زمانی که کار از خانه به معنی کار از RV

Thor متوقف تولید در اواسط ماه مارس شروع بازگشایی گیاهان خود را در آمریکای شمالی در اوایل ماه مه.

عکس: لوقا Sharrett/مهر نیوز

تعداد فزاینده ای از خریداران بار اول در حال افزایش RV ساز Thor Industries, Inc. در طول بیماری همه گیر کوروناویروس این شرکت گفت: به عنوان مصرف کنندگان به استفاده از وسایل نقلیه تفریحی برای, اجتماعی دور, سفر و به عنوان تلفن همراه در دفاتر.

“هر آمریکای شمالی جائی که من صحبت در چند هفته گذشته شده است بسیار هیجان زده در مورد سرعت که در آن خرید و فروش چیدن” رئیس اجرایی باب مارتین گفت. “بسیاری از نمایندگی های ما در حال گزارش یک بهبود قابل توجهی در فروش از مارس تا مه و هیجان زده در مورد پتانسیل فروش در ماه ژوئن و فراتر از آن.”

برخی از این رشد تقاضا از افرادی که می خواهید به استفاده از rv ها به عنوان تلفن همراه در دفاتر به عنوان آنها در طول ارتباط از راه دور گیر با توجه به ثور.

“یک روند جدید ما دیدن تکامل از ‘کار در خانه’ به ‘کار از هر نقطه’ به عنوان RV خریداران جدید خود استفاده rv ها به عنوان دفتر خود را در هر کجا که هستند” آقای مارتین اضافه شده است.

Thor سهام افزایش 8 ٪ به $108 صبح روز دوشنبه.

پس ممکن است خرید و فروش و انبار را بهبود هفتگی که بیشتر فروشندگان RV شده اند قادر به بازگشایی زیر coronavirus مربوط به تعطیلی Thor گفت. Thor متوقف تولید در اواسط ماه مارس شروع بازگشایی گیاهان خود را در آمریکای شمالی در اوایل ماه مه.

در شرکت مالی سه ماهه سوم که زد از فوریه تا مارس, خرید و فروش شد $1.68 میلیارد دلار است. مشخص شده است که 33% کاهش در مقایسه با این نتیجه از یک سال قبل از آن بیرون آمد و پیش از $1.64 میلیارد دلار است که تحلیلگران پیش بینی کرده بود با توجه به FactSet.

مربوط تصویری

به عنوان شهر نیویورک بازگشایی دوشنبه کالیفرنیا و برخی از کشورهای دیگر دیدن coronavirus موارد منجر به یک نظرسنجی جدید نشان می دهد حزبی تقسیم بیش از همه گیر; برزیل, جهانی نقطه داغ برای این ویروس را متوقف می کند گزارش coronavirus اعداد. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین. عکس: ریچارد وگل/AP

پس از یک دوجین یا بیشتر در هفته است که مردم در انتظار Covid-19 شیوع بیماری در مصرف کنندگان دیدن rv ها به عنوان یک راه جذاب برای سفر در حالی که اجتناب از فرودگاه ها و هتل ها و دیگر شلوغ فضاهای عمومی با توجه به کاترین تامپسون مدیر اجرایی تامپسون گروه پژوهشی.

“آمریکایی ها هنوز هم می خواهید برای دریافت کردن در جاده ها اما RV است که در جایی که آنها هنوز هم می تواند کنترل محیط زیست” خانم تامپسون گفت. او در مقایسه با مصرف کنندگان ذهن مجموعه به تنظیمات خود را پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001 حملات تروریستی که منجر به یک دوره بالاتر RV فروش به مردم اجتناب مسافرت هوایی.

“اگر شما نگاهی به نحوهی شما تا به حال پرواز متوقف کردن نگرانی در مورد سفر یک نرخ بهره قطع و به طور کلی تمرکز بر ماندن در آمریکا” خانم تامپسون گفت و اشاره کرد که این عوامل باید دوباره پدید آمده در طول بهداشت عمومی بحران.

سه چهارم از فروشندگان RV متوجه شده اند بیشتر خریداران بار اول پس از همه گیر شروع شد و با توجه به SunTrust رابینسون هامفری تحلیلگر Michael A. Swartz با استناد به آنچه که او به نام “یکی از قوی ترین فروشنده نظرسنجی ما انجام داده اند.” این بررسی نشان داد که بین 40% و 50% از واحدهای فروخته شده در ماه مه رفت و برای اولین بار خریداران در مقایسه با معمولی سطح 30 ٪ به 35٪.

خرید RV باعث افزایش حس اقتصادی را به مصرف کنندگان به عنوان بهداشت عمومی بحران مختل دیگر گزینه های اوقات فراغت آقای شوارتز گفت.

“که 20 درصد پایین پرداخت است که احتمالا شبیه به آنچه که شما پرداخت برای بچه های خود را’ کمپ تابستانی یا تعطیلات خود را, به خصوص اگر شما در حال رفتن به بازی های فوتبال کالج و یا بازی های NFL” آقای شوارتز گفت.

رئیس جمهور تهمت صحبت با شوق و ذوق در مورد rv ها در روز جمعه, تحسین آمریکایی ها اشتها را برای سفر به جاده به عنوان نشانه ای از بهبود اقتصادی.

“من فکر می کنم من قصد دارم برای خرید یک RV و سفر از هم اکنون در RV با ما بانوی اول” آقای ترامپ گفت: در کاخ سفید است.

RVshare یک اجاره بازار برای rv ها گفت: هفته گذشته که رزرو بر روی پلت فرم آن افزایش یافته و بیش از 1000% از آغاز ماه آوریل است.

نوشتن به مت گراسمن در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>