زمانی که آموزش و پرورش می رود تمام دیجیتال دانش آموزان بدون گوشی های هوشمند سقوط

در آن ایده آل بهترین آموزش و پرورش بزرگترین اکولایزر اما تاج بحران تعیین کرده است و این سفر در راه های مهم. زیرا زمانی که مدارس و دانشگاه ها حرکت متشکرم و آنلاین دانش آموزان با کمتر دیجیتال دسترسی بیشتر محروم و کسانی که بدون هیچ گونه دسترسی دیجیتال در معرض خطر ترک در دسترس نباشد. در سطح مدرسه این شکاف دیجیتال در حال حاضر خطرات ابطال برخی از هند را برنده ثبت نام مینماید.

***

مدارس و دانشگاه ها در نقاط مختلف جهان به دنبال چندین هفته از مستند شدن طولانی برای چند ماه. در فرانسه ‘بس که اصلی ورود به دانشگاه مدرک تحصیلی لغو شده است برای اولین بار پس از آن معرفی شد توسط ناپلئون در سال 1808.

در هند برخی از هیئت مدیره مدرسه امتحانات تا به حال به تعویق افتاد, بدون قطعیت در مورد زمانی که آنها خواهد شد دوباره. همان سرنوشت اتفاق افتاده است عمده در آزمون ورود به دانشگاه در رشته اعم از مهندسی و مدیریت هتل به کشاورزی است.

به عنوان زمانی که مدارس و دانشگاه ها را بازگشایی اتحادیه HRD وزیر رامش Pokhriyal گفت: این تصمیم گرفته خواهد شد پس از مارس 14 پس از بررسی Covid-19 وضعیت در کشور است. در ضمن او توصیه کرده است که همه دانش آموزان مشغول به تحصیل در کلاس های I-VIII تواند به طور خودکار ارتقا یابد در حالی که دانش آموزان از نهم-یازدهم ترویج شود بر اساس مدرسه بر اساس ارزیابی های انجام شده تا کنون.

در این وضعیت چگونه تحصیلی جدید جلسات جریان دریافت? دیجیتالی. برای شروع این است که یک چالش برای معلمان است. آنها به استاد فن آوری های جدید و سپس چوپان به دانش آموزان از طریق این بیش از حد حتی به عنوان آنها تهیه مواد درسی در متجدد راه. بسیاری از آنها در حال حاضر تدریس در راه آنها هرگز آموزش دیده است.

خوبی کردن مدارس و دانشگاه ها می تواند به ارائه پشتیبانی لازم به صاف و صیقلی آموزش آنلاین. در واقع coronavirus ممکن است تنها باید عجله آنها را به آینده ای است که آنها را وارد مدتی به زودی به هر حال – و چندین جهان را به دانشگاه ها شده اند نورد کارآمد برای نزدیک به یک دهه است. مدرسه آموزش نرم افزار مانند Byju را زوم کلاس درس یوتیوب آموزش علوم آنلاین, رشته های دانشگاه و مانند آن شده اند و بر روی یک منحنی به سمت بالا به هر حال, اما آن را فقط رشد به طور چشمگیری بیشتر عمودی.

با راهنمایی مناسب و سازمان e-learning پتانسیل زیادی. آن هندی votaries می گویند بیش از حد بسیاری از کلاس های درس ما را تغییر داده اند بیش از حد کمی در طول سال – در نظر دادن واقعا دانش آموزان گزینه های متعدد و فرمت های مختلف است که یادگیری صدای موج تاریخ است. اما به سادگی قالب بندی دوره های آموزشی موجود برای اینترنت آن را قطع نمی. از همه مهمتر که در آن هیچ اتصال این بازی یک nonstarter.

***

در بودجه سال جاری دولت دهلی نو اختصاص داده و نزدیک به یک چهارم از آن به طور کلی بودجه به آموزش و پرورش نشان می دهد آن تعهد جدی به این بخش است. این بازتابی از این تعهد است که حتی مدارس دولتی در حال ارائه کلاس های آنلاین در پایتخت. اما مشارکت است که مانع شکاف دیجیتال – که در آن برخی از دانش آموزان نمی دسترسی به هر گونه و لپ تاپ و تبلت از Wi-Fi و غیره.

خانواده ها وجود دارد که نکرده اند قادر به شارژ گوشی های هوشمند خود را در طول این مستند به دلیل کرکره از آن محله شارژ مغازه ها کشیده شده است. خانواده ها وجود دارد که به اشتراک گذاری یک گوشی هوشمند بین مدرسه رفتن و دانشگاه رفتن کودکان (و بزرگسالان کار) بنابراین کسی که به دست کلاس. پس از آن کودکان وجود دارد که خانواده فقط لازم نیست که یک گوشی هوشمند است. آن است که آیا دسترسی به ماژول های یادگیری و یا آپلود تکالیف همه چیز خارج از خود را رسیدن به.

و اگر حامیان می خواستم به آنها هدیه گوشی های هوشمند که در آن آنها می رویم به خرید یکی از این روزها است ؟ این واقعیت است که فروشگاه های تلفن همراه و همچنین شرکت های کوچک و ارائه دهندگان خدمات در نظر گرفته شد “غیر ضروری” و توقیف را به عمان برای تحویل coronavirus یارانه ها و منافع به فقرا. در واقع در این روز بسیاری از بهتر کردن پدر و مادر نیز احساس نیاز برای یک کامپیوتر جدید و یا روتر و یا چاپگر و غیره و این بیش از حد تبدیل شده اند در دسترس نیست. در یک چشم انداز نمایی بیشتر وابسته به این همه وسایل کوچک مکانیکی و ارسال آن به خواب زمستانی شده است به قضاوت.

***

برای قرار دادن همه چیز در چشم انداز آموزش و پرورش در زمان coronavirus است که بزرگنمایی این حوادث از تولد در همه کشورها و نه فقط در هند. در ایالات متحده در میلیون ها نفر از خانواده با محدود کردن داده های برنامه های کودکان مجاز به انحصار آن است. در چین اینترنت را می توان آهسته در مناطق روستایی و یا حتی از دست رفته در دسترس نباشد. حتی در جایی که تلویزیون مراحل را برای پر کردن جای خالی دانشجویان وابسته به آن می تواند به طور جدی محروم در runup به ساختن یا شکستن در سراسر کشور انجام شد. اما همه این ها به شکل گسترده ای در سراسر متنوع آموزشی مناظر است نه یک دیس در فن آوری است. آن را هنوز هم یک واقعیت است که اینترنت مانند آموزش و پرورش می تواند یک اکولایزر. اما اگر برخی از مسابقه در 5G و دیگران خزیدن روی 2G. این مستند روز یک یادآوری است که هند هیچ جا به عنوان شبکه به عنوان آن نیاز به – با حرکت نزولی مفاهیم نه تنها آموزش و پرورش بلکه سلامت. اگر دارا و ندار به ادامه بازی کاملا متفاوت پهنای باند تواین هرگز ملاقات کند. و دموکراسی باید نتوانست وعده خود را. اما گذشته سرعت تصویب تلفن همراه در هند نشان می دهد ما باید بدبین ، به جای آنچه ما نیاز داریم این است که جاه طلبی و تعهد و فعال کردن بخش مخابرات. در کوتاه مدت می توان با انبوه ضرب, رایگان های Wi-Fi به نقاط مهم و حفظ آنها را به خوبی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>