وقتی که می آید اشاره به (ملایم) پرتاب در هل دادن ضد Covid اقدامات: چه کار می کند و آنچه را نمی کند

به یاد داشته باشید کسانی که مبارزه با مواد مخدر مبارزات که به ما داد ما اولین نگاه اجمالی از سرد بد الاغ جهان که دراز فراتر از Gelusil و Jeetendra-تایید و سی پلاس ‘انرژی rechargers’? به جای Remo Fernandes از شیر گرفتن ما را از یک آینده سیاه و تار هروئین وابستگی با آهنگ دوست دارم از ‘بسته که با صدا غذا خوردن’ و ‘پایین با قهوه ای’ او در واقع برخی از ما آزمایش با Iodex در نان تست, آماده سازی ما برای شادی های کوچک از تماشای یک سفید-بینی Al Pacino در Scarface.

اجتماعی و پیام از ساعت امروز, البته, نیست, مبارزه با مواد مخدر اما ضد Covid. آتش سریع خدمات عمومی صداها و stentorian پیام های متنی بر روی تلفن همراه خود را و هند بیشتر از همه جا در صورت ظاهر شدن در تلویزیون در زمان خود انتخاب شده اند تا کنون پس از آن تاسیس شد که نهرو بود پشت همه گیر. اما با Covid-مرگ و میر ناشی از فروکش نمی, به وضوح نه مردم به اندازه کافی تمرین آنچه که آنها در حال موعظه.

اقدامات خود را ساده هستند به طور گسترده ای شناخته شده و پذیرفته شده به عنوان قادر به سلاح – دستهای خود را با صابون هر زمانی که شما بازگشت به خانه از خارج حفظ حداقل 3 متر فاصله از دیگران در مکان های عمومی و پوشیدن ماسک زمانی که شما بیرون بروید. اما در اینجا چیزی است: مردم از موازین این ضد Covid اقدامات دانستن کامل و خطرات آنها با قرار دادن خود و دیگران در. مخلوطی از جبری ‘جو hoga hoga’ و ‘پیچ این است که رانندگی بی تفاوتی.

بنابراین چگونه می توان مردم را به این زندگی-محافظ تغییرات رفتاری بخشی از زندگی روزانه خود را به سرعت? جامعه ژاپن را در همه جا ماسک پوشیدن شد عادت (بدون اجرای دولت) نه به دلیل برخی از ذاتی ‘Japaneseness’ اما پس از ضرب و شتم توسط 1918 بیماری همه گیر آنفلوآنزا در سال 1923 بزرگ کانتو زلزله زیر که خاکستر از آتش سوزی مواج درنگ در هوا برای چند ماه دیگر همه گیر در سال 1934 پس از 1950s رونق در گرده غنی ژاپنی سرو 2003 شیوع سارس و 2006 آنفولانزای پرندگان وحشت. برای ماسک پوشیدن در طول Covid هند می تواند با یک دوره سقوط.

پیام باید ساده و دوستانه و قابل اعتماد (به شاشی Tharoor است) و به نظر می رسد نیست کارهای عادی و روزمره مانند پر کردن Aadhaar جزئیات (تا بوروکرات boffins هستند). چگونه یک پیام تحویل داده است که در واقع مهم تر از آنچه که پیام تحویل داده شود.

را وارد کنید و برنده جایزه نوبل اقتصاد و bandhgala-dhoti مبلغ Abhijit V بانرجی و باند خود را از کارآزمایی تصادفی کنترل trialwalas. در یک مطالعه انجام شده توسط محققان وابسته به Abdul Latif Jameel فقر اقدام آزمایشگاه جنوب آسیا (J-PAL جنوب آسیا) ساخته شده عمومی در هفته گذشته (بیت.ly/3hgWs8z), بانرجی et al انتشار یافته از یک Covid پیام کمپین آنها انجام شده در غرب بنگال. 25 میلیون نفر با ارسال یک اس ام اس با 2.5 دقیقه کلیپ که در آن بانرجی قرار دادن بهترین خود را اواخر Jyoti باسو در صورت صحبت در ساده غیر officialese بنگالی مورد نیاز به شخصی خاص و اقدامات.

هشت فیلم با تغییرات جزئی برای اطمینان از ترکیبی از ‘اشاره’, فرستاده شدند. هر ویدئو به حال بانرجی ماهرانه تاکید یکی حفظ سلامت رفتار (فیزیکی, فاصله, شستن دست ها با صابون نه تف کردن در مکان های عمومی, عطسه را به یکی از آرنج به جای در یک طرف) و یک انگیزه برای عمل (اجتناب از آسیب به دیگران و به خصوص افراد مسن و آسیب پذیر). برخی از فیلم ها نیز در مورد صحبت نمی ostracising شده است.

نتایج مطالعه هستند آشکار است. گزارش از نشانه های سلامت به سلامت جامعه کارگران انتقادی به Covid ردیابی دو برابر شده است. نرخ سفر خارج از روستا دو روز بعد از دریافت اس ام اس با کاهش 20 درصد شستن دست ها هنگام بازگشت به خانه رفت و تا 7 درصد. حتی ‘نشت بیش از رفتار ذکر نشده در پیام – ماسک پوشیدن – افزایش 2٪. از همه مهمتر بسیاری از غیر گیرندگان درون همان جامعه که تا به حال نمی دریافت بانرجی ویدئو در پاسخ به انعکاس تغییرات رفتاری در دیگران در اطراف آنها – بر خلاف بسیاری از پان bangers در بالکن در یکی دیگر از معروف ‘آزمایش’.

این مطالعه نتیجه می گیرد “وجود دارد که ارزش مداوم پیام حداقل مشهور است.” انتخاب مورد اعتماد پیامبران برای مناطق من فرض خواهد شد موثر تر از هر پان هندی ناجی شکل است. این مطالعه همچنین متحده “یک پیام جدید می تواند به عنوان یک مفید اشاره و یادآوری” به خصوص اگر به روز رسانی اطلاعات لازم است.

بنابراین به طور منظم کوتاه و حتی infotaining توده تجدید نظر از اعتماد عمومی آمار و ارقام به خوبی می تواند با ارنج زدن حتی بی سر و صدا پرتاب مردم به طور منظم به پوشیدن ماسک مانند ضربه سایش لنت ها است. بر خلاف آیین محور ما که ماسک پوشیدن تبدیل به یک نبرد در مورد ‘آزادی مذهبی’ و غیره همه ما باید در اینجا این است که مردم را نه با پوشیدن یک ماسک احساس ناراحت کننده است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de