چه باید بکنید هنگامی که شما برای اولین بار کار خوبی نیست مناسب

لیبی اتو به یک طرح بود. فارغ التحصیل از Bryn Mawr کالج. حرکت به واشنگتن است.

جامعه عمده امیدوار به پیدا کردن یک شغل در کار سیاست در پایتخت کشور است. اما زمانی که Bryn Mawr بسته آن دانشگاه پنسیلوانیا در ماه مارس به عنوان coronavirus گسترش خانم اتو خودش را پشت در خانه پدر و مادرش در سیاتل به پایان رساندن کلاس های آنلاین و بازسازی جستجوی کار خود را.

لیبی اتو عمده جامعه شناسی فارغ التحصیل از Bryn Mawr کالج, شده, بازسازی جستجوی کار خود را.

عکس: یاس لی

اخراج و furloughs قرار داده اند به عنوان بسیاری از 40 میلیون نفر از کار در گذشته 90 روز. با 13.3 درصد بیکاری نرخ پناهجویان در تمام سنین لزوما لوکس از برگزاری برای یک موقعیت است که مسابقات مهارت های خود را—و یا خواب. استخدام در بسیاری از بخش ها و شهرستانها—باقی می ماند و مکث در حالی که کارآموزی تابستان بوده است اوراق در میان همه گیر و اقتصادی خود را خرید اینترنتی. که به معنی فارغ التحصیلان دانشگاه های اخیر ممکن است پیدا کردن خود و رقابت برای موقعیت آنها نمی خواهد که قبلا به کار گرفته شده اند ،

اما کسانی که فقط شروع حرفه خود نباید کامل دشمن خوب می گوید بث michael terry-Grunt رئیس جمهور بعدی گام بزرگ به یک Livingston, N. J., شرکت است که مربیان و دانشجویان و فارغ التحصیلان در مشاغل خود را. با یادگیری و حد عالی رساندن مهارت های ناقص شغل شما می تواند به حل بحران آنها را به فرصت های بهتر در پایین جاده ،

بث michael terry-Grunt گفت: او را تشویق فارغ التحصیلان ‘به باز تر و انعطاف پذیر تر برای مصرف در فرصت هایی که آنها ممکن است فکر کردم قبلا.’

عکس: جفری خر خر کردن

“من را تشویق grads به باز تر و انعطاف پذیر تر برای مصرف در فرصت هایی که آنها ممکن است فکر که قبلا” او می گوید. “این اولین کار خود را. آن را ندارد به خود را برای همیشه لطفا برای است.”

خانم اتو که 21 سال شده بود تقاضا برای اطلاعات و سیاست گذاری پژوهشی دهانه در واشنگتن است. او گسترش یافته او را جستجو شامل پشتیبانی اداری نقش به امید گرفتن یک پا در درب کنگره دفتر مخزن فکر می کنم و یا غیر انتفاعی. او می گوید: او دارای تجربه انجام پشتیبانی فنی و شرکت هر دو در سی و مکان های مانند Madison, Wis., رسیده اند در مورد مصاحبه او را برای آن شغل است. تا کنون خانم اتو مقاومت کرده است به دنبال این نقش اما او می گوید که او ممکن است در نهایت به در.

“من قطعا با وزن هنگامی که نقطه ای که من شروع به دنبال در آن شغل تکنولوژی و بازاندیشی چگونه من به دی سی,” او می گوید.

اثرات فارغ التحصیلی در طول رکود اقتصادی می تواند پایدار. لیزا کان, یک استاد اقتصاد در دانشگاه روچستر نشان داد که grads که وارد بازار کار در طول رکود اقتصادی از اوایل دهه 1980 تا به حال 15 سال پس از اتمام دانشکده حقوق و دستمزد است که 2.5 درصد کمتر از فارغ التحصیلان که شروع نمی شود در یک رکود.

یکی از عوامل است که grads که شروع به کار در طول رکود اقتصادی در صورت فرصت محدود با توجه به خانم کان مطالعه است. به عنوان یک نتیجه, آنها به احتمال زیاد به پایان رسید تا در یک کار است که بد جا یا به دلیل نقش نمی کند و استفاده از مهارت های خود را و یا چیزی است که آنها می خواهند به دنبال و در دراز مدت این مطالعه می گوید. هنگامی که آنها به زمین در یک کار است که یک بازی بهتر, چند سال از حرفه ای و رشد دستمزد ممکن است از دست رفته.

