چه بسیار خنده دار هند ؟

آن را سرگرم کننده برای بسیاری در هند. چند میلیونر بازیگران خود را تمیز کردن ظروف و جارو طبقه خود را. اوه rigors از زندگی! سیاستمداران معروف منتشر شد پس از ماه از بازداشت خانگی در حال حاضر شوخی که می توانید آنها را به دنیا بگویید همه چیز در مورد آنچه مستند و قرنطینه معنی. مردم پیدا کردن که خیلی خنده دار در توییتر.

Wordsmith سیاستمداران بازی با کلمات و گفت: Karo-Na. طرفداران عکس-خرید آنچه را مورد علاقه بازیگران را پس از 21 روز مستند با بازیگران chuckling در بازگشت. هر چیزی به استخراج خندیدن. هر چیزی برای clickbait.

در ایتالیا, در اسپانیا, در ایالات متحده, که در آن ویرانی است قابل توجه شما دیدن چنین chuckling, شوخی meming به tweeting یا جارو از کف. شما ببینید فرمانداران ایالات و شهرداران از شهرستانها التماس, التماس, التماس از مردم برای ماندن در خانه فقط به عنوان بزرگ ما ساعت را در سخنرانی در تلویزیون ملی.

ترس گریبانگیر هوایی غربی. جنیفر انیستون, براد پیت و تام کروز در حال ساخت هر گونه جوک های خنده دار و یا فیلم ها. ویروس زده تام هنکس. ویروس زده پرنس چارلز بریتانیا. این ویروس می تواند اعتصاب کسی.

بسیاری از مردم در شهرهای غربی را خانه دوم در کشور که در آن ویروس زده کمتر نسبت به سر می برند شهرستانها. این افراد باید یک حق مشروع خود را برای رفتن به خانه دوم برای زندگی است. اما حومه فرانسه نمی خواهند این “طاعون” از پاریسی. Denizens از پاریس استقبال نمی شود و در استان ها به عنوان حومه فرانسه نامیده می شود.

وحشت در هوا است. این ویروس در هوا است. نیویورک تبدیل به سنگ شده. هیچ کس نمی داند که نمایی میزان مرگ و میر را شروع کاهش تدریجی خاموش. وجود دارد کمبود تخت بیمارستان, از, پنکه, ماسک, از همه چیز. پزشکان محترم در آمریکا هیچ کس پرتاب آنها را از خانه های خود.

کمی تودماغی صحبت کردن کمی سرفه و شما احساس می کنید که شما ممکن است با این ویروس. آن را تنها مرگ با ویروس. هیچ نسبی مجاز است در نزدیکی شما. شما می آیند تا نه تنها شما را کاملا به تنهایی.

زندگی بسیار با ارزش در غرب است. هیچ یک از جوک ها در مورد مرگ وجود دارد.

پزشکان در هند تخمین می زنند که تا 400 میلیون سرخپوستان می تواند آلوده در این موج اول از ویروس. این ویروس باعث شده است در سراسر جهان بین دو تا سه درصد مرگ و میر ناشی از آن آلوده. انجام محاسبات ریاضی است. میلیون ها نفر از سرخپوستان مرده است. موضوع خنده هر کسی ؟

رئیس جمهور ایالات متحده تهمت می خواهد به محدود کردن اجتماعی فاصله در چند هفته. او احساس می کند شاید به درستی به طوری که اقدامات شدید به تصویب رسید و امروز را بکشند اقتصاد و علت بسیاری از خودکشی. اما اگر مردم دوباره در تماس نزدیک با یک دیگر عفونت و مرگ و میر خواهد سنبله یک بار دیگر. این یک شمشیر دو لبه است.

کرونا به هند آمد اما آن آمده است. اگر ساعت مودی مستند کار نمی کند به عنوان انتظار می رود ؟ او گسترش آن ؟

PM شد گریم رو زمانی که او تحمیل مستند. آنچه مرا بیشتر در مورد سخنرانی او را که او درخواست هر هندی که او یک عضو از خانواده خود را به رعایت مستند. Telangana سانتی متر KCR تهدید شلیک در بینایی و سفارشات برای کسانی که نقض مستند.

این رهبران احساس می کنید که شهروندان خود را بخشی از خانواده خود و آنها هستند که وظیفه محافظت از زندگی خود را. آنها نه خنده و شوخی. آنها صرف خوابی بیش برای مقابله با کرونا.

هند جایی که منابع پزشکی از ایالات متحده آمریکا و یا حتی ایتالیا. زمانی که مرگ و میر در هند تا سطح شیب دار به ناچار آنها را به عنوان ویروس در جامعه و بیمارستان و غرق خواهد شد خیلی بیشتر از آنها در ایتالیا یا اسپانیا یا آمریکا و سپس از آن خواهد شد هیچ خنده ماده.

پس لطفا توقف داشتن یک joyride همکار من سرخپوستان. قطع جوک. درمان پزشکان با احترام. آنها در حال حاضر قرار دادن زندگی خود را در خط برای شما. آنها نیاز به خانه می آیند به استراحت و بهبودی یافتن آنها قبل از قرار دادن زندگی خود را در خط دوباره برای شما. با آنها چگونه در حال درمان جای تعجب نیست که بسیاری از پزشکان هندی به مهاجرت به ایالات متحده

هیچ تانترا-سرود کار خواهد کرد در برابر ویروس. هیچ گاو کولا یا کود گاو. بازیگران, please don’t ابداع راه های جدید برای شستن ظروف. واضح است که شما هرگز شسته و آنها را قبل از. جدی و هند و قبل از آن خیلی دیر است. مرگ خنده دار نیست. من فکر نمی کنم من می خواهم به مرگ خنده.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im