WhatsApp توقف پردازش هنگ کنگ درخواست برای داده های کاربر

این حرکت توسط Facebook WhatsApp قرار می دهد فناوری ایالات متحده شرکت در یک پتانسیل البته برخورد با پکن است.

عکس: لیونل bonaventure/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

دلار هنگ کنگ— Facebook , Inc.’s WhatsApp پیام های خدمات خود را به حالت تعلیق پردازش درخواست برای داده های کاربر از هنگ کنگ اجرای قانون زیر چین تحمیل امنیت ملی و قانون در شهر است.

شرکت “توقف” از جمله بررسی “در انتظار ارزیابی بیشتر از تاثیر امنیت ملی قانون از جمله رسمی حقوق بشر به علت سعی و کوشش و مشاوره با کارشناسان حقوق بشر,” واتساپ سخنگوی گفت: در پاسخ به وال استریت ژورنال پرس و جو در روز دوشنبه.

این حرکت قرار می دهد ایالات متحده آمریکا تکنولوژی تیتان در یک پتانسیل البته برخورد با پکن پس از چین سریع ردیابی قانون است که حکم مقامات محلی را به اتخاذ اقدامات برای نظارت و تنظیم این شهر قبلا نامحدود اینترنت.

Facebook, WhatsApp و آن Instagram سرویس همراه با Twitter , Inc. و گوگل واحد یوتیوب به مدت طولانی عمل آزادانه در هنگ کنگ بدون محدودیت از چین “فایروال بزرگ” که حلقه حصار سرزمین اصلی کاربران اینترنت است.

شهروندان در شهر شده اند عادت کرده اند به استفاده از آنها برای بیان عقاید سیاسی و حمایت اکسپرس تظاهرات در برابر چین افزایش نفوذ اما در روزهای اخیر برخی از کاربران و فعالان را پاک و یا حذف شده خود را در حساب های اجتماعی رسانه ای برای ترس از سقوط گرفتار قانون جدید

دبی-بر اساس تلگرام گروه Inc. در بیانیه ای گفت که قبلا گزارش شده توسط هنگ کنگ مطبوعات آزاد است که در آن قصد ندارد به فرایند “هر گونه اطلاعات درخواست مربوط به آن هنگ کنگ کاربران تا زمانی که یک اجماع بین المللی رسیده است در رابطه با انجام تغییرات سیاسی در این شهر است.” تلگراف نماینده در بیانیه ای گفت که این شرکت “هرگز به اشتراک گذاشته هر گونه اطلاعات با هنگ کنگ مقامات در گذشته است.”

بیشتر

  • Facebook, Twitter, Google صورت رایگان-آزمون گفتار در هنگ کنگ (3 جولای)
  • چین منصوب اعتراض و تبلیغات مجری برای رام هنگ کنگ (3 جولای)
  • سنا لایحه تحریم علیه مقامات چینی بیش از هنگ کنگ (جولای 2)
  • امنیتی جدید قانون باعث افزایش خودسانسوری
  • آنچه در هنگ کنگ جدید امنیت ملی و قانون

نوشتن به Newley Purnell در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im