زمانی که سیاه ورزشکاران انتخاب, سیاه, مدارس: تفسیر در فعالیت های ورزشی

از جکی رابینسون به khezri یک افتخار تاریخ نهفته در تقاطع دو و میدانی و فعالیت. آن را نیز به مخاطره انداخته است.

محمد علی امتناع از خدمت در جنگ ویتنام او هزینه 10000 دلار جریمه و سه سال از بوکس نخست. با این وجود که میراث و فعالیت حمل و امروز – هر دو در عمل و تفسیر است. به تازگی چند جوان مردان یا متعهد به حضور تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها (HBCUs) و یا انتقال از عمدتا سفید نهاد.

Sharone رایت جونیور فرزند بسکتبال وعده. پدرش بازی بسکتبال حرفه ای برای یک دهه. در عین حال در مواجهه با ناآرامی های اجتماعی و تحول آقای رایت در بر داشت که او تا به حال به تصمیم گیری برای خود. تصمیم خود را برای انتقال از دانشگاه unsw برای Morgan State University حمل بزرگ سیاسی وعده برای مردم سیاه و سفید.

برای آقای رایت, زیادی وجود دارد, در خطر است – نه فقط به منظور بالا بردن مشخصات خود را, اما به احترام تقاضا برای اغلب سیاه و سفید کالج ها. او امیدوار است که با بازی مورگان دولت او می تواند کمک به تغییر ذهن “افرادی که فکر می کنم فقط به خاطر اینکه ما یک HBCU که ما سزاوار نیست همان امتیازات و چیزهایی به عنوان عمده دیگر مدارس است.”

تقاطع دو و میدانی و فعالیت های قدرتمند حاوی تاریخچه – که امتداد از طریق ارائه تابستان است. نامهای که در آن تقاطع در حال یاد – جکی رابینسون. کوتاه و مختصر سیل. Khezri. داستان از این تاریخ افتخار و در عین حال آنها نیز به مخاطره انداخته است.

تعدادی از ورزشکاران سازمان یافته در کلیولند اوهایو در تابستان سال 1967 برای یک کنفرانس در حال حاضر شناخته شده به عنوان علی نشست. یک عکس از این رویداد را نشان می دهد سیاه و سفید معروف ورزشکاران مانند بیل راسل جیم براون و Kareem Abdul-Jabbar اطراف محمد علی در همبستگی برای علی (ع) اعتراض با وجدان و امتناع از خدمت در جنگ ویتنام. نزدیک به سه هفته پس از نشست علی به اعدام محکوم شد پیش نویس فرار از که آمد با پنج سال حکم زندان. او همچنین ممنوع از بوکس به مدت سه سال و جریمه $10,000. دیوان عالی ایالات متحده لغو محکومیت خود را در سال 1971 و او خدمت کرده هیچ زمان زندان; با این وجود, او خود محروم بوکس نخست.

بعدی اکتبر جان کارلوس و Tommie Smith خود را مطرح black-دستکش مشت بر مدال و ایستادن در سال 1968 مسابقات المپیک در شهر مکزیک. در اوایل آن سال آقای کارلوس ملاقات دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور در یک جلسه به بحث در مورد احتمال تحریم المپیک. در حالی که تحریم ها اتفاق نمی افتد, شاه تحت تاثیر قرار بر آقای کارلوس قدرت بدون خشونت اعتراض. که ضروری تنها رشد زمانی که شاه ترور شد و در آوریل همان سال.

“من می خواستم برای انجام کاری چنان قدرتمند است که آن را به پایان می رسد از زمین و در عین حال هنوز هم بدون خشونت” آقای کارلوس گفت در یک تاریخ شفاهی برای کتابخانه کنگره.

که میراث و فعالیت حمل و امروز – هر دو در عمل و تفسیر است. به تازگی چند جوان مردان یا متعهد به حضور تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها (HBCUs) و یا انتقال از عمدتا سفید نهاد. تصمیم گیری های خود شده اند منادی به عنوان تعویض بازی در یک جهان که در آن تخصص و نیروی کار – از بازیکنان اغلب جنبهی و کم ارزش. مدتها قبل از آن تصمیم گیری می تواند عمیقا بر جهان آنها را به تغییر قدرت فردی است.

این تصمیمی است که باید برای خود.

Sharone رایت جونیور فرزند بسکتبال وعده. پدرش Sharone Sr. انتخاب شد کلی ششم در سال 1994 NBA پیش نویس توسط Philadelphia 76ers و بازی بسکتبال حرفه ای NBA و خارج از کشور برای یک دهه. Sharone جونیور دبستان حرفه ای به همراه داشت یک تعهد به بازی بسکتبال در دانشگاه ویک فارست که رقابت در همان کنفرانس ساحل اقیانوس اطلس به عنوان پدرش آلما مادر, Clemson University.

