیچ بود.

شرکت “ساخته شده است آن را یک اولویت قرار داده و معیارهای پشت آن است. که اولین گام” گفت: میشل Carnahan, شرکت سانوفی آمریکای شمالی از مراقبت های اولیه. “این اتفاق نمی افتد خود به خود.”

*روش

شرکت تحقیقات Equilar Inc., از طرف وال استریت ژورنال, محاسبه درصد زنان در های مختلف C-suite نقش در شرکت های عمومی در زمان راسل 3000 شاخص که شامل اکثریت قریب به اتفاق شرکت های معامله عمده در بورس سهام ایالات متحده برای سال پایان ژوئیه 31, 2010 به 31 جولای 2019.

Equilar وارد شده نام جنس و موقعیت از پنج مدیران هر شرکت به عنوان ذکر شده در سالانه پروکسی اظهارات واصل به آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار. شرکت هایی که نمی فایل یک بیانیه پروکسی در یک سال داده شده به دلیل ادغام delisting یا دلیل دیگر نبودند موجود در داده ها که در آن سال. پروکسی شامل اظهارات یک شرکت مدیر عامل CFO و سه دیگر بیشتر-بسیار جبران مدیران و لزوما شامل کل شرکت اجرایی تیم رهبری است. مجله طبقه بندی شده نقش به سود و از دست دادن شغل یا نقش های دیگر که برخی از آنها ممکن است شامل غیر مستقیم مسئولیت برای سود.

نوشتن به ونسا Fuhrmans در vanessa.fuhrmans@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im