آنچه آمریکا معترضان می توانند یاد بگیرند از فرگوسن

تظاهرات در شهرهای ایالات متحده خواستار عدالت برای جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که زیر زانو از یک افسر پلیس را در امان نمی فرگوسن, Mo. این شهر در St. Louis County اول این جنبش نزدیک به شش سال پیش پس از یک شبیه پلیس به قتل تبدیل آن به یک نماد جهانی از نژادی و بی عدالتی. در مه 30, فرگوسن دوباره شاهد تظاهرات. تنها در این زمان آنها متفاوت بود در یکی از جنبه های کلیدی. این شهر رئیس پلیس Jason آرمسترانگ استقبال معترضان و محکوم به قتل در مینیاپولیس.

ژست خود را در حالی که کوچک است به عنوان مثال از چند درس که فرگوسن می تواند ارائه به بقیه ایالات متحده است. این شهر محدود اصلاحات پس از سال 2014 به قتل مایکل براون نشان می دهد که پیشرفت در حتی بحث نابرابری ممکن است کمک به جلوگیری از خشونت پلیس نسبت به اقلیت ها. آنها همچنین ساخت در استمرار خوب است که باز شدن در آمریکا سازگار باشد اگر ناقص پیگیری بیشتر دلسوز و فقط جامعه است.

در گزارش سال گذشته در پلیس اصلاحات در منطقه سنت لوئیس این فدراسیون فوتبال رو به جلو را از طریق فرگوسن یافت که ترکیبی از چشم انداز و پشتکار و فشار آورده اندازه گیری تغییر به منطقه است. پیشرفت ملموس شامل انتخابات از یک تعقیب وکیل در سنت لوئیس کانتی و ایجاد یک غیر نظامی بررسی هیئت مدیره به صورت منطقه ای اداره پلیس. این روزها یک کاندیدای سیاسی اجرا نمی کند برای کار بدون پرداختن به نابرابری نژادی – حتی اگر این منطقه همچنان یکی از مهمترین دلیل تفکیک مناطق مترو در ایالات متحده به لحاظ عددی سنت لوئیس منطقه دیده است پیشرفت در 46 از 100 “سهام شاخص” تنظیم فرگوسن کمیسیون, پنل تنظیم تا پس از سال 2014 به قتل.

“وجود دارد یک فرصت بزرگ برای سنت لوئیس به یک مدل ملی برای چگونه برای مقابله با این مسائل و بیرون آمدن قوی تر برای آن” دوایت دیوید از جلو از طریق فرگوسن گفت: St. Louis Post-Dispatch سال گذشته است.

در عین حال برای تمام توجه در “سیستمیک” اصلاحات شاید مهم ترین بینش است که اعمال تغییر نیاز به اعمال روابط جدید. “ما نیاز به مراقبت از هر یک از دیگر برای انجام این کار” اظهار داشت: 2019 گزارش پلیس اصلاحات. “پیدا کردن زمینه های مشترک و درک دیدگاه تصور می شود مقابلهای اغلب ابزاری برای ایجاد اعتماد مورد نیاز برای چیزهای جدید را امتحان کنید.”

در راه های غیر منتظره پاسخ به مایکل براون را به قتل آورده و مردم با هم در سنت لوئیس. “مردم در همه جوامع در سراسر منطقه نه تنها می خواستم به صحبت در مورد این مسائل” به این نتیجه رسیدند فرگوسن کمیسیون در سال 2015 “آنها همچنین می خواستم برای انجام کاری در مورد این مسائل است.” مردم گوش با صبر و احترام است که انجام آن با یک حس از هدف, تعهد, و حل و فصل.

به عبارت دیگر آنها عمل بسیار شبیه به فرگوسن رئیس پلیس روز شنبه گذشته در تبریک معترضان. این تفرقه درک است که مردم به طور طبیعی نابرابر آغاز می شود به سرعت سقوط دور با اعمال ساده از عشق و همدلی است. آنها بالاترین شکل از اعتراض.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>