هنگامی که جنگ علیه ترور نیست یک جنگ

جهان برنده جنگ علیه ترور? در مقیاس جهانی بله. پس از رسیدن به اوج در سال 2014 تعداد کل مرگ و میر ناشی از اقدامات تروریستی کاهش یافته است هر سال است. بنابراین تاثیر اقتصادی. هر دو کاهش یافته و حدود نیمی. فقط به عنوان بشریت تا حد زیادی مسدود شده استفاده از هسته ای و شیمیایی و سلاح های بیولوژیکی آن می توان به بسته بندی مایعات جایگزین کردن سلاح از جرم سیاسی خشونت علیه غیر نظامیان بی گناه.

بسیاری از این موفقیت در آمد از طریق نیروی نظامی مانند دولت اسلامی و القاعده. یا از تحریم های اقتصادی از جمله علیه لیبی همراه با یک جوانه از جریان های مالی به گروه های تروریستی است. همچنین دولت ها بهتر است در هدف قرار دادن داخلی تروریست ها مانند ضد اسلام و خشونت نژادپرستانه قرار گرفتند.

هنوز زور و تحریم ها نه تنها ابزار. در دو کشور سودان و لبنان طرفدار دموکراسی تظاهرات به تازگی تحت فشار قرار دادن رهبران به طور کامل پایان استفاده از کشور خود را به عنوان پناهگاه برای تروریست ها است. گاهی اوقات مبارزه با آتش را با آتش نمی باشد. آب از آزادی های سیاسی و مدنی برابری می douse شعله های آتش از تروریسم است.

در لبنان گروه جهادی حزب الله – فراهم می کند که تروریست جنگنده به ایران را به دلیل دخالت در کشورهای دیگر – دارای نوسان بیش از یک کشور تقسیم شده است. در عین حال پس از اکتبر تظاهرات را تحت فشار قرار دادند در برابر حزب الله و لبنان حاکم و نخبگان فاسد. جوانی فعالان خواستار شفافیت و پاسخگویی در عوض از یک سیستم است که در حال حاضر تقسیم قدرت توسط ادیان و اجازه می دهد تا به خشونت ها توسط حزب الله.

همراه با COVID-19 تظاهرات آورده اند و دولت را به زانو در, افشای لبنان ضعف و قرار دادن اقتصاد در آستانه. به اصلاحات خود در این کشور به شدت نیاز مالی خارجی کمک کند. در عین حال که به کمک می آید با رشته ها. یکی پایان حزب الله ضد دموکراتیک راه و صادرات آن تروریست ها.

“ما به طور کامل آماده شده برای حمایت از یک دولت است که انجام اصلاحات واقعی و عمل در راه است که مدیون به حزب الله می گوید:” وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo.

در حالی که بن بست در لبنان نقش طرفدار دموکراسی گروه در سودان نزدیک به یک موفقیت بزرگ. ایالات متحده آماده است به که کشور آفریقایی را از لیست “کشورهای حامی تروریسم است.”

هنگامی که یک پناهگاه القاعده در سودان به طور پیوسته کار می کرد به سرکوب خشونت آمیز اسلامگرایان. آن را هنوز هم کار را به انجام. ایالات متحده ادعا می کند “تسهیل شبکه” برای داعش هنوز هم وجود دارد در سودان. در عین حال از سال گذشته هنگامی که معترضان مجبور به فردی گری از دیرین دیکتاتور Omar al-Bashir کشور رشد شاخص به آرامی به سمت انتخابات در سال 2022 تحت یک مشترک ملکی-نظامی سیستم حکومت. در حالی که پیشرفت متوقف شده است, سودان به دست آورده سیلی بزرگ در پشت در ژوئن 26. برخی از 40 کشور و بانک جهانی متعهد حدود 2 میلیارد دلار وام و کمک های مالی به غیر نظامی به رهبری کابینه نخست وزیر Abdalla Hamdok. پول ممکن است کمک به جلوگیری از سقوط اقتصادی.

مهم ترین این واقعیت است که ایالات متحده در چیپ $352 میلیون نشان می دهد آن را به مصرف سودان از لیست تروریستی و حمایت متحده است. عبور از آستانه است که اجازه می دهد سودان برای مذاکره مجدد آن سنگین بدهی و برای دریافت سرمایه گذاری خارجی.

مردم لبنان و سودان می توانید با تشکر از تظاهرات برای قرار دادن کشور خود را در مسیر صلح آمیز بودن تروریستی-رایگان دموکراسی. جهان همچنین می توانید با تشکر از آنها را برای نشان دادن که وظیفه پایان دادن به تروریسم نیست همیشه نیاز عضله از قدرت نظامی و نیروی عضلانی از تحریم های اقتصادی است. یک تغییر از قلب توسط میلیون ها نفر از دموکراسی به دنبال فعالان همچنین می تواند به صلح است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de