هر چه خواهد بود, خواهد بود

حتی به عنوان ما می شنویم در مورد یورتمه رفتن تعداد Covid-19 موارد در بمبئی ماهاراشترا بودن دولت با حداکثر—و اخم در خانه نه تنها در مورد خودمان است اما برای کسانی که در اطراف ما احتمالا شما متوجه خواهد شد که چگونه زندگی در حال تغییر است برای بسیاری از ما است. شهر است که پس از تک تفکر وسواس با موفقیت و ثروت, که در آن مردم بودند solipsistic خودخواه و افراط تبدیل شده است متفاوت است. آنها در حال رسیدن به دیگران کمک کند.

مردم به طور ناگهانی متوجه است که آنها در حال حاضر هیچ گزینه ای جز بستگی دارد کسانی هستند که آنها به سختی می دانم. در حالی که هیولا مراکز شبیه morgues بزرگ سایت های تجارت الکترونیکی ایستاده فلج دقیق مستند ، بیشتر تحویل پسران در روستاهای خود. محلی بقال های محله داروخانه کوچک گیاهی گوشه فروشگاه آمده است برای نجات ما. گارد امنیتی که شما هرگز به نگاه دوم به واکشی چیزهایی که شما به شدت نیاز به ایستاده در یک مدت طولانی و اجتماعی فاصله صف. OPDs بسته و دکتر که به شما هشدار داده اگر فشار شما بالا بود و یا خود قند کم است و دیگر وجود دارد. او احتمالا در Covid-19 وظیفه خسته و overworked.

مثل همه شما من می دانم که این علائم است. آنها هستند که با چکش به سر من از کانال های تلویزیون هوردنجس (تلفن همراه پیام های رسانه های اجتماعی هشدارهای آنلاین, داستان های ترسناک. بنابراین همه ما از خواب بیدار هر روز صبح برای بررسی اگر ما یک جدید sniffle یا عطسه و یا اگر ما حواس بویایی هستند تا به ابتدا. اما در حال حاضر ما در حال ناگهان اطلاع داد که 80 درصد از Covid-19 موارد بدون علامت که بدان معنی است که هیچ یک از علائم شما می دانید که ممکن است تا کنون نشان می دهد و شما هنوز هم می تواند ویروس.

گزارش های جدید انجام دور ادعا وجود دارد متمایز سه گونه از این ویروس یکی از زیباترین و تلخ. این توضیح می دهد که چرا بیشتر مردم در حال مرگ هستند در بعضی جاها کمتر در دیگران است. کرالا بود یک بار پیشرو لیست (قبل از ماهاراشترا گرفت) اما تا به حال تنها سه مرگ و میر. مانیپور است none. به شکل از چگونه به درمان آن, شما باید بدانید که فشار شما. اما اگر شما هیچ معنی دانستن است که شما باید آن را– که بدان معنی است که هیچ نشانه– چگونه می تواند به شما کشف که ؟ من شنیده ام هر مشهور اپیدمیولوژی ما هشدار داد که همه چیز در حال افتضاح و بسیار بدتر است. بنابراین گفت که روز گذشته ، ما باید در خانه بمانند و اگر ما به ما می پوشند باید احمق زورو ماسک. وزیر امور ساختمان جامعه—جذاب بانوی پارسی–می گوید که. بنابراین آیا Nassim Nicholas Taleb جهان معروف ترین خطر تحلیلگر. (شما ممکن است به عنوان خوانده شده خود را معروف black swan نظریه.) بنابراین آیا یووال نوح هرری مورخ چه کسی می داند بیشتر در مورد انسان از انسان است.

بنابراین چه چیزی جدید است ؟ این گزارش مستند به پایان می رسد در مارس 3. من CM هشدار آن را ادامه دهید. گزارش ها می گویند که حتی اگر مستند به پایان می رسد و اتوبوس و قطار و تاکسی ممکن است زمان بازگشت. بنابراین ما در اجرا به کار می کند ؟ من مسائل را; آن را به سختی 8 کیلومتر. اما مدیر عامل زندگی در Ballinger CFO در Kandivli و CPO در یاری جاده ها است. و هر کس دیگری در طرف دیگر از Bandra. اخبار از خارج از کشور اصرار دارند مستندات ممکن است همچنان تا سال 2022 و یا 2024. (یک تنوع از دو سال پیش بینی است و دیگر هیچ قانونی.) برخی می گویند واکسن وارد خواهد شد در شش ماه. سیذارتا Mukherjee می گوید: 18. در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه contrarian می گوید: شما نمی نیاز به یک واکسن در همه ما خوب هیدروکسی کلروکین را خوب انجام دهد.

اما یک دقیقه صبر کنید. گزارش وجود دارد گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه مواد مخدر است باعث مشکلات قلبی برای کسانی که تحت درمان با آن است. چه کار می کند بهترین آنها می گویند که پیر واکسن ب س ژ ما داده شد که کودکان و نوجوانان برای سل و جذام است. که به ما داده داخلی مقاومت است. اما پس چرا مردم در Dharavi و Worli Koliwada انداختن مانند ninepins? من فقط شنیده ام دکتر دیگری می گویند واکسن ب س ژ لاستیک با سن. همین دلیل است که افراد مسن تر در حال مرگ هستند.

در حال حاضر که من در آمده است. ریاضی شانس برای من مرگ ناشی از این ویروس هستند به من گفته 12 بار بیشتر از آن از بچه های من. اما نظریه احتمال من نشان می دهد خطر مرگ ناشی از طبیعی پیری است که در مورد همان. بنابراین در اینجا ما باید یک ویروس است که ما می دانیم بسیار کمی در مورد که می تواند از خفاش ها و یا pangolins یا هر موجود وحشی قتل وحشتناک مرطوب بازارهای ووهان که ممکن است نشان می دهد هیچ نشانه ای ندارند و در عین حال کشتن هزاران نفر (یک بازیگر برادوی از دست داده یک پای خود را در طول درمان) است و هیچ درمان شناخته شده به جز واکسیناسیون است که ممکن است در ماه یا سال هیچ سرنخی ون– و یک گزارش اصرار دارد هیچ واکسن همیشه می توانید آن را درمان. آن را تنها می توانید بر روی خود را دارد.

بنابراین در اینجا من در خانه تلاش برای نوشتن در مورد یک ویروس من می دانم که هیچ چیزی در مورد—و نه هر کس دیگری به نظر می رسد. آمریکا ادعای چینی است. چینی ها ادعا می کنند آمریکا تفنگداران دریایی آن را به آسیا. و در حالی که بازی سرزنش می رود هزاران نفر از آمریکایی ها و چینی ها در حال مرگ هستند و هر روز. شانس مرگ من از آن من کشف هستند از نظر آماری یکسان به مرگ من از سالمند سالم و کمی بهتر از مرگ در حالی که عبور از بمبئی خیابان. با این شانس من می تواند برنده دربی. من باید نگران باشم ؟ خانواده من فکر می کنم باید. من نگران ؟ خوب, Doris Day حال پاسخ مناسب برای آن: Que sera sera, آهنگ من به عنوان یک مرد جوان است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>