آن را در طول های اخیر تعطیلات طولانی در جایی که ما نمی تواند برنامه ریزی برای رفتن به یک تعطیلات است که ما تصمیم گرفتیم برای عضویت Netflix و یک زن و شوهر از کانال های دیگر. از اتهامات عنوان شده از Netflix و دیگر اشتراک هر چند در سمت های بالاتر توجیه بود در میان اعضای خانواده بیان کرد که بسیاری از عالی مستند تماشا خواهد بود و همه ما در صفحه اصلی می خواهم تا پایان با دانش بهتر و بالاتر و ضریب هوشی در زمان آمده است.

امثال جک رایان, چرنوبیل, جنگ جهانی عدالت کیفری و غیره. بلعیدم بودند ما در هیچ زمان. ما همچنین موفق به جست و خیز Mensa آزمون پس از همه از این و نیازی به ذکر است وجود دارد به نظر می رسید به یک بهبود قابل توجه در دانش ما و همه ما در خانه می تواند احساس روشنگری در درون ما. پس از تماشای اجماع موارد شروع این درد واقعی است. آن را بیشتر از گشت و گذار از طریق این کانال در ما به اصطلاح Smart TV (آن را دیگر هوشمند در تلاش برای حفظ تعادل با آن نه چندان هوشمند بینندگان) به جای تماشای یک فیلم مستند یا یک فیلم. آنچه توافق شد توسط من بود و نه حاضر به نیمه بهتر من چه بود و دوست داشت با بچه ها رد شد ما نتیجه ترک همه ما را در تلو تلو خوردن. در واقع در یک زن و شوهر از موارد همه ما می تواند مدیریت شد, مستند, گشت و گذار, تماشای تریلر از اقلام بی پایان و پس از آن تغییر به برنامه بعدی. ما صرفا شاهد یک برنامه کامل در یک بروید.

رفتن را از طریق لیست بی پایان از فیلم های مستند, فیلم و سریال است که در دسترس هستند در وب امروز من به یاد من خوب قدیمی روز زمانی که Chitrahaar استفاده می شود به می آیند در چهارشنبه رامایانا کارتون مرد عنکبوتی و در روزهای یکشنبه هندی فیلم سینمایی در روزهای یکشنبه جهان در این هفته در روزهای جمعه و Krishi – دارشان هر روز. چه خوش بود که ما منتظر این هفته شکن بلوک برنامه های در آن روز ؟ اغلب بیش از, برق, بازی مخفی کردن و به دنبال در طول Chitrahaar. با هیچ اینورتر یا ژنراتور در اطراف کودکان در خانواده آموخته هنر از دعا به خدا فقط مایل است که نور می آید به زودی. بیش از اغلب و به ما ترس از نور آمد پس از Chitrahaar بود و اخبار آغاز شده بود.

من به یاد داشته باشید در طول تعطیلات در جامو من ‘Tayaji’ (پدر و برادر) تا به حال به خود بلیط قطار انجام می شود و او تصمیم گرفت چهار شنبه به بعد. ما به مبارزه در زمانی که Ramayan بود در مورد برای شروع است. رزرو شمارنده شد بدون یک روح واحد و من قدردانی عموی من عقل برای چنین ابتکار و خلاقیت است. اما رسیدن به مقابله ما شاهد هیچ کارمند در طرف دیگر. پس از انتظار برای برخی از زمان ما خواسته های امنیتی همکار برای محل خود. بیرون آمد بمب افکن آن را آموخته است که او باید دوباره پس از تماشای Ramayan!! کلاه ها را به عموی من نبوغ.

وجود دارد همچنین گاهی اوقات وقتی که جوانترین در حال منفی آن. هر زمان که چیزی را خوب شروع سیگنال های تلویزیونی استفاده می شود به بازی حقه های کثیف و جوانترین یکی در خانواده احضار شد و از او پرسید برای رفتن به تراس و مسابقه جهت ما طراحی آنتن با غربت ISRO ماهواره ای در بالا. آن را تنها چند روز تمرین و به زودی یک جوان در خانواده اغلب دریافت لوح تقدیر برای حس خود را از طول و عرض / طول جغرافیایی. در واقع بسیاری از در یک بار محلی گالیله خواهد بود همچنین با اشاره به خانه همسایه. تمرین به طور منظم خود ساخته یاش و Khayati بی نظیر و به زودی یک جوان خواهد بود یک نیروی به روی چیزی حساب کردن در کل Mohalla. بسیاری از بار, دختران جوان افتاد برای هنر خود بودن قادر به دیدن ماهواره در آسمان بالا با چشم غیر مسلح و هماهنگ سازی طراحی آنتن در یک زاویه خاص.

احتمالا دوره زمانی که تنها تعداد انگشت شماری از موارد استفاده می شود برنامه تلویزیونی بود خیلی بهتر از امروز. بهتر بود در این دوره جایی که ما تا به حال به اجباری تماشای هفتگی telecasts محدود موارد به جای مجموعهای از سری موجود در وب امروز است. اجبار آن روز بود خیلی بهتر از انتخاب امروز. حداقل ما موفق به شنیدن اخبار واقعی دو بار در روز یک بار به زبان انگلیسی و هندی هر. امروز با صد اخبار کانال های نورد از ما به سختی شنیدن اخبار واقعی و تنها می دانم که آنچه که ملت می خواهد به دانستن!! کودکان ما امروز فکر می کنم که اخبار چیزی جز فریاد در هر یک از دیگر در تلاش برای اثبات یک نقطه و ایجاد یک دوزخ. به یاد داشته باشید زمان های بسیار مهم در آن روز هنگامی که شما تا به حال به شنیدن اخبار در شب و تهیه اخبار خود را به تحویل داده می شود قبل از مجلس صبح در مدرسه فقط پس از فکر برای روز و قبل از سرود ملی.

تلویزیون در آن روز بود به نام ادم سفیه و احمق جعبه بود اما معقول تر از آن نامگذاری است. تلویزیون امروز به نام تلویزیون هوشمند است و بیشتر از یک ادم سفیه و احمق جعبه بدون هیچ گونه شکست. کمتر برای تغییر بهتر بود. در عصر فراوانی وجود دارد که چند شکایت که بیشتر جهانی از “هیچ چیز وجود دارد به تماشای.” با کمال تعجب یک مطالعه نشان می دهد که فرد به طور متوسط صرف خواهد شد بیش از یک سال از عمر خود را در کانال گشت و گذار در حالی که شکار برای یک نمایش برای قرار دادن بر روی لوله.

اینترنت و تلویزیون در حال حاضر هوشمند به عنوان آنها می گویند. آنچه در مورد ما بینندگان? احتمالا کمتر است و بیشتر در زمان.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de