زمانی که تاریخ نوشته شده است, از آن خواهد شد داستان ما راهپیمایی میلیون ها نفر

عید مبارک! این کردم تا به منحصر به فرد ترین عید در تاریخ معاصر است. آن است که به احتمال زیاد متفاوت دیوالی به عنوان به خوبی. به بمبئی مورد علاقه گانش Utsav جرات ما حتی در مورد رویای آن را در زمانی که اعداد در بمبئی هستند مانند تیک تاک بمب و هنوز هم در حال افزایش? ‘Covid’ خود را تبدیل به یک کلمه بد — a ‘gaali’, لعنت. در این لحظه همه جشنواره ها و جشن ها از هر نوع در انتظار هستند. که یک احساس عجیب و غریب تقریبا وهم آور.

هند سرزمین non-stop جشنواره است. این است که چگونه آن را همواره از طریق سنین. ناگهان همه از یک هند فشار دادن دکمه مکث و ما استفاده نمی شود به توقف ما خشن و شاد band baaja baraat راه زندگی است. آرامش و خویشتن داری هستند بیگانه احساسات. ما عشق ما اغراق آمیز مفاهیم رها و mazaa — همه ما نیاز به یک بهانه. خوشبختانه با توجه غنی هند تنوع و چند فرهنگی سنت نه یک هفته می رود بدون این محله نخ کشیدن برگهای توتون وامثال تا چراغ ها و سازماندهی یک جشن. به به درب در ما ذاتی سرزندگی است برای کشتن ما بسیار روح همه مهم joie د vivre که ما را نگه می دارد شناور از طریق تعداد بی شماری از فجایع و تراژدی. هیچ کس در کشور ما به برکت دارد یک واقعیت را بررسی کنید. که چیز خوبی است. یا در حال حاضر در حالی که مقابله با چشم انداز مستند 5.0 ما شده اند در خیابان ها شورش و اعتراض با همه ما ممکن است. چرا نمی کنیم ؟
واقعیت این است که ما باید خراب کرد. ما ناامیدانه اشتباه ما با دست زدن به همه گیر. مهمترین و حساس تصمیم گیری شد و یک جانبه گرفته و با صراحت اعلام کرد به یک خراشیده ملت از 1.3 میلیارد شهروندان است. ما با توجه به چهار ساعت کوتاه به نوبه خود زندگی ما را وارونه و نگه داشتن مادر. ما به عنوان گفته شده است. ما اطاعت. چرا که در آن نقطه ما نمی دانید بهتر است. ما بیش از حد خیره و حیرت زده به سوال و یا واکنش نشان می دهند. اما هی — دو ماه رفته اند از آنجا که نمایشی اعلام خواهد شد. بسیاری تغییر کرده است همه در سراسر جهان است. ما در حال مسلح با دانش بیشتر. ما آگاه تر هستند. و مهمتر از همه — ما را شکست! اقتصاد در ژنده پوش. دشوارترین ‘مهاجران’ موضوع’ (آن را به عنوان لقب گرفته است که اگر ما میلیون ها نفر از کارگران سقوط در زیر برخی از مرتب کردن بر اساس از یک زیر گونه) حل نشده باقی مانده است. موج دوم انتقال است که به ما خیره در چهره به عنوان ویروس سفر بی پروا از روستا به روستا باعث مرگ و ضرب وشتم به عنوان ما در تلاش برای مهار آن مرگبار مسیر.

زمانی که تاریخ نوشته می شود در مورد این بسیار چالش برانگیز دوره آن خواهد بود که داستان ما راهپیمایی میلیون ها نفر — آن دسته از کارگران که با هیچ چیز باقی مانده اما ایمان در قلب خود به اتحاد دوباره با خانواده های خود را — بدون توجه به هزینه. بسیاری از آنها در حال حاضر پرداخت با زندگی خود را. اما ما هنوز هم از خواب بیدار شده. این فقط یک پیاده روی طولانی خانه — اجازه دهید آن را به عنوان یک سکوت satyagraha قدرتمند کردند. هیچ انسان متعهد چنین خطرناک سفر پیاده روی بیش از یک هزار کیلومتر با هیچ پول در جیب و اغلب با معده خالی وجود دارد مگر اینکه دلیل قانع کننده. ما در حال امتناع از به رسمیت شناختن کسانی که به دلایل چرا که آنها ما را ناراحت کننده است.

من میده وقتی که من خواندن پرشوری حساب Dilliwalla سابق fauji که ‘آیا خود بیت را با راه رفتن در اطراف توزیع 500 تومان به کارگران مهاجر در NH-48 و بازگویی آنها انقباض غیر ارادی ماهیچه گیری پاسخ در یک پست طولانی شد که به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده توسط ‘پلوتو’. سامری خوب ساخته مراجع مختلفی برای فرار از کارگران دست زدن به صاحب پا در قدردانی و خواستار او ‘Bhagwan’. بلاعوض? من فکر می کنم تا. چرا خود را تبلیغ ‘اعمال خوب’ در چنین غم انگیز ،
Yashwant سینها به بیان افکار میلیون ها نفر از شهروندان زمانی که او به چالش وزیر دارایی را بسته محرک ” و توصیف آن به عنوان “تقلب بسته نه فقط ناقص بسته”. ما هنوز در حال خاراندن سر ما و تعجب “چه جهنم بود که در مورد ؟ یک تومان 20-لاخ-کرور شوخی بر ما؟” با وجود آن عدم شفافیت و صحت به سختی هر کسی صحبت کرد. هنگامی که آن را پیشنهاد کرد که ارتش می تواند کارآمد و پنجه خروج دسته جمعی از کارگران مهاجر از شهرهای ما توسط حمل و نقل آنها را با خیال راحت به زادگاه خود و مطمئن شوید که آنها تا به حال منابع غذایی ما باید مطرح ما صدای در با صدای بلند کر و خواستار آن شدند که فقط. اما ما سکوت. فوق العاده سخت و غیر واقعی مستند قوانین پرتاب شده است از پنجره توسط سرخوردگی و خشم شهروندان در بسیاری از مکان ها. چگونه بسیاری از مقامات بازداشت? ما در این مهم چهارراه امروز — کدام راه را هند برود ؟ خواهد شد که تماس امپراتور برهنه ؟ این به یاد ماندنی شکست خواهد امد و شد زیاد نه فقط ما که زندگی را از طریق این کابوس اما نسل بعدی نیز هست. یکی می تواند گاهی اوقات نادیده می گیرند و بهانه را برای واقعی خطاهای قضاوت توسط قدرت که می شود. چه کسی نمی تواند ببخشد است heartlessness.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>