چه واقعی چشم پوشی است همه چیز در مورد

توسط Anup Taneja

Ramana Maharshi بود که اغلب در مواجهه با سوالاتی مانند: نباید یک انسان نفی کرده و همه چیز را به منظور است که او ممکن است آزادی ؟ من باید استعفا از کار و زندگی مانند یک دور برای رسیدن به خود-تحقق? آیا ممکن است برای یک grihastha, سرپرست خانوار, به دنبال مسیر خود پرس و جو و رسیدن به مکشایی رهایی?

در پاسخ به این پرسش Ramana Maharshi تأکید کرد که برای تحقق بخشیدن به خود آن است و نه لازم به استعفا از شغل خود و نه خانه را ترک. چرا شما فکر می کنم شما یک grihastha? اگر شما بیرون رفتن به عنوان یک sanyasi, زاهدانه به فکر خود بودن sanyasi – شما امد و شد زیاد. این که آیا شما منجر به ادامه زندگی دنیوی از یک سرپرست خانوار و یا نفی آن و رفتن به جنگل ذهن خود را همیشه همراه شما. چشم پوشی از جهان تنها جایگزین فکر بودن sanyasi که با بودن grihastha; موانع روانی, اما همچنان به همان باقی می ماند. در واقع آنها برجسته تر شدن در محیط جدید و آن را دشوار است برای سالک به دنبال مراقبه خود را در قاب ذهن آرام. تغییر محیط زیست و در نتیجه نه از حد کمک کند.

نقشه کشی تمایز بین داخلی و خارجی چشم پوشی از Maharshi با اشاره به این که سابق ضمنی چشم پوشی از نفس-ذهن من-فکر کردم در حالی که دومی به معنای از دست دادن اموال دنیوی. آنها به معنای چشم پوشی از ‘من’ و ‘معدن’; آن است که سابق که ومى بر سالک Brahmn جنانا خود تحقق. بنابراین برای یک سالک که موفق به رسیدن به تسلط بر داخلی چشم پوشی خارجی چشم پوشی می شود تکراری و بی معنی است. چنین سالک برکت است با قدرت از تبعیض و قادر به رسیدن به Brahmn جنانا حتی در حالی که رهبری یک زندگی طبیعی و دنیوی زندگی معمولی یک خانواده.

این Maharshi نشان دهنده برتری داخلی چشم پوشی با اشاره به داستان پادشاه Sikhidhwaja و همسرش ملکه Chudala. سابق با هدف رسیدن به Brahmn جنانا کنار گذاشته تمام اموال خود را و بازنشسته به یک جنگل را به انجام توبه و طلب بخشایش. اما حتی پس از انجام دقیق توبه و طلب بخشایش برای هجده سال Brahmn جنانا بازداشته او را. همسر خود را Chudala از سوی دیگر موفق در رسیدن به خود تحقق با وجود درگیر بودن در فعالیتهای دنیوی. دلیل این است که او تا به حال از طریق ثابت خود-پرسش و مراقبه در خود خود را به دست آورد درک که بدون نابودی نفس-ذهن خود تحقق غیر ممکن بود. او توصیه شوهرش نیز به تمرکز بر روی رفع نفس i-am-بدن فکر با تعمق (عمیق) را در درون خود جای دقیق انجام توبه و طلب بخشایش در سطح خارجی. Sikhidhwaja به دنبال مشاوره خود را و به دست آمده Brahmn جنانا.

این Maharshi گفت که بهتر از مردی که دائما فکر می کند “من را کنار گذاشته اند, همه چیز, کسی است که آیا وظیفه خود را با یک نگرش کامل تسلیم شدن به قدرت بالاتر و عاری از فکر” من هستم يافت.’ او توصیه پناهجویان که به جای اذیت نمودن خود چسبیده – به عنوان پناه خود را به جهان گمراه کننده به نظر می رسد که به عنوان یک conjuring ترفند محتاطانه به نفی آن در ذهن باقی می ماند و جدا از آن رسیده آلوچه میوه که با وجود باقی مانده در داخل آن غلاف باقی می ماند و جدا از آن.

این Maharshi گفت: “برای کسانی که با دشواری انجام شده چشم پوشی از نفس وجود دارد چیز دیگری را نفی کرده. آن است که ارزش مصرف خود تحقیق نشان می دهد که جنانا است كه ارزش لذت بردن است و عظمت خود است كه ارزش انکار است نفس-ذهن است.” (Ramana Maharshi وارد mahasamadhi در 14 آوریل سال 1950)

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im