هنگامی که آتش سوزی ویران استرالیا, او در بر داشت هدف صرفه جویی در رقابت

کریس پریر سازی او SUV کردن یک جاده خاکی در آبی آسمان صبح سه هفته بعد از آتش سوزی که به تخریب خانه اش در استرالیا کانگورو دره. او کشیده به جلوی خانه اش و پا به مستطیل خاکستری باقی مانده بود که یک بار خانه او.

علاوه بر آتش زدن هزاران نفر از خانه های این کشور bushfires باید سوخته بیش از 27 میلیون هکتار و منجر به کشته شدن حدود 1 میلیارد حیوانات از سپتامبر.

هر چند آتش گرفته اند بیشتر از آنچه که او صاحب خانم پریر تمرکز کمتر بر آنچه او را از دست داده و بیشتر در گرفتاری های کشور حیات وحش به ویژه که از قلم مو دم راک-کانگوروی متوسط القامهگردن قرمز. ذکر شده به عنوان آسیب پذیر توسط اتحادیه جهانی حفاظت این marsupials وجود دارد تقریبا به طور انحصاری در استرالیا و bushfires سوخته خیلی از زیستگاه خود.

خانم کلینتن منجر به یک گروه غیر انتفاعی به نام دوستان از قلم مو دم راک-کانگوروی متوسط القامهگردن قرمز است که با این نسخهها کار برای احیای گونه که اعداد کمتر از 20,000 بزرگسالان است. برای او زیرپا توجه به حیات وحش محروم از زیستگاه آشنایی موازی با هدف به روز خود را به عنوان او و قهرمانی تلاش برای بازیابی از ناگهانی و بی خانمانی.

“این آتش سوزی عظیم ترین بیدارباش برای همه” او می گوید. “آنها به افزایش تمایل من برای کمک به این دلیل که اگر من و نه بخشی از راه حل من بخشی از مشکل است.”

کانگورو دره استرالیا

یک bushfire تبدیل خانه که در آن کریس پریر زندگی کرده بود برای یک دهه به یک مستطیل خاکستری باقی مانده است. او موفق به فرار با او دو گربه و کمی دیگر به دوزخ نزدیک در اوایل ژانویه و هنگامی که او بازگشت و چند روز بعد او آماده برای خودش نزد او از بین برد خانه. تنها پس از ورود او متوجه یکی دیگر از ابعاد به نابودی است.

تماس های از magpies و lyrebirds این غوغای cicadas و جیرجیرک باد خش خش برگ در درختان اکالیپتوس – آشنا برای تلفن های موبایل از طبیعت افتاده بود بی صدا. سوخته جنگل در اطراف او 25 هکتار ملک احاطه شده بود در یک نگران کننده آرام.

“شما انتظار می رود برای دیدن ویرانی. اما من پیش بینی نیست سکوت می گوید:” خانم کلینتن که نقل مکان کرد و به کانگورو ولی بیش از 20 سال پیش. این شهر توریستی از 900 ساکنان دروغ بین کانبرا و سیدنی در جنوب شرقی استرالیا در یک منطقه ویران شده توسط این تابستان bushfires. “این زمانی است که عظمت آنچه اتفاق افتاده واقعا به من رسید.”

کارن نوریس/کارکنان

در آن لحظه او به یاد می آورد نگرانی او را با تمرکز کمتر بر خود ضرر و زیان و بیشتر در گرفتاری های کشور حیات وحش و به ویژه که از قلم مو دم راک-کانگوروی متوسط القامهگردن قرمز. ذکر شده به عنوان آسیب پذیر توسط اتحادیه جهانی حفاظت از گونه ها وجود دارد و فقط در استرالیا در گذشته از مستعمرات کوچک در نیوزیلند و هاوایی و bushfires سوخته خیلی از زیستگاه آن بیشتر تهدید آینده آن است.

خانم کلینتن منجر به یک گروه غیر انتفاعی به نام دوستان از قلم مو دم راک-کانگوروی متوسط القامهگردن قرمز است که با این نسخهها کار برای حفظ و احیای تکه تکه جمعیت این جانور کیسه دار که اعداد کمتر از 20,000 بزرگسالان است. سه مستعمرات در زندگی کانگورو دره که دولت آن هوا کاهش یافته و صدها پوند از هویج و سیب زمینی شیرین برای کمک به حیوانات برای زنده ماندن در بی ثمر چشم انداز است.

