چه تغییر شما به دنبال ؟

وجود دارد هیچ زمانی بهتر از اکنون برای شکستن یک عادت بد یا به اتخاذ یک سالم…

در سراسر جهان وجود دارد بی سابقه رکود در جرم و جنایت به دلیل مجبور به اقامت در خانه سفارشات. شیکاگو جرم تحلیلگران امیدواریم که اگر این گسترش به اندازه کافی بلند به آن را ممکن است در نتیجه جوان-اسلحه تغییر عادات به عنوان چرخه مرگبار باند شلیک-outs ، از سوی دیگر مستندات نیز ممکن است منجر به خشونت خانگی با عاملان محدود با قربانیان برای چند روز در پایان!

یک تغییر مثبت گزارش شده است با معتادان به مواد مخدر بیش از حد به عنوان تامین کنید. مقررات منع رفت و آمد-آمار پنجاب به عنوان مثال به تازگی دیده می شود بیش از 26,000 معتادان به مواد مخدر پیوستن به دولتی د-اعتیاد برنامه به عنوان یک نتیجه از شکستن مواد مخدر در زنجیره تامین. در حالی که این دلگرم کننده از سوی دیگر کارشناسان ترس که یک قحطی مواد مخدر ممکن است در نتیجه معتادان تبدیل به ریسک روش رفع.

این تغییرات شاهد ما در این روزها می تواند در هر راه بروید – خوب یا بد. همه ما شنیده ام که 40 روز مورد نیاز برای شکستن یک عادت قدیمی و محکم بر روی یکی از جدید است و ما به زودی باید در lockdown برای کسانی که چند روز! بود که آن را به عنوان ممکن است آنچه که غیر قابل انکار است که وجود دارد هیچ زمان مانند حال حاضر به ارمغان می آورد در مورد تغییر – هنگامی که ما در مکث مجبور به منعکس کننده و انتخاب مسیر پیش رو را با مراقبت.

بنابراین در حالی که طبیعت کار خود را از تمیز کردن هوا و رودخانه ها و زمین بهبود می یابد, آیا ما به دنبال تغییر در خودمان است ؟ وجود دارد نامطلوب اعتیاد شما می خواهید به حرکت به دور از? در حال حاضر زمان! هنگامی که شما زندگی می کنند از طریق 40 روز بدون یک عادت بد, شما می دانید شما می توانید مدیریت یک عمر بیش از حد. تنها غیر قابل مذاکره است و قاضى آن را.

و اگر آن را به یک عادت سالم شما می خواهید به اتخاذ نوشتن, ورزش, مطالعه, اتصال با, طبیعت, عطفی, وگان, مراقبه – سعی کنید نظم و انضباط و ثبات است. سعی کنید انجام آن را در همان زمان و همان مکان هر روز به مدت 40 روز – و آن را در حال حاضر یک عادت نیست ؟

رفتن به آن را امتحان کنید! بیایید ببینید اگر ‘سحر و جادو از 40’ کار می کند ؟

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>