هنگامی که بیش از حد ناسیونالیسم می تواند تبدیل به نقطه مقابل آن و تبدیل به antinationalism

اینشتین به نام ناسیونالیسم به ‘سرخک’ از نوع بشر. با این تعریف و هند در حال حاضر دچار یک بیماری همه گیر نیست فقط “سرخک” اما “hyper-سرخک’ نه تنها ناسیونالیسم اما پرستی.

اما هستند کسانی که معتقدان به چنین پرستی بودن ضد ملی و بدون تحقق آن ،

یک مورد در نقطه است که از بنگالور را Hubbali کانون (HBA) که قبلا به تصویب قطعنامه منع اعضای آن از ظاهر به عنوان مشاور دفاعی برای سه دانشجوی کالج که متهم شده اند بالا بردن pro-پاکستان شعار در حالی که برگزاری یک ضد کا اعتراض در خوابگاه.

در گروه مداخله از بالا, دادگاه, HBA انصراف قطعنامه اما برخی از اعضای آن heckled وکلا که به جلو آمده و به دفاع از دانشجویان که یک بار دیگر باعث شد تا دادگاه به موضوع ملامت و حکومت است که مناسب نمایندگی حقوقی ارائه شده به متهم و به تجویز شده توسط قانون زمین.
بیش از حد-ناسیونالیسم نمایش داده شده توسط وکیل, انجمن نه تنها می رود در برابر منشور اخلاقی که فرمود به کسانی که در این حرفه به نمایندگی از کسانی که به اتهام هر گونه فعالیت های جنایی در قضیه اساسی اصل برائت تا در غیر این صورت ثابت بلکه نقض قانون اساسی حق آزادی بیان.

حتی کسانی که متهم و محکوم از هولناک تجاوز به عنف و قتل در اصطلاح Nirbhaya مورد که که جهان را تکان داده شد نمایندگی حقوقی و در ادامه به دریافت آن حتی به عنوان آنها در انتظار اجرای حکم اعدام در انتظار اعدام هستند.

این مسئول در عین حال به طور ثابت بالا بردن pro-پاکستان شعار جرم بیشتر شنیع و کمتر در دفاع از تجاوز و شکنجه و قتل است ؟

تضعیف و کد خود را از انجام به عنوان به خوبی به عنوان حق هر دو فرض بی گناهی و آزادی بیان در بنگلور وکلا هستند نه دفاع از علت خود کشور اما خیانت حقوقی و مبانی قانون اساسی که ملت مدیون آن مشروعیت.

واقعی ملی است کسی که می گوید: “کشور من درست یا غلط” اما کسی که می گوید: “کشور من است که من باید انجام دهید این است که کار درست را انجام دهید اگر من اشتباه من اشتباه کشور من.’

Hyper-ملی گرایان میکنند و ناسیونالیسم در آستین خود. آنها می خواهم انجام دهید خیلی بهتر برای کشور آنها ادعا می کنند به جای قرار دادن میهن پرستی خود را که در آن باید تعلق دارند در قلب و ذهن خود را.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im