چه چیزی در پشت چینی رسوخ? پکن باید به صورت ذخیره در سطح جهان است. انتظار طولانی لاک faceoff و هیچ راه حل

در این لحظه کسانی که بیکار و رقابت های سیاسی که در حال مبارزه با یک هند-چین مرز درگیری در رسانه های اجتماعی که شامل تماس به آتش بالا از فرماندهان ارتش, تصاویر ماهواره ای از خشک Galwan بستر رودخانه و همه چیز را در میان.

اما در شمال بانک Pangong Tso هند گشت متوقف شد توسط چینی در انگشت 4, جایی که آنها در حال گشت در انگشت 8 فقط در تابستان گذشته. کمی با فاصله در Galwan دره بلامنازع نقطه از سال 1962 هندی و چینی نیروهای چهره خاموش در برابر یکدیگر در سه نقطه در سراسر این جریان سریع (خشک) Galwan رودخانه. دور در Naku لا در هند, هند سربازان در پی یک “حادثه” در مارس 9 که در سمت چپ یک چینی عمده خونریزی.

ما در خاک آشنا – چینی ماموریت خزش تغییر زمین موقعیت جعلی خشم در مورد هند “نفوذ” تهدید ما با حجر ساکت کردن با مذاکرات دیپلماتیک تقاضا “چهره” بود را نجات داد, فراخوان اجلاس سران و مرزی جدید مدیریت دستورالعملهای عملیاتی استاندارد خواهد بود که نقض تابستان زیر. این بار بسیار جدی تر به دلیل تعداد بیشتر نگران کننده است.

Rajnath Singh گذاشته توجه به بقیه با تایید سربازان چینی آمده بود “در اعداد بزرگ”. سرخپوستان پس از یک کبودی تقلا از جنگ با مشت کرده نه تنها آینه چینی استقرار اما bettered آن – یک کل تقسیم شده است نقل مکان کرد به لاک زدن, سلاح, تجهیزات, همه. هند را تامین خطوط کوتاه تر نیروهای acclimatised ما می توانیم زمین های بزرگ حمل و نقل هوایی در Daulat التماس Oldi با تقویت. هند است و نه خیلی بد ،

تصویر: Ajit Ninan

چینی ها شده اند ساخت جاده در سمت خود را برای سال. هند در تلاش است برای غلبه بر آن “دوم تکان دهنده” نقطه ضعف با ساختمان خود را در جاده ها و از همه مهمتر اتصال به قراقروم منتقل می کند. چینی ها دوست ندارند که.

دهلی نو است حفظ Doklam-مثل سکوت که نقش ضعیف در داخل کشور اما مهم است که در این نقطه است. این مودی دولت است و در عین حال نورد از اسلحه بزرگ S Jaishankar و agnew به مذاکره و ترک آن را به فرماندهان نظامی مانند ماندارین زبان عمومی جوشی و همکاران او در له. آنچه که باعث پکن تجاوز ؟

اجازه دهید ببینیم که چه چیزی در آن نیست – آن را در یک واکنش هند به ماده 370 تصمیم اوت 2019. چین گرفته اند “مراحل” در سال 2019 خود را به طوری که آن را نمی. بله هند Darbuk-Shyok-DBO همه جاده و آب و هوا یک مشکل است اما این جاده شده است, تحت ساخت و ساز برای سال, از جمله یک تغییر تراز. چین نیز بعید است به استفاده از یک مرز ایستادگی کردن جایی که آن را نمی ممکن است رسیدن به پیروزی به مقابله به مثل در برابر جدید هند سرمایه گذاری مستقیم خارجی محدودیت. برای کسانی که متوجه نشدم چین انتقام ممنوعیت واردات گوشت خوک از هند است.