برای خانم پریر زیرپا توجه به حیات وحش محروم از زیستگاه آشنایی موازی با هدف به روز خود را به عنوان او و قهرمانی تلاش برای بازیابی از ناگهانی و بی خانمانی.

“این آتش سوزی عظیم ترین بیدارباش برای همه” او می گوید. “آنها به افزایش تمایل من برای کمک به این دلیل که اگر من و نه بخشی از راه حل من بخشی از مشکل است.”

مارتین Kuz/کریستین ساینس مانیتور

کریس پریر در بر داشت یک گلدان خاک رس در خرابه های خانه اش در کانگورو دره استرالیا در ژانویه. 25, سال 2020 است. خانه اش ویران شد در یک bushfire قبلا در این ماه است. “شما می توانید به جای چیز,” او می گوید. “شما نمی توانید جای خود را در زندگی است.”

عشق برای تمام عمر از طبیعت

باران های سنگین در اوایل این ماه فرو برد گسترده آتش سوزی که تا به حال سوخته بیش از 27 میلیون هکتار و منجر به کشته شدن حدود 1 میلیارد حیوانات در سراسر استرالیا در ماه سپتامبر بود. محققان شناسایی 113 گونه نیاز فوری حفاظت از محیط زیست اقدام و قلم مو دم راک-کانگوروی متوسط القامهگردن قرمز شمارش در میان 19 پستانداران ذکر شده است.

عضلانی و جمع و جور با قهوه ای و سیاه و سفید و خاکستری, خز, این جانور کیسه دار شبیه به یک نسخه کوچکتر از پسر عموی خود کانگورو. بسیاری از مستعمرات خود را زنده پراکنده در سراسر بزرگ تقسیم محدوده رشته کوه ها اجرا می شود که طول استرالیا خط ساحلی شرقی. این گونه چهره های دائمی تهدیدات و توسعه که کاهش زیستگاه آن و از روباه که شکار جوان wallabies.

خانم کلینتن ساده منطق به دنبال نجات حیوانات – “از آنجا که آنها در اینجا” – نشان دهنده یک آغوش طبیعت که قدمت آن به دوران کودکی در زادگاهش انگلستان است. او بازگو برداشت کرم خاکی از باغ خانواده به عنوان یک کودک نو پا و ارائه آنها را با درخشان غرور به پدر و مادر خود را. شیفتگی خود را با محیط زیست باقی مانده است در بلوم بوده است.

در سال 1978 اغوا شده توسط استرالیا در زیبایی طبیعی او مهاجرت به سیدنی. دو دهه بعد, خسته از زندگی شهری و زندگی حرفه ای اش به عنوان یک مدیر پروژه IT, او semiretired و نقل مکان به کانگورو ولی با شوهرش در زمان. او وارد چند سال پس از جان و سوزان Rowntree تشکیل دوستان از قلم مو دم راک-کانگوروی متوسط القامهگردن قرمز برای حفظ این گونه است.

خانم کلینتن که دارای شهروندی استرالیا شروع به کار داوطلبانه با این سازمان برای کمک به جذب سرمایه و توسعه. پنج سال پیش او پا به رئیس جمهور و آقای Rowntree اعتبار خود را با بالا بردن دید گروه ها و تقویت روابط خود با پارک های ملی مسئولان و مالکان خصوصی برای کمک به این کانگوروی متوسط القامهگردن قرمز را باعث شود.

“او بسیار متعهد و الهام بخش نسل جدیدی از اعضای خود برای پیوستن به,” او می گوید. “او دارای یک شور و شوق برای حفاظت از محیط زیست است.”

غیر انتفاعی همکاری با پارک رنجرز برای آزادی اسیر تربیت قهرمانی به کانگورو دره و نازک روباه جمعیت از طریق محدود به دام انداختن و شکار. یک دهه بعد از محققان می ترسید این جانور کیسه دار خواهد ناپدید می شوند از منطقه, برنامه های تقویت آن تعداد از کمتر از 30 بزرگسالان به حدود 40 به 60 و بیشتر به نظر می رسد که جان سالم به در bushfire فصل است که دانشمندان به عنوان بدترین در تاریخ ثبت شده.

