که فردا می آید دیروز را فراموش کرده است

در چند هفته گذشته من یک فرصت به فهرست را از طریق بسیاری از عکس ها کلیک در گذشته است. همه عرق خاطرات و دلتنگ لحظه مطرح است. گاهی چشمانم را بستم و شروع زل زده به دوران کودکی من. فکر می کنم از یک رویداد است که اتفاق افتاده است چند دهه به عقب و به نظر می رسد به عنوان اگر آن همه دیروز رخ داده است. این شخصیت از زمان. آن شکست همه تصورات ما و فراتر از واقعیت است. زندگی چیزی جز مداوم تغییر ما ‘امروز’ به دیروز!

من ارسال یک صدای جیر جیر در توییتر رسیدگی و آن را بخوانید مثل این:

هر لحظه به طور موقت در زندگی است. حتی ما با چالش های دائمی هستند. هرگز اخم بیش از مشکلات است. زندگی را لذت می برد. جشن هر لحظه. خنده. عشق و آرامش.

کسی اظهار نظر: این افکار شما را به فرار از خود و افسرده زندگی!

بله همه ما به نحوی مدیریت به بادبان را از طریق دریا از تاج بار. برخی از آنها در حال رفتن را از طریق آن به طور کامل خیس در غم و اندوه و ترس و نگرانی در حالی که برخی دیگر در حال بدست گرفتن در این سفر با شجاعت و امید و آرزو. همه که نیاز به جای ترس و عدم اطمینان در میان همه گیر است که نگرش به توان و انعطاف پذیر. همانطور که گفت: “آخرین بار سختی هرگز انعطاف پذیر مردم!”

آنچه که “زمان” بعد از همه ؟ بسیاری از آنها اقدام به تعریف آن است. از تاریخچه مختصری از زمان توسط استفان هاوکینز به نظریه کوانتومی متنوع, چشم انداز زمان در دسترس ساخته شده توسط علم است. به درک من است هیچ چیز اما یک مربی بزرگ’. آن را به ما می آموزد درس های بسیاری از آن مربیان ما در جنبه های مختلف زندگی می شود و یک مربی زمانی که نیاز بود.

فقط تصور کنید که شما در حال پرواز در هواپیما به نام Covid-19. این هواپیما پس از آن زمین در یک قسمت به نام “آینده”. شما بیرون آمدن از فرودگاه برای پیدا کردن که “آقای زمان” است که در حال انتظار برای شما را دریافت خواهید کرد. این نمایش یک پلاکارد با هدف شناسایی شما. این هیئت آمده است: “من اینجا هستم تا به دریافت تنها کسی است که به روز رسانی خودش را در طول این سفر!”

“آقای زمان” ممکن است خوشحال به دریافت آن همه کسانی که ممکن است خراب کردن با آن و نه بزرگتر و بهتر است در این بیماری همه گیر. ‘زمان’ نیز می تواند تعریف شده به عنوان یک “فرصت” – یکی که هیچ محدودیتی ندارد! در تاریخ بعد در خاطرات زندگی خود را اگر شما قادر به بحر تفکر غوطهور شدن خود را امروز به عنوان روز خود را با مهم ترین فرصت ممکن است شما را نمی خواند پوشش نقره ای در این ابر به عنوان ‘کرونا’.

اجازه دهید ما انجام دهد و در عین حال یکی دیگر از تخیل ورزش. فشار خود را به یک ماشین زمان و دکمه را فشار دهید که شما را به آینده. بگو: آن را به شما طول می کشد تا 1 ژانویه سال 2030. تاریخ در زمانی که Covid چیزی بیش از یک فصل در کتاب های تاریخ. در روز از شما خواسته را به یک سخنرانی. موضوع سخنرانی: “بهترین و بدترین تجربیات زندگی خود را”. در حالی که پرداختن به مخاطبان چگونه تعریف می کنید تا سال 2020 خواهد بود ؟ شما را طبقه بندی آن, بهترین یا بدترین زمان تا کنون ؟ شما این توصیف به عنوان یک زمان خوب یا بد برای شما?

به اعتقاد من یکی هرگز نباید زباله یک بحران است. من می دانم که تعداد کمی از مردم از خواندن این ستون ممکن است قادر به نگاه امیدوار طرف از وضعیت فعلی است. این است زیرا آنها ممکن است رفته اند ‘امید-کور” توسط بسیار آباد ‘رنگ قرمز’ از بحران! بیش از اخبار منفی ایجاد وحشت در ذهن مرد مشترک است. اخبار امروز شامل چیزی جز ترساندن و غم و اندوه. افزایش روزانه در مثبت تاج اعداد همیشه پیچیده طبقه بندی قرمز, سبز, مناطق, مرگ و میر اتفاق می افتد از این ویروس تمام قلب wrenching حقایق گزارش بی رحمانه.

من زاویه های مختلف به آن نگاه کنید. که فردا می آید, مردم, فراموش کردن گذشته ، هر یک از ما باید این را در نظر داشته باشید که نسل بعدی ممکن است در نظر Covid به عنوان بهانه ای. اگر شما را متوقف و آن را تقریبا غیر ممکن خواهد بود برای شما برای توجیه مکث فردا. رشد, زندگی, رکود مرگ است. در هر دین و یا در هر سرعت – یکی باید رشد کند. ما باید به جلو حرکت نگه دارید.

اجازه دهید همه گیر دستگیری رشد طرز فکر. ممکن است نگرش ما نه فقط برای زنده ماندن اما به افزایش بالا در میان چالش ها دست نخورده باقی بماند. ممکن است همه ما شکوفا و در آغوش امکانات بی حد و حصر. در نهایت ممکن است این بیماری همه گیر تبدیل به یک فرصت بسیار عالی برای هر یک از ما. اجازه دهید همه ما فکر می کنم بزرگ و فراتر از آن.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>