بانک مرکزی هند در سیاست های پولی کمیته در روز جمعه کاهش مخزن نرخ 0.75 درصد به 4.4 درصد مکمل آن را با اقدامات به منظور افزایش جریان اعتباری ارزان همراه با سه ماه مهلت قانونی برای بازپرداخت طولانی مدت وام. گسترده بسته بندی با هدف مبارزه با اقتصادی خرید اینترنتی از Covid-19 شیوع. احساس فوریت در RBI واکنش نشان داد تا زمانی که آن تصمیم گرفتند برای پیشبرد آن برنامه ریزی شده MPC جلسه یک هفته به اعلام این اقدامات است. از نظر قصد بانک مرکزی حاکی از آن بیرون همه متوقف می شود به مبارزه با یک بحران بی سابقه ای.

برجسته از این بسته است که RBI انتخاب کرده است را به اولویت ثبات مالی. یک مستند که به طور موثر به ارمغان می آورد فعالیت های اقتصادی به یک مرتعش متوقف خواهد شد موج دار شدن به سیستم مالی است. حتی صدای شرکت های مبارزه خواهد کرد برای دیدار پرداخت و این سر و صدا در حال حاضر شکننده بخش مالی. در این زمینه مهلت قانونی برای بازپرداخت از جمله در وام خانه را فراهم می کند فضا برای سیستم به بهبود می یابند.

این مراحل را برای تقویت جریان های اعتباری خواهد شد به عنوان یک نیروی چند برابر به نرخ بهره را کاهش دهد. این مراحل را باید ایجاد یک پتانسیل اضافی نقدینگی از Rs 3.74 لاخ کرور با یک تکه بزرگ اختصاص داده شده نسبت به بانک سرمایه گذاری در با کیفیت بالا بدهی های شرکت های بزرگ. بیش از دو ماه گذشته RBI نقدینگی تزریق می آید به حدود 3.2 درصد از تولید ناخالص داخلی. در حال حاضر دولت نیاز به بازگشت این با مالی پاسخ.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de