چه خواهد شد Edappadi Palaniswami می گویند ؟ فقط خدا می داند

متون کهن در راه هندو زندگی صحبت می کنند از چهار نقش مبتنی بر مراحل به نام ashramas. آنها brahmacharya (زندگی دانشجویی), grihastha (خانواده زندگی) vanaprastha (زندگی بازنشسته) و sanyasa (چشم پوشی). آنها همچنین همپوشانی با پنج عصر-بر اساس مراحل – saisava (نوزادی), بلیا (دوران کودکی) kaumara (دوران جوانی), yauvana (جوانان) و vardhakya (سن). تامیل نادو وزیر Edappadi K Palaniswami به من یادآوری از این اجتناب ناپذیر مراحل رشد فزاینده و رو به رشد عاقلانه, همه در یک ماده از چهار ماه. آن را تقریبا مانند هر ماه از ماه مارس به نمایندگی از یک ashrama در وزیر ،

نمونه این اظهارات از EPS. آوریل 12: هیچ کس نیاز به ترس از تاج (رمان coronavirus). مارس 30: این زمان به چالش کشیدن برای, Tamil Nadu. ما هرگز تا به حال یک وضعیت شبیه به این. مارس 16: در سه روز وجود خواهد داشت نه بیشتر موارد Covid-19 در تامیل نادو. مه 29: Covid-19 تحت کنترل است در همه جا در تامیل نادو خارج چنای. 20 ژوئن: ما نمی دانیم که از کجا این ویروس می آید و چگونه آن را گسترش می یابد. هیچ پزشکی برای درمان بیماران و فقط خدا می داند که آن را دور خواهد رفت.

اولین بیانیه بود و یک صفحه نمایش خوب از جهل یا بی گناهی اگر شما می خواهید به دلسوز به وزیر – کودک; دوم نشان داد ترس و درماندگی از یک نوجوان; سوم تا به حال معمولی brashness از جوانان; چهارمین باردار بود با سیاست میانه سن و پنجم اجتناب ناپذیر عمل دادن.

در حالی که اظهارات برازش الگوی سنی عاقلانه مراحل آنها کاملا به خوبی با عمیق تر مفاهیم ashramas. Brahmacharya شروع می شود در تاریکی جهل, اما آن را نیز حاصل با دانش پرتاب نور است. در چند هفته پس از مارس 12, بیانیه, به نظر می رسد CM کور شد از هدایت این نور ساخته شده و یکی دیگر از بیانیه ای که در مرز درماندگی.

در حال حاضر به مرحله اول grihasthaاو به چالش بگیرد و به مرحله دوم از “خانواده و زندگی” خو امیدواریم با احتیاط هر چند نه خاورمیانه. رئیس جمهوری به نظر می رسد به تضعیف بیش از حد سریع به sanyasa, اشتباه آن را به طور کامل. Sanyasa است نه تسلیم است; آن است که یک عمل عمدی از چشم پوشی پس از دانش ترجمه کرده است به حکمت; سفر در پذیرش تا آنجا که درک.

در همه انصاف و آنچه رئیس جمهوری گفت: (فقط خدا می داند) حق است – که او گفت: آن راه اشتباه (ملحدان لطفا نگه دارید و خود را آتش ما در بحث سیاست نیست الهیات با خداوند به عنوان یک استعاره برای ناشناخته). این وزیر بود پاسخ هنگامی که خبرنگار پرسید: هنگامی که ما را پایان همه گیر. پرسیدن این سوال به 10 کارشناسان در اپیدمیولوژی و بهداشت عمومی و شما به احتمال زیاد به بیش از به عنوان بسیاری از پاسخ. از آغاز این سال کارشناسان شده است تغییر پست هدف که می رود برای نشان دادن چقدر ما هنوز به درک روش های غیر مستقیم است که در آن این ویروس کار می کند, چرا برخی از قطعات یدکی و کشته شدن برخی از دیگران که به همان اندازه جوان و سالم است.

در حالی که پزشکان چرخش کار در آینده بیانیه وزیر می توانید پیدا کردن آرامش در برخی از نقل قول توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که باقی مانده اند بنابراین به طور مداوم در saisava-بلیا منطقه. “آن را به ناپدید می شوند” رئیس جمهور ایالات متحده گفته بود: “یک روز آن را مانند یک معجزه آن را ناپدید می شوند”. و این: “من احساس آن را یک بیماری همه گیر مدتها قبل از آن نامیده می شد یک بیماری همه گیر.” و این: “آیا راهی وجود دارد که ما می توانیم چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن است؟”

God bless America. خدا برکت دهد, Tamil Nadu.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im