استرالیا حیات وحش جامعه افتخار 150 عضو داوطلب گروه با آن جامعه حفاظت از حیات وحش جایزه در سال 2016. پاتریک مدوی جامعه مدیر ارشد اجرایی موجب اقتدار خانم کلینتن و این سازمان برای جلوگیری از وفات منطقه سه مستعمرات به عنوان زیستگاه خود را کاهش.

“به عنوان یک حفاظت از حیات وحش در جامعه ما مدیون افرادی مانند کریس و دوستان او,” او می گوید. “کار برجسته خود را ذخیره خواهد شد قلم مو دم راک-کانگوروی متوسط القامهگردن قرمز در کانگورو ولی برای آینده نسل جوان استرالیایی.”

“پادزهر به ناامیدی”

خانم کلینتن سازی او SUV کردن یک جاده خاکی در آبی آسمان صبح سه هفته بعد از فروغ که او را نابود صفحه اصلی. پشت خودرو برگزار شد و برهمی از لباس و حوله و دیگر اهدا موارد او دریافت کرده است پس از شعله های آتش سوزانده تقریبا همه چیز او متعلق به. او ماند با دوستان او به عنوان هدایت یک پیچ و خم از مطالبات بیمه و محدودیتهای آیا برای بازسازی.

او کشیده به جلوی خانه اش و پا. این بازدید که سوم او از آتش و روشن او حس شوخ طبعی ارائه یک مقایسه تابلو سیاه. او با اشاره به این خانه ابزار متر در یک امضاء بخش از دیوار آجری که همچنان ایستاده است. “من احتمالا هنوز هم گرفتن شارژ!” او شوخی.

این کشور bushfires کشته شدن دست کم 33 نفر را به آتش کشیدند و برخی از 3000 خانه از جمله یک و نیم دوجین خانه در کانگورو دره. در نور از مرگ و میر خانم پریر انداز خود را با ضرر و زیان شناور عمل گرایی.

“این فقط مسائل,” او می گوید. او ایستاده بود در خاکستر او و رسید به نبش سه نفر از کاسه شیشه ای است که تا به حال ذوب با هم. “شما می توانید به جای چیز. شما نمی توانید جای خود را در زندگی است.”

خانم کلینتن با این نسخهها کار پاره وقت به عنوان یک صندوقدار در غربت کارخانه یک فروشگاه در کانگورو دره خیابان اصلی. چت با مشتریان تغذیه روح و روان او را به عنوان او کرد او در آینده و اتخاذ میهن را پس از bushfires.

“پادزهر به ناامیدی است برای فعال ماندن” او می گوید: بازتاب سخنان ترانه سرا و فعال Joan Baez. “اگر شما احساس می کنید نا امید کننده نیست عقب نشینی است. کاری انجام دهد.”

بریتانیا مهاجرت می خواهد استرالیا برای مقابله با این نوع از حل و فصل به حفظ آن فضل و معکوس مارپیچی به سمت انقراض قلم مو دم راک-کانگوروی متوسط القامهگردن قرمز و گونه های دیگر است.

خانم کلینتن نگه می دارد امید است که دولت فدرال اولیه تعهد از 50 میلیون دلار (استرالیا; ایالات متحده$33 میلیون) برای حیات وحش و زیستگاه بهبود علائم تنها گام اول است. مقابله با اثرات تغییر آب و هوا, او ادعا می کند نیاز پایدار همکاری در سراسر شهرستان, دولت, سیاسی و خطوط.

او به استناد نقل قول منسوب به هلن کلر “به تنهایی ما می توانید انجام دهید تا کمی با هم ما می توانید انجام دهید بسیار سپاسگزارم.” او بدقت نظاره گر به سمت سوختن دامنه کوه در بالای او سوخته خانه که در آن چمن را آغاز کرده بود به رشد است. “ما مجبور به متوقف کردن طبیعت مسلم,” او می گوید. “همه ما است.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im