زمانی که افسانه با باریتون موسیقی ساخته شده برای تامیل فیلم

در سال 1955 سکسکه است گفت: برای ایجاد تاریخچه. آهنگ “Unnai کان Thaedudhae” در برج جوزا Ganesan starrer Kanavane ‘کان کانادا Deivam شامل یک مست ‘سرهم بندی کردن’ Lalitha بر روی صفحه نمایش ایجاد یک خلق و خوی با صدا. در حالی که بداهه رفت و تبدیل به یک روند محبوب نیست به یاد داشته باشید بسیاری از مردان در پشت آن — مدیران موسیقی راما رائو و Rohit Kumar. کسانی که اوایل سال بنگالی با باریتون تلاش برای پیدا کردن تاخت و تاز در سرزمین های فراتر از همینطور نوه ها از خود homeground — یک افسانه در ساخت.

در حالی که فیلم تامیل صنعت شکست خورده است و به مناسبت صدمین سالگرد تولد Hemant کومار سکسکه آهنگ که با ایجاد امواج در سراسر جنوب هند و به افزایش به خواننده P Susheela حرفه ای است که هنوز هم به یاد. این فیلم یک موفقیت بزرگ بود دوباره ساخته شده در Hindi یک سال بعد به عنوان “Devta’ با Gemini Ganesan در سرب و سرهم بندی کردن با بازی Vyjayantimala. اما این کار از موسیقی جهت داده نشده بود به Rohit Kumar اما به C Ramchandra. نسخه هندی توسط Lata Mangeshkar, بدون جزئی که نکات دقیق وظریف موفق به عنوان موثر به عنوان تامیل یک. بازیگر-خواننده Bhanumathi نشان داد که او تا به حال آواز آهنگ اصلی با سکسکه (قبل از او راه می رفت از این فیلم) و سکسکه مخلوط شد با نهایی Susheela نسخه.

برای مردی که تا به حال پا خود را به خوبی تثبیت فورت در بنگال در سال 1951 به نمره موسیقی برای فیلم های سینمایی در بمبئی آن زمان آزمایش. به عنوان یک مدیر موسیقی او تا به حال بازدید مانند “مرد دل ترا قهوهای مایل به زرد دوله” از Nagin (1954) شامل Vyjayanthimala و احتمالا ساخته شده است که تهیه کنندگان از Tamil Nadu در استخدام او را به صورت دوزبانه و به دم ملودی های تازه به فیلم آهنگ. او عطریست با تامیل صنعت شروع با ‘Samrat’ (1954) یک فیلم هندی که برای او ساخته شده موسیقی لقب به Tamil — ‘Kaadhal Parisu’. Rohit Kumar تشکیل شده شش آهنگ برای نسخه تامیل بودند که آواز توسط لاکشمی شانکار ترانه کو Ma Balasubramaniam.

Hemant کومار ارتباط با فیلم تامیل صنعت ادامه داد: زمانی که از او پرسیده شد که به نوشتن موسیقی برای ‘Miss Mary’ (1957), هندی بازسازی ‘Missiamma’, آمار هر دو در تلوگو و تامیل در سال 1955 با S Rajeswara رائو به عنوان مدیر موسیقی. Rohit Kumar اصرار بر ایجاد تازه آهنگ برای ‘مریم خانم’ اما حفظ یک آهنگ از اصل — “Brindaavanamadi Andaridi” (تلوگو), “Brindavanamum Nandakumaranu” (تامیل) خوانده شده توسط A M Rajah و P Susheela. نسخه هندی, “Brindaavan Ka کریشنا Kanhaiya” ارائه شده توسط Mohammed Rafi و Lata Mangeshkar, در ادامه به یک ضربه بزرگ.

Hemant را bhajan “دارشان انجام Ganshyam” سونگ برای مدیر موسیقی راوی در این فیلم Narsi Bhagat (1957) با بازی برجسته در فیلم میلیونر زاغه نشین که در ادامه به کیسه اسکار. سوال این بود که نوشت: این ترانه و پاسخ توسط جمال ملک (Dev Patel) بود Surdas. جواب درست داد زدم آنیل کاپور. نکته خنده دار این بود که این آهنگ نوشته شده توسط Gopal سینگ نپالی و حتی رقم در چهار گزینه های داده شده — Surdas, Tulsidas, Meerabai یا کبیر. این آهنگ ارائه شد توسط Rohit Kumar با Sudha Malhotra و Manna Dey, در raag قیدار.

در نزدیک به پنج سال است که او با تامیل صنعت او تاثیر ماندگار معاصر و آهنگسازان جوان از جنوب. از P B Sreenivos به Ilaiyaraaja خود را الهام بخش احساس می شد به شدت در آهنگ های که ایجاد شد پس از آن.

یکی دیگر از پیشرو تولید خانه های مدرن, تئاتر, Salem بیش از حد تبدیل شده به او را برای اولین بار به هندی تولید ‘Kitna Badal Gaya Insaan’ (1957) با I S Johar به عنوان مدیر. تمام بازیگران منتقل شد از بمبئی, Ajit و Nalini Jayawant بازی نقش سرب است. تیراندازی در محل سالم در تئاتر مدرن پیچیده و در نزدیکی مناطق. هر چند این فیلم تا به حال ولرم پاسخ Hemant کومار موسیقی در Geeta دات صدای “توما Naheen تاهو”, بسیار محبوب شد.

کسانی که بار زمانی که مردم در تامیل نادو ممکن است درک کرده اند Hindi اما می تواند همهمه این همیشه سبز شماره زحمت. “Wo Kaise ورود Thae Jin Ke Pyaar Ko Pyaar میلا (Pyaasa), “Kuchh Dil Ne Kahaa” یا “Bekaraar Karke” (زنبور سال Baad), آهنگ عشق و اشتیاق می شده اند ناقص و بدون لمسی خود را.

(نویسنده جمهور چنای 2000 Plus اعتماد)

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de