چه یوتا رای دهندگان می گویند در مورد میت رامنی استیضاح رای

سالت لیک سیتی

جمهوری خواه میت رامنی جمهوریخواه به تاسیس هسته در زمان سنا ترین گستاخی سرکش موضع چهارشنبه در رای گیری به زور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر یک حرکت برجسته چگونه نادر است برای جمهوری خواهان به شمشیر صلیب با این رئیس جمهور.

توسط رای گیری روز شنبه به محکوم کردن آقای ترامپ برای سوء استفاده از قدرت ریاست جمهوری این نماینده مجلس یوتا شد تنها جمهوری خواه برای عبور از خطوط حزب در سنا استیضاح دادگاه اوجی رای acquitting رئیس جمهور. همه دموکرات ها رای به محکوم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در هر دو فقره در برابر او.

حتی اگر آقای رامنی وضعیت به عنوان یکی از چند جمهوری خواهان حاضر به طور علنی انتقاد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است که به خوبی شناخته شده در خود را به تصویب دولت خانه خود را صریح سخنرانی قبل از رای گیری بله در استیضاح گرفتار بسیاری در ایالت یوتا ،

جمهوری خواهان در دولت غیر منتظره ای در تقسیم رییس جمهور, بنابراین در حالی که برخی از آنها heartened به دیدن آقای رامنی ” آنچه او به عنوان عذاب آور رای دیکته شده توسط وجدان خود تهمت حامیان مانده بودند عصبانی و نا امید.

هنوز هم با چهار سال قبل از هر گونه دوباره مبارزات انتخاباتی آقای رامنی دارای یک مدت زمان طولانی برای توضیح رای خود را به دولت رای دهندگان با یک چاه عمیق از حسن نیت است که به او یک هنرمند مشهور مانند وضعیت.

“وجود خواهد داشت انشعابات گفت: Jason پری مدیر دانشگاه یوتا Hinckley موسسه سیاست است. اما “مردم در نهایت مراقبت در مورد آنچه که او می گوید حتی اگر آنها با او به توافق برسند.”

آقای رامنی به نظر می رسد عاطفی در سخنرانی خود در آمریکا هستند. او به خبرنگاران گفت که او می خواهم بیدار شدن در صبح زود ساعت به عنوان ذهن خود را نوتبوک بیش از آنچه به انجام و به استناد یک کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران سرود در مورد انجام کار درست با وجود عواقب.

آقای رامنی نقش مهمی در صرفه جویی در مشکل 2002 المپیک زمستانی در شهر سالت لیک زوج با وضعیت خود را به عنوان اولین عمده-حزب نامزد ریاست جمهوری از دولت غالب ایمان به طور گسترده ای شناخته شده به عنوان کلیسای مورمون ساخته شده است که او به خوبی شناخته شده و دوست داشت در دولت که در آن او نقل مکان کرد و پس از او شکست خورده سال 2012 ریاست جمهوری اجرا شود.

بسیاری از رای دهندگان ایالت یوتا به اشتراک گذاری آقای رامنی نگرانی در مورد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. در سراسر کشور آسوشیتد پرس بررسی midterm رای دهندگان در سال 2018 نشان داد در حالی که دو سوم از اعضای کلیسا جمهوری خواه رای دادند فقط بیش از نیمی از تایید آقای تهمت عملکرد شغلی. این VoteCast نظرسنجی همچنین نشان داد که 64 درصد از رای دهندگان ایالت یوتا می خواستم ببینم سناتور مقابله با رئیس جمهور.

آقای رامنی و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک در-باز-کردن-دوباره تاریخ با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار خواستار سناتور به استیضاح. وجود دارد هیچ ارائه در قانون اساسی ایالات متحده است. در حالی که یک نماینده مجلس یوتا به تازگی معرفی یک لایحه که ایجاد یک مسیر به یاد یک سناتور معلوم نیست اگر وجود دارد خواهد بود یک فشار جدی برای آن استفاده می شود آقای رامنی حتی پس از او تنها جمهوری خواه به رای برای آقای تهمت حذف از دفتر.