در عین حال در مواجهه با ناآرامی های اجتماعی و تحول Sharone جونیور در بر داشت که او تا به حال به تصمیم گیری برای خود را به عنوان شرح داده شده در یک پست توییتر از جولای 3 با عنوان “برای خودم”:

قبل از من ساخته شده این تصمیم من می خواستم برای تشکر از خدا برای برکت me با قابلیت بازی به بازی بسکتبال. من برای همیشه سپاسگزار است که من و بعد فورا رفت واز به تجربه بسیاری از چیزهایی که در بسکتبال به من داده است. من شده فکر کردن در این برای برخی از زمان در حال حاضر و با همه چیز است که رفتن در در جهان امروز از آن شده است یک زمان دشوار برای بسیاری از مردم, اما به طور عمده ما به عنوان آمریکایی های آفریقایی تبار. این انده به من می دانم که جهان همیشه در این راه نسبت به ما که آیا اگر ما یک بازی ورزشی یا نه. مهم نیست. تصمیم من برای خودم و آنچه که من فکر می کردم بهترین بود برای من. با تمام که می شود گفت پس از فکر و بسیار نماز با خانواده من (دست دادن emoji) انتخاب من برای پیشبرد آموزش و پرورش و کار حرفه ای بسکتبال در Morgan State University (خرس emoji) (دو علامت تعجب emoji)

آقای رایت تصمیم به انتقال در رابطه با پنج ستاره چشم انداز Makur ساز تعهد به دانشگاه هاوارد, حمل بزرگ سیاسی وعده برای مردم سیاه و سفید. افرادی هستند که تصور جمعی انتقال از سنتی سفید مدارس به مدارس به عنوان یک شکل از توانمندی و بیداری اجتماعی. در حالی که وجود دارد تعدادی از عوامل را در نظر بگیرید از جمله موضوع پرداخت ورزشکاران کالج, این روشن است که جوان سیاه ورزشکاران حداقل با توجه به چشم انداز حضور در HBCUs.

در یک مصاحبه اختصاصی با آقای رایت را مشخص می کند آنچه که او به معنای زمانی که او گفت: این یک زمان دشوار برای بسیاری از مردم, اما به طور عمده مردم:

“زمانی که من گفت که از آن شده است یک زمان سخت برای مردم سیاه و سفید, من به معنای همه چیز را تا آنجا که ما چگونه درمان می شوند, در جهان,” آقای رایت می نویسد: در یک پیام متنی ارز.

در حالی که او اذعان اثر این بیماری همه گیر در این کشور و در سراسر جهان وی با بیان این که مردم باید با آن برخورد دائمی با موضوع “بی عدالتی اجتماعی.” “این یکی از چیزهایی که ما شده اند در مواجهه با کل زندگی ما,” او می گوید.

جالب اینجاست که به اندازه کافی ورزش نقش زیادی در اولیه خاموش کردن. زمانی که یوتا جاز مرکز رودی Gobert آزمایش مثبت برای coronavirus در 11 مارس آن را به ارسال امواج شوک از طریق دنیای ورزشی و منجر به یک میزبان از لغو و تعویق. ماه بعد ورزشکاران مانند بقیه از ما هنوز در برزخ است.

“با همه چیز در رفتن در آن سخت است برای ورزشکاران به حفظ شکل. ورزشگاه بسته شده اند. تابستان امسال من شده است در حال اجرا و تلاش به عقب بر گردیم در این بازی شکل بود که من در قبل از این ویروس در [وقوع]” آقای رایت می گوید. “این نگرانی من به خاطر مردم در سراسر جهان گوش دادن نیست و پس از [دستورالعمل]. بنابراین آن را خسته کننده برای ما به عنوان ورزشکاران از آنجا که ما ممکن است یک فصل و یا طرفداران به سازمان دیده بان ما بازی. ذهنی من فقط در تلاش برای فکر می کنم در مورد مثبت و هرگز منفی.”

برای آقای رایت, زیادی وجود دارد, در خطر است – نه فقط به منظور بالا بردن مشخصات خود را, اما به احترام تقاضا برای اغلب سیاه و سفید کالج ها.

“ارتباط من با مربیان و تمایل خود را برای برنده شدن در چیزی است که من در اینجا به مورگان دولت است. من می دانم که همه ما را به همان هدف در ذهن” آقای رایت می گوید. “هدف این است که آن را به مسابقات ملی و قادر به نمایش گذاشتن استعداد ما به جهان برای کسانی است که فکر می کنم فقط به خاطر اینکه ما یک HBCU که ما سزاوار نیست همان امتیازات و چیزهایی به عنوان عمده دیگر مدارس است.”

تونی Avelar/AP/فایل

جان کارلوس (سمت چپ) و Tommie Smith, ژست برای عکس در مقابل این مجسمه که افتخارات خود یاد, سیاه, دستکشهایش ریخته اعتراض در سال 1968 مسابقات المپیک در پردیس دانشگاه ایالتی سن خوزه در سن خوزه کالیفرنیا, Oct. 17, 2018.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de