وجود دارد مقدار زیادی از فشار برای پیدا کردن شغل رویای خود را درست خارج از دانشگاه گفت: آلیسون مک لین خدمات حرفه ای مدیریت در آنلاین برنامه نویسی مدرسه اراضی تسخیر شده در ساحل.

عکس: جف مک لین

آلیسون مک لین خدمات حرفه ای مدیریت در آنلاین برنامه نویسی مدرسه پرشی می گوید که حتی در یک کار بهتر در بازار آن را غیر معمول نیست برای grads جدید برای پیدا کردن آنها خوشحال نیست و در این زمینه آنها را دنبال کرد.

“وجود دارد مقدار زیادی از فشار برای پیدا کردن شغل رویای خود را راست از کالج” او می گوید.

چگونه به حداکثر رساندن پتانسیل کمتر-از-کامل اولین کار—و محوری به بعد نقش ساده تر:

شناسایی منبع سرخوردگی خود را.

وجود دارد می تواند ارزش در استفاده از اولین کار برای شناسایی مهارت های خود را و استعدادهای حرفه ای, خدمات, مدیر آلیسون مک لین می گوید و همچنین به عنوان آنچه شما می خواهم و نمی خواهم در یک محیط کار. اگر یک کار احساس می کند مانند یک بد جا آن را به ارزش مصرف یک لحظه به تعیین چرا که قبل از توطئه خروج خود را.

“ارزیابی: آیا این صنعت ؟ این کار ؟ من ، همکاران من? برای برخی از مردم شاید آنها را وحشتناک فرهنگ کار, اما آنها احتمالا می خواهم آن را دوست دارم در جایی دیگر” او می گوید.

تمرکز بر به دست آوردن مهارت است.

ترین شغل ارائه فرصت های یادگیری حتی اگر آنها نیست آنهایی اخیر گراد ممکن است انتظار. “من آنها را تشویق به دیدن هر شغل با عنوان:” چه می تواند به من یاد اینجا ؟ می گوید: “بث michael terry-Grunt رئیس جمهور بعدی گام بزرگ.

این مهم است که قادر به نشان دادن خود را به کارفرمای بعدی آنچه به شما آموخته در اولین کار او می گوید: به خصوص مهارت های مانند نوشتن عالی و توانایی برقراری ارتباط به وضوح و اختصار. اگر شما نا امید او می گوید: تمرکز بر: “چه چیز جدید می تواند شما را از آن دریافت کنید که شما می توانید در جایی دیگر و اضافه کردن ارزش به کسی دیگری؟”

شبکه داخلی و خارجی.

سازگار شبکه ضروری است هر دو برای موفقیت در اولین کار خود را و پیدا کردن یک بعدی. خانم michael terry-خر خر می گوید: او می پرسد مشتریان است که به او بگویید که آنها خوشحال نیست در اولین کار خود را “چه کسی نشسته در اطراف شما ؟ بپرسید کسی که برای ناهار یا قهوه. ببینید اگر آنها نیاز به کمک. فکر می کنم از آن به عنوان ” چگونه من می توانم چیزی یاد بگیرند و استفاده از این زمان در حالی که من اینجا ؟ ”

او همچنین توصیه می کند که اخیر grads گسترش دایره خود را با رسیدن به فارغ التحصیلان گروه. “مردم استخدام افراد,” او می گوید. “ارسال 200 برنامه به آنلاین تخته کار نمی خواهد شما را استخدام 80 درصد از مشاغل را در بر داشت با ارجاع.”

نمی بلافاصله فرض کنیم یک شغل نیست یک حق است.

می توانید آن را چند ماه به تنظیم می گوید: خانم مک لین بنابراین صبر و شکیبایی کلید است برای تعیین اینکه آیا یک کار اشتباه است برای شما.

“شما در حال رفتن به عشق هر چیزی که شما می خواهید به طور کلی میزان رضایت” او می گوید. “به عنوان طولانی به عنوان آن را سمی محیط زیست, آن را به ارزش ماندن نه برای 12 ماه. آن را واقعا آسان به مانند چند هفته اول یا ماه اول اما خودتان را برخی از زمان برای ارزیابی وضعیت.”

به اشتراک گذاری افکار خود را?

چه توصیه ای به شما در چگونه برای جلوگیری از و یا تغییر شغلی نیست که مناسب است ؟ پیوستن به بحث و گفتگو نمایید.

نوشتن به کاترین شوید در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>