رهبران دولت که تحسین آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مسائلی مانند اراضی عمومی مورد آقای رامنی نیایش از اخلاق است. اما رای دهندگان که قدردانی مبارزات انتخاباتی خود وعده گاهی ایستادن به رئیس جمهور تشویق بیشتر گوش خراش پیام.

صدفی Cluff اقامت در خانه در حومه ریورتون یک جمهوری خواه که هرگز از طرفداران آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. او غافلگیر شده بود در آقای رامنی موضع.

“من تا حد زیادی تحت تاثیر خود صداقت و تمایل خود را برای قرار دادن بسیار در خط به منظور نقض وجدان خود را به منظور ایستادن با وجدان روشن در برابر خدا” خانم Cluff گفت.

هنوز هم او می داند که همه همسایگان خود احساس همان جمله چند که برای رای دادن نیست او در سال 2016 اما از آنجا می آیند در سراسر.

“من شده است به عقب گرفته شده توسط چگونه بسیاری از مردم شده اند واقعا ناراحت و نا امید در میت رامنی” او گفت:.

تعداد در میان کسانی که رای دهندگان مانند ری کلارک, پیمانکار برق در مناطق روستایی Kanab. او گفت که او را “خشمگین” در مورد آقای رامنی رای و گچ آن را به سناتور تنفر شخصی از رئیس جمهور.

او مطمئن است اگر آقای رامنی در نهایت رنج می برند از هر گونه درست پیامدهای سیاسی در ایالت یوتا است.

“در حال حاضر من می خواهم بگویم او یک شانس ایستادن نیست. چهار سال از در حال حاضر چه کسی می داند ؟ ” او گفت:.

در اوایل اشاره از خشم است که ممکن است در آینده آقای رامنی راه مطبوعاتی کاخ سفید وزیر استفانی گریشام انتشار بیانیه ای گفت: “تنها رئیس جمهور مخالفان سیاسی – همه دموکرات و یک شکست خورده جمهوریخواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری – رای برای تولید استیضاح مقالات.”

در روز پنجشنبه صبحانه ملی نماز آقای ترامپ گفت: “من دوست ندارم افرادی که از ایمان خود به عنوان توجیهی برای انجام آنچه آنها می دانند که اشتباه است,” او گفت: در اشاره آشکار به آقای رامنی.

سوء استفاده از قدرت استیضاح اتهام که آقای رامنی حمایت شد بر اساس این اتهام که آقای ترامپ تاخیر در ایالات متحده کمک های نظامی به اوکراین برای جنگ با روسیه و حمایت مبارزان تا بحرانزده کشور جدید رهبران توافق کردند که به منظور بررسی جو بایدن یک تهمت سیاسی رقیب است.

آقای رامنی پیوست و دیگر جمهوری خواهان در مخالفت با دومین استیضاح مقاله که متهم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از مانع کنگره بررسی اقدامات خود نسبت به اوکراین است.

آقای رامنی اعلام کرد تصمیم خود را در طول هشت دقیقه سخنرانی در مجلس سنا طبقه دو ساعت قبل از دستگیری تحت سلطه مجلسی رای به تبرئه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. آقای رامنی با اشاره به اهمیت این استیضاح سوگند به ارائه “بی طرفانه عدالت” سوگند به همه سناتورهای.

“من عمیقا مذهبی است. من ایمان است که در قلب من چه کسی هستم” آقای رامنی مورمون گفت: قبل از توقف حدود 11 ثانیه به ظاهر مبارزه با احساسات خود را.

“قبر سوال اساسی وظیفه سناتورها برای پاسخ به این است که آیا رئیس جمهور مرتکب یک عمل افراطی است به طوری فاحش است که این افزایش به سطح بالای جرم و جنایت و بزه” آقای رامنی گفت. “بله،”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. AP نویسندگان آلن فرهم کالوین وودوارد و مایکل Tackett از واشنگتن و مری کلر Jalonick کمک به این گزارش.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو