برنامه چیست ؟ تیز تغییرات جمعیتی پیش رو. فراموش نکنید دیگر دلمشغولیهای و تمرکز بر اقتصاد

یک مطالعه جدید که در مجله لانست طرح هند جمعیت اوج خیلی زودتر از انتظار در 1.6 میلیارد دلار در 2048 قبل از کاهش به 1.09 میلیارد دلار 2100 امتیاز به باریک شدن پنجره جمعیتی سود سهام. مشابه روند کاهش جمعیت شده اند و پیش بینی بسیاری از نقاط جهان به جز کشورهای جنوب صحرای آفریقا. چین جمعیت را نصف به 732 میلیون 2100 همراه با 17 کشور اروپایی و برخی از شرق آسیا هستند. هند جمعیت در سن کار در 762 میلیون دلار در سال 2017 خواهد قله در حدود 1.1 میلیارد دلار بین 2040 و 2050 قبل به شدت کاهش و به 578 میلیون 2100.

پیامدهای این روندهای جمعیتی به مراتب رسیدن به. تیز می افتد در سن کار جمعیت نیاز به بسیاری از کشورها به دنبال لیبرال سیاست های مهاجرتی و یا معادل آن بهبود نرخ مشارکت نیروی کار در میان زنان و افراد مسن. بهره وری نیروی کار بهبود تقاضا و افزایش سرمایه گذاری در آموزش و پرورش و بهداشت و درمان. کشور قادر به ایجاد ثبات کار خود را در سن جمعیت در حال چیدن برگ رسیده تنباکو خود را برای رکود اقتصادی. بزرگترین چالش خواهد بود برای حفظ بزرگ, عمومی, اجتماعی, امنیت شبکه بدون حد بار کوچکتر نیروی کار با افزایش مالیات.

برای هند, مبارزه با پایدار اقتصادی است که کشته مشاغل هل دادن مدتها منتظر نسل دوم اصلاحات اقتصادی نمی توانید صبر کنید دیگر. طراحی شده توسط یک جوان نیروی کار هند باید استفاده باریک پنجره به وضع قوی اقتصادی بنیاد و زیرساخت های قوی ساخته شده است به گذشته 100 سال یا بیشتر. هند ناتوانی در سرمایه گذاری در سرمایه انسانی برای توده ها خواهد صدمه دیده است به عنوان پیشرفت در هوش مصنوعی, رباتیک و مخابرات تغییر ماهیت ماهر و غیر ماهر کار. اجتماعی و اقتصادی دیگر می توانیم به حذف زنان. هر دو زن نیروی کار نرخ مشارکت و زن نسبت جنسی در بدو تولد باید تضعیف این دهه است. تمرکز بر شغل و مدارس و بیمارستان ها و محیط زیست است. هر چیز دیگری در سیاست است سر و صدا. هویت فرهنگی جنگ در حال کف فروش و معکوس است.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im