هنگامی که مبارزه با بوروکراسی به معنی انحلال یک بیماری های همه گیر در دفتر

برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شورای امنیت ملی (NSC) باید به نظر می رسید مانند یک مکان ایده آل برای خود تعهد به تخلیه باتلاق.

تاسیس بیش از 70 سال پیش به عنوان یک هیئت مشورتی برای رئیس جمهور در امور امنیت ملی در آن رشد کرده است به یک بوروکراسی خود را – اغلب کشیده این راه و که توسط این برنامه از کسانی که به آن اختصاص داده.

در میان این گروهها منحل: بیماری های همه گیر یک دفتر تاسیس شده توسط رئیس جمهور باراک اوباما در حال حاضر خورده به گسترده تر اداره است که با این نسخهها کار در تکثیر سلاح های هسته ای و تروریسم است. سوال امروز است: می تواند آن را ساخته اند هر گونه تفاوت ؟ کارشناسان نقطه به یک منطقه خاص که در آن می تواند مفید واقع شده اند. آن را تا به حال تجربه و تخصص به منظور هماهنگی در سراسر سازمان های مختلف به خصوص در مراحل اولیه وقوع.

بدون چنین یک دفتر “شما می توانید اختراع آن را به عنوان یک قدرت در آخرین دقیقه ؟” می پرسد یک عضو از رئیس جمهور جورج دبلیو بوش را در شورای امنیت ملی است. “بله. اما می شود آن را بیشتر موثر باشد اگر آن را در حال حاضر در نقطه ؟ بله. و این می تواند به سرعت عمل کنند.”

واشنگتن

وقتی PBS روزنامه نگار Yamiche Alcindor به تازگی خواسته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد تصمیم خود برای منحل کردن شورای امنیت ملی را برای بیماری های همه گیر آقای ترامپ گفت: سوال این بود که “تند و زننده.”

اما با اشاره به اساسی تنش در آقای مغلوب ساختن پیشی جستن نظر دولت است. می تواند او را “ساده” دولتی که او احساس می کند تبدیل به بیش از حد پف کرده در حالی که حفظ توانایی خود را برای عمل موثر است ؟

دولت می بیند این به عنوان کار ضروری بازگشت امنیت ملی به عملکرد اصلی آن به عنوان یک نهاد مشورتی از چندین واحد اجرایی دبیران در خدمت رییس جمهور به جای رشد بوروکراسی به دنبال یک تنوع از دستور کار است.

[یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.]

اما برخی از سابق شورای امنیت ملی افسران از هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات دولت نگران است که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و قطع به گوشت از شورای امنیت ملی است. این انحلال از بیماری های همه گیر در سال 2018 تحت جان بولتون بود که پس از آن خورده به گسترده تر اداره در مورد مسائل مانند تکثیر سلاح های هسته ای و تروریسم نشان می دهد که هزینه های از جمله کوچک سازی آنها می گویند.

“ما در عصر زندگی می کنند عود بحران از این نوع [مانند coronavirus] آمده است که بیشتر با, سرعت, بیشتری, تاثیر, و هزینه, و ما نیاز به یک مرکز در … کاخ سفید که دارای اقتدار برای دیدن اطراف گوشه دیدن چیزهای اولیه بسیار سریع عمل آورد و در مورد پاسخگویی و هماهنگی آمریکا پاسخ می گوید:” استفان موریسون مدیر بهداشت جهانی سیاست مرکز در مرکز مطالعات بین المللی و استراتژیک در واشنگتن است. “است که گم شده است” با انحلال کاخ سفید از بیماری های همه گیر ،

“برخی از کندی و سردرگمی است که ما را دیده اند bedevil این تلاش پس از آغاز … [وصل] عدم حضور موثر سازه در کاخ سفید خود را,” او اضافه می کند.

که به دلیل بیماری های همه گیر کار می تواند پر نقش حیاتی از اولین لحظات بحران – هماهنگی. سازمان تا به حال به صرف وقت با ارزش شدن در همان صفحه.

“در یک بحران مثل این که شما اصلا به HHS [بهداشت و خدمات انسانی] و از آنها بخواهید تا آن را مدیریت کند. شما رفتن به کاخ سفید که احتمالا شما تخصص توسعه یافته به کار سراسر همه سازمان های مربوطه می گوید:” پیتر Feaver بود که یک برنامه ریز استراتژیک برای رئیس جمهور جورج دبلیو بوش شورای امنیت ملی است.

“شما می توانید اختراع آن را به عنوان یک قدرت در آخرین دقیقه ؟ بله,” او می افزاید: “اما می شود آن را بیشتر موثر باشد اگر آن را در حال حاضر در نقطه ؟ بله. و این می تواند به سرعت عمل کنند.”

علاوه بر این هنگامی که بیماری های همه گیر بود نقل مکان کرد و به یک بزرگتر ریاست آن را از دست داده و تخصص است. “در میان همه گیر ما باید ترجیح می دهند یک تیم کافی ارشد برای تضمین دسترسی و اعتماد می گوید:” لورن DeJonge Schulman شورای امنیت ملی است مدیر سیاست دفاع دوران ریاست جمهوری باراک اوباما در دوره اول. “این مهم نیست که شما می خواهید برای یادگیری در کار در بحران است.”