Bertil Lintner در کتاب خود نوشت, چین, هند, جنگ, که در سال 1962 از جنگ چین بود راه انحراف توجه از شکست از آن جهش بزرگ رو به جلو برنامه. در سال 2020 اردک هستند اندود شده تا برای رئیس جمهور چین. چین دارای اعتبار مشکل در مورد Covid-19 که یک اثر حذفی در جهانی نهادهای کلیدی به چین محل به عنوان presumptive ابرقدرت.

“د-کوپلینگ” وحشتناک خواهد بود حتی اگر ناقص است. چین مدل رشد خواهد بود به ویژه اگر جهانی زنجیره تامین باید متنوع و دور از چین است. این ممکن است به نظر می رسد زمان مناسبی برای نشان دادن تسلط بر تنها undemarcated مرزی, آموزش سرخپوستان درس به هند بز جاه طلبی یک واقعیت را بررسی کنید با نشان دادن خود بیآنکه: مبارزه با یک بیماری همه گیر توفنده اقتصاد و دست و پا زدن در امنیت ملی است. هند نباید دور با “حذف برنامه های چینی”.

دو کشور قرار داده شده اند و خود را به هند-چین تنش: آمریکا و نپال. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo و رهبران کنگره را علنا در محدوده زمانی معین خود را در هند ، راستش هند می تواند بدون آن انجام می شود. اما ما پیشنهاد کمک به پله با صدای بلند زنگ زنگ در پکن معرفی جدید و خصمانه عنصر به یک منطقی قابل پیش بینی اختلاف است.

KP Oli, نپالی, ساعت, بازی های برگزار شده بدبینانه بازی سیاسی است و در حال حاضر با عجله به یک رویارویی است. دهلی نو بعید است به خم شدن در حال حاضر که او تا به طور مستقیم به چالش کشیده هندی حاکمیت در Lipulekh. آن را “الهام” توسط چین ؟ شاید. با توجه به نوسانات هند-نپال, روابط هند باید در نظر گرفتن نپال به دیوان بین المللی دادگستری برای حل و فصل نهایی از tri-تقاطع.

همانطور که برای چین و هند باید آماده برای مشکل بیشتر در مرز به عنوان آن را همچنان زیرساخت های آن ساختمان فعالیت و بهبود دفاع استقرار. سرخپوستان باید گام به دور از صحبت کردن از “برداشت های متفاوت” از لاک. آنها نه “برداشت”. آنها دو ادعا خطوط که با هم همپوشانی دارند در مناطق خاص. هنگامی که ما می گویند “ادراک” ما اساسا به چینی ها یک پاس رایگان به تغییر موقعیت در روی زمین و ادعا می کنند که به لاک زدن. هند ساخته شده و مرز آن تراز روشن برای چینی ها در سال 1960 از طریق شش جامع جلسات خود را در پکن و رانگون (یانگون).

در سیاسی/ سطح دیپلماتیک هند باید تجدید نظر “غیر رسمی” اجلاس با یازدهم که در آن هر دو طرف را بسیار متفاوت درک نتایج. هند معتقد است یازدهم می داند نخست وزیر نارندرا. چین معتقد است که مودی kowtows به Xi. نه البته درست است. اما آن منجر به اجتناب عبور سیم در هر دو پایتخت.

در سال 1960 S Gopal که مذاکره مرز با چینی آنها را به توان بسیاری متناقض با ادعای خود را. او مشاهده کرد “چینی تراز همانطور که آشکار بود از اظهارات غیر قابل توضیح بود و بر اساس هر جغرافیایی اصل”. بسیاری از مکان آن را صرفا یک “خط گسترده ای”. که نشان داد به Gopal به عنوان نشانی از آن را به امروز مقامات که چین نگه می دارد و این خطوط “انعطاف پذیر” بنابراین می توان آنها را دوباره ترسیم بر روی زمین است. در این سال خواهد شد یک تابستان بسیار طولانی ایستاده در Ladakh. به حل و فصل نهایی است بسیار طولانی تر از راه دور.

تا زمانی که ما می توانیم حفظ صلح توسط دو زیر گام های عملی – قبضه کردن و جلوگیری از.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>