چه داده های کاربر می کند Infinite جمع آوری و به همین دلیل است که ایالات متحده نگران است ؟

ویدئو های پلت فرم Infinite تبدیل شده است تمرکز از مقامات ایالات متحده’ نگرانی در مورد پکن توانایی انجام جرم جمع آوری اطلاعات بر شهروندان آمریکایی است.

عکس: manjunath kiran/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo نشان داده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به محدود کردن ایالات متحده به کاربران دسترسی به محبوب تصویری-پیام برنامه Infinite. چینی-متعلق به شرکت مواجه شده است و موشکافی در واشنگتن به عنوان نگرانی های رشد است که پکن می تواند ضربه بزنید اجتماعی-رسانه ای پلت فرم اطلاعات برای جمع آوری داده های آمریکایی است.

Infinite است که گفت: آن را نمی خواهد دست آمریکا داده های کاربر به مقامات اتحاد خارج شد دو بازارهای بین المللی در هفته های اخیر به عنوان اولین بحران های اجتماعی-رسانه های احساس به ظاهر از چین به دنبال حرکت به انواع تنش های سیاسی.

در اینجا یک نگاه Infinite کاربر داده ها شیوه ها و نگرانی هایی است که مقامات ایالات متحده در حال افزایش است.

چه نوع از داده های کاربر می کند Infinite جمع آوری ؟

اگر شما با استفاده از Infinite, نرم افزار جمع آوری طیف وسیعی از اطلاعات از جمله اطلاعات محل سکونت و آدرس اینترنتی شما با توجه به سیاست حفظ حریم خصوصی و آهنگ آن به نوع دستگاه شما در حال استفاده برای دسترسی به پلت فرم آن است. آن را از فروشگاه های خود را مرور و جستجو در تاریخ و همچنین محتوای پیام شما تبادل با دیگران در برنامه است.

اگر شما انتخاب کردن در, Infinite می گوید آن می توانید گوشی خود را و اجتماعی-شبکه مخاطبین و موقعیت GPS خود را و اطلاعات شخصی خود را مانند سن و شماره تلفن همراه با هر گونه محتوای تولید شده توسط کاربر پست شما مانند عکس ها و ویدئوها. آن را می تواند ذخیره اطلاعات پرداخت بیش از حد. Infinite نیز می شود یک حس از آنچه باعث می شود شما کنه. آن می توانید فیلم های شما مانند به اشتراک گذاری سازمان دیده بان تمام راه را از طریق و دوباره به تماشای.

هر یک از این غیر معمول است ؟

دیگر رسانه اجتماعی سیستم عامل مانند Facebook و توییتر همچنین جمع آوری مقدار زیادی از اطلاعات در مورد کاربران است. اما Infinite رو موشکافی چون چینی در برنامه های خاص شهرت برای گرفتن داده های بیشتر از مورد نیاز برای ارائه خدمات خود را اغلب به ارسال اطلاعات به شبکه های تبلیغاتی گفت: Jon Callas ارشد تکنولوژی همکار با اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا. “برنامه های چینی اغلب به مراتب بیشتر سوء استفاده از دیگران—و ما نفرت دیگران” او گفت:.

یک Infinite گفت: این برنامه جمع آوری کمتر اطلاعات شخصی از برخی ایالات متحده شرکت های فن آوری مانند Facebook یا Google که محصولات پیگیری فعالیت در سراسر دستگاه.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo پیشنهاد در یک مصاحبه تلویزیونی که دولت آمریکا ممکن است ممنوعیت Infinite و دیگر برنامه های چینی. عکس: Hayoung Jeon/شاتر

چگونه امن است Infinite?

مانند برخی دیگر از محبوب برنامه Infinite تا به حال مشکلات امنیتی. در ماه دسامبر محققان در شرکت امنیتی بررسی نقطه کشف تعدادی از اشکالات در Infinite است که می تواند اجازه می دهد هکرها برای آپلود و یا حذف ویدئوها از حساب کاربری و دسترسی به اطلاعات شخصی مانند آدرس ایمیل. آن اشکالات در حال حاضر شده است ثابت Infinite می گوید.

در مارس محققان گزارش دادند که Infinite یکی از ده ها تن از برنامه های آی فون است که دسترسی به اطلاعات کپی شده را به گوشی های هوشمند پلانشت بدون کاربران اجازه یک عمل است که می تواند به برنامه دسترسی به اطلاعات حساس—کپی شماره تلفن ها و یا کلمه عبور برای مثال. ماه گذشته Infinite گفت: دسترسی به داده ها بخشی از یک anti-spam و ویژگی است که هیچ گونه اطلاعات سمت چپ کاربران دستگاه های, و اضافه کرد که آن را حذف کرده بود که ابزار.

