زمانی که ورزشکاران تبدیل به فعالان

“جمهوری خواهان خرید کفش ورزشی, بیش از حد.”

در حال رشد به عنوان یک طرفدار ورزش در 1980s و 1990s من انتظار می رود ورزشی تحت عمل به آن قانون. این نقل قول می آید از مایکل جردن و آن سخن گفته بود در ارتباط با یک سال 1990 کشور ایالات متحده آمریکا مسابقه. چرا آقای اردن خواسته شده بود او حمایت دموکرات هاروی گانت – به طور بالقوه جنوب و سیاه سناتور پس از بازسازی بیش از حزب جمهوری خواه جسی هلمز که تا به حال پشتیبانی تفکیک?

آقای اردن ضریب اطمینان کامل ساخته شده حس. او قدرتمند ترین نام تجاری در ورزش – شاید تا کنون – و به صحبت کردن بود برای قرار دادن آن در معرض خطر است. خواهد مک دونالد هنوز هم می خواهید او را به فروش مکینتاش بزرگ اگر او سیاسی میله رعد و برق? جمهوری خواهان خرید مکینتاش بزرگ بیش از حد.

در این بیانیه آمد به نمایندگی از بیش از فقط یک مرد با نام تجاری امپراتوری. آن را به توصیف تمام دوران. آشکار سیاست از محمد علی و یا مطرح مشت از Tommie اسمیت و جان کارلوس در سال 1968 در المپیک شد و بخشی از دوران گذشته است. ورزشکاران پرداخت شد به بازی نه بازی سیاست است.

اما امروز موضع تقریبا رود. چهار سال بعد از لیگ ملی فوتبال اساسا در لیست سیاه کارفرمایی khezri برای زانو طول سرود ملی کمیسر راجر Goodell گفت: “black lives matter” و بازیکنان و مربیان در حال آشکارا با توجه به زانو در طول سرود ملی در این فصل است. انجمن ملی بسکتبال که دلسرد سیاه فعالیت در سال 1980 برای جلوگیری از توهین طرفداران سفید در حال حاضر با توجه به اجازه بازیکنان پوشیدن عدالت اجتماعی اظهارات خود کشباف به جای نام. نسکار ممنوع مؤتلفه نبرد پرچم. و حتی در سراسر اقیانوس اطلس قبل از شروع هر انگلیسی, لیگ برتر فوتبال, بازی تمام بازیکنان را به یک زانو را به حمایت از برابری نژادی. برخی از بازیکنان بالا بردن مشت خود را به عنوان اسمیت و کارلوس را 52 سال پیش.

جهان تغییر کرده است.

آن را تعجب آور نیست که بازی های المپیک خواهد بود یکی از آخرین های ورزشی سازمان ها به جذب این تغییر به عنوان Christa مورد برایانت تواریخ در این هفته پوشش داستان. و دلایل نیست تنها بدبینانه. بله کمیته بین المللی المپیک (IOC) بیش از حد اغلب اعمال خود fiefdom حسد حفاظت آن شرکت حمایت مالی و تلویزیون حقوق. در عین حال در هفت بازی های المپیک من تحت پوشش هسته المپیک آرمان احساس واقعی است. بیش از هر رویداد ورزشی دیگر من تحت پوشش بازی های المپیک بیرون آمدن یک حس واقعی از یاران و حسن نیت.

پس چگونه شما بازی های المپیک و فعالیت? فشار برای تغییر مهم است. ایالات متحده ورزشکاران شورای مشورتی می خواهد برای لغو IOC قانون 50 که ممنوعیت تظاهرات و “سیاسی مذهبی و یا نژادی, تبلیغات.” “در امروز قطبی سیاسی, محیط زیست, ماندن خنثی است تقریبا به عنوان بحث برانگیز در نظر گرفتن طرف شد در اوایل ’90s” یادداشت های یک مقاله در کرکس.

راه رو به جلو ممکن است در ورزشکاران خود را. اگر IOC بیان المپیک روح اغلب می تواند به نظر می رسد شرکت های بزرگ ورزشکاران بیان می آید از زندگی آرمان. دادن ورزشکاران بیشتر می گویند در چگونه آنها می خواهند به اعتصاب است که تعادل را به خطر اما برای قرار دادن مشعل المپیک در مطمئن ترین دست به انجام آن رو به جلو است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im