چه برای جلوگیری از یک شریک زندگی مرد!

گاهی اوقات بهترین راه برای دانستن آنچه که به دنبال در کسی است که به دانستن آنچه که برای جلوگیری از!

یک عمه بزرگ ساخته شده آن را یک نقطه برای قرار گرفتن در دامان را در حالی که بازدید از خانه پدر و مادرش برای عروسی یا رویداد. به نسلی که فیزیکی محدود بود under-the-ورق شبانه فعالیت های این کفر آمیز. در حالی که خواهر او منتظر عصبی خجالت همسر و بستگان را تکان داد سر خود را disapprovingly. به عنوان یک کودک من هرگز مطمئن شوید که آیا خانم-در-به-دامان عمدا هم زده ناراحتی و یا اگر او حتی از آن آگاه است.

مادر در یک خجالت تلاش برای توضیح PDA می گویند بعد “کسانی که نیاز به نشان دادن محبت خود را در مکان های عمومی, در حال بدیهی است که تلاش برای پنهان کردن تفاوت های اساسی خود.” این البته تضمین که هیچ یک از فرزندان خود را بزرگ و راحت با PDA! اما این چیزی است که این ستون است در مورد!

من به یاد بود از این حادثه این هفته هنگامی که یک دوست از من خواست در طول شب قدم زدن چه یکی باید مراقب باشید در حالی که انتخاب یک شریک زندگی است.

جلوگیری از