موسسه ملی سلامت رهبر است که تبدیل به یک ثابت در روزانه کاخ سفید coronavirus جلسات اذعان این تیم را در شرایطی احساس می شود. “این امر می تواند خوب اگر این کار هنوز وجود دارد” دکتر Anthony Fauci, مدیر NIH موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: کنگره 11 مارس.

آنچه که در شورای امنیت ملی ،

به آقای ترامپ, اما, امنیت ملی تبدیل شده بود چیزی که هرگز در نظر گرفته شده. مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین اخیرا گفته است که شورای امنیت ملی بود “تا این حد رواج” به 250 اعضای هیات تحت ریاست جمهوری اوباما ، آقای اوبراین کاهش آن به 175 زمانی که او در زمان کار خود را و آن است که در حال حاضر در 110 او اضافه شده است.

“شورای امنیت ملی است که وجود ندارد را دوباره ایجاد وزارت امور خارجه و یا پنتاگون” در کاخ سفید گفت.

اما در کاهش امنیت ملی تبدیل شده است بیش از حد از یک “بله, آقا” بدن است که می گوید رئیس جمهور آنچه که او می خواهد به شنیدن می گوید: خانم DeJonge Schulman که در حال حاضر امنیت ملی متخصص در مرکز امنیت نوین آمریکا در واشنگتن است.

“شورای امنیت ملی کارکنان وجود ندارد برای اجرای رئیس جمهور هر میل, اما مطمئن شوید که او تا به بهترین گزینه های ارزیابی و یا در معرض خطر و هزینه و چشم انداز آژانس انداز” او می افزاید.

برخی نیز گمان می کنند که این کوچک سازی با هدف کاهش تعداد حرفه مقامات — “دولت عمیق” – دیدن آنها را نه به عنوان یک منبع از تخصص اما به عنوان یک پتانسیل دن از بی وفایی.

“این تنها مورد نیست که شورای امنیت ملی اوبراین در زمان بیش از بیش از حد بزرگ بود به خصوص با توجه به پیچیدگی و تنوع مسائل مربوط به رئیس جمهور برای مقابله با, می گوید:” آقای Feaver که در حال حاضر یک سیاست عمومی استاد در دانشگاه دوک در دورهام کارولینای شمالی. “آنچه که در مورد این است که تهمت نمی کنم او نیاز به هر گونه تعهد کارکنان است.”

آقای تهمت استیضاح شد تا حد زیادی راه اندازی شده توسط یک افشاگر اطلاعاتی داده شده به کاخ سفید از خارج از سازمان – سیا. رئیس جمهور اشتغال ذهنی با “آژانس” نشان می دهد به آقای Feaver که ساده “است که توسط سوخت همان طرز فکر است که به او نگرانی در مورد به اصطلاح دولت عمیق, اما آن را نشان دهنده سطح بالایی از ناامنی و یک رویکرد یک جانبه به وفاداری.”

روز طلایی

برای آقای اوبراین می گوید او در حال تلاش برای بازگشت به شورای امنیت ملی به مدل ایجاد شده توسط افسانه برنت وی همچنین می گوید تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش – تمرکز بر اجرای رئيس جمهور در سیاست.

“اگر شما نمی توانید در هیئت مدیره با [رئیس جمهور] شما احتمالا بهتر است در سازمان شما و یا … در حال اجرا برای کنگره,” او گفت: جمعیت در بنیاد میراث به خنده.

اما دیگران متفاوت با نظر آقای وی همچنین می گوید میراث. زیر نظر آقای اوباما, مشاور امنیت ملی سوزان رایس “معتقد است که شورای امنیت ملی کارکنان باید تمرکز بر هماهنگی سیاست و ارائه مشاوره به رئیس جمهور نیست و اجرای آن باید به سازمان – اساسا Scowcroftian نمایش می گوید:” خانم DeJonge Schulman.

خانم رایس هم بر عهده گرفت و یک “راست-اندازه تلاش” نگران است که شورای امنیت ملی آغاز شده بود مصرف بیش آژانس وظایف. اما شورای امنیت ملی نقش کلیدی بود “مطمئن شوید که آژانس دیدگاه یک دادرسی عادلانه و منصفانه ارزیابی با رئیس جمهور” خانم DeJonge Schulman می افزاید.

فراتر از آن است که وجود دارد محدود به یک مدل از سه دهه پیش است.

“برنت وی همچنین می گوید نمی نیاز به یک دفتر در سایبر اما آن ضرورت در حال حاضر می گوید:” آقای Feaver. “در همان راه قضاوت ساخته شده بود در برخی از نقطه است که بیماری های همه گیر شد رفتن به تبدیل شدن به یک مشکل بزرگتر ما در زمان کنونی و بنابراین لازم است بیشتر در سطح بالا توجه در کاخ سفید است.”

به او “است که مشاهده شده است متحمل شده اند.”

[یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.]

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>