به همین دلیل است که ایالات متحده نگران است ؟

واشنگتن تبدیل شده است به طور فزاینده ای نگران در مورد آنچه در آن به عنوان دیدگاه امکان پکن انجام جرم جمع آوری اطلاعات بر شهروندان آمریکایی پس آنچه که مقامات ایالات متحده می گویند شده است یک دوره طولانی از حملات سایبری و دیگر تلاش ها برای به دست آوردن چنین اطلاعاتی. “اگر شما یک آمریکایی بالغ آن است که به احتمال زیاد بیش از آن است که چین خود را به سرقت رفته اطلاعات شخصی” دفتر تحقیقات فدرال مدیر کریستوفر Wray گفت: روز سه شنبه در موسسه هادسون یک محافظه کار اتاق فکر در واشنگتن ،

مقامات ایالات متحده نگران آن است که دولت چین به طور بالقوه ایجاد یک پایگاه داده عظیم از اطلاعات است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جاسوسی—شناسایی دولت ایالات متحده کارکنان که ممکن است مستعد ابتلا به باج خواهی برای مثال—می گوید سوزان آریل Aaronson یک استاد دانشگاه جورج واشنگتن که نوشته است در مورد امنیت ملی و پیامدهای جمع آوری داده ها. این نگرانی وجود دارد در ایالات متحده او می گوید که اگر Infinite کاربر داده ها را می توان به دست آمده توسط دولت چین که به منظور ارتقاء هر گونه تلاش. “شما می توانید با استفاده از [هوش مصنوعی ابزار] برای مرتب سازی از طریق آن و پیدا کردن یک افتضاح بسیاری از اطلاعات در مورد آنچه شما می خواهم و نمی خواهم” او گفت:.

یک Infinite سخنگوی گفت که دولت چین هرگز خواسته این شرکت برای کاربر داده و آن را رد این درخواست. “Infinite دارای یک آمریکایی مدیر عامل و متعلق به یک شرکت خصوصی است که با حمایت برخی از بهترین و شناخته شده سرمایه گذاران ایالات متحده,” او اضافه شده است.

در حال ایالات متحده نگرانی در مورد Infinite جدید ؟

هیچ. این برنامه در حال حاضر تحت یک امنیت ملی بررسی توسط دولت فدرال از طریق کمیته سرمایه گذاری خارجی ایالات متحده پس از قانونگذاران نگرانی که Infinite بود سانسور محتوا مطابق با درخواست دولت. Infinite این اتهامات را رد کرده است.

کمیسیون تجارت فدرال در اوایل سال گذشته جریمه Infinite نزدیک به 6 میلیون دلار برای حل و فصل اتهامات بیش از جمع آوری داده ها روش از کودکان توسط سلف خود موسیقی.ly که Infinite به دست آورد و در سال 2017. FTC گفت: سیستم جمع آوری اطلاعات در مورد افراد زیر سن قانونی بدون رضایت پدر و مادر خود و اجازه دهید حساب های عمومی به طور پیش فرض—به طور بالقوه اجازه می دهد بزرگسالان به تماس با کودکان از طریق این برنامه و ببینید کاربران اطلاعات محل. Infinite گفت: این تغییرات به برنامه خود را برای کاربران جوانتر.

ایالات متحده در حال حاضر ممنوع Infinite در ارتش ایالات متحده و مجلس به تصویب یک لایحه در ماه مارس خواهد بود که ممنوعیت حمل و نقل اداره امنیت ملی با استفاده از Infinite.

است Infinite تنها برنامه است که باعث شده است از جمله ایالات متحده نگرانی ها ؟

هیچ. ملی ایالات متحده آمریکا-مقامات امنیتی در سال گذشته دستور داد یک شرکت چینی به فروش گی-dating app Grindr با استناد به این خطر وجود دارد که اطلاعات شخصی را جمع آوری می تواند بهره برداری توسط پکن به باج خواهی از مردم با امنیت گواهی عدم سوء پیشینه.

چرا Infinite نیاز اطلاعات آن را جمع آوری?

Infinite می گوید: این جمع آوری داده ها به برنامه بهبود تجربه کاربری از جمله سفارشی محتوا و ارائه خدمات مبتنی بر مکان. داده ها نیز جمع آوری شده را به اطلاع آن الگوریتم. Infinite می گوید که این پلت فرم را ذخیره اطلاعات خود را تا زمانی که لازم است به ارائه خدمات به شما.

آیا Infinite به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات با Bytedance آن چین بر اساس پدر و مادر ؟

بله. Infinite فروشگاه ها اطلاعات خود را بر کاربران آمریکایی در سرور در آمریکا و سنگاپور, اما وب سایت خود می گوید که می تواند اطلاعات به اشتراک گذاشته شده با Bytedance و یا سایر وابستگان. در آوریل وبلاگ پست Infinite ارشد امنیت اطلاعات افسر رولاند Cloutier گفت: این شرکت مشغول به کار بود در “محدود کردن تعدادی از کارکنان که امکان دسترسی به داده های کاربر و حالات که در آن دسترسی به داده ها فعال است.”

چه اتفاقی می افتد به داده های خود را اگر شما را ترک Infinite?

پس از یک کاربر واریز نرم افزار اطلاعات ذخیره شده در این شرکت می گوید این است که یک جمع و ناشناخته خواهد ماند و فرمت. کاربران می توانند درخواست Infinite برای پاک کردن داده های خود را و این شرکت گفت: در سیاست خود که آن را در پاسخ به شیوه ای مطابق با قانون پس از تایید هویت شما.

نوشتن به رابرت مک میلان در [email protected] و شان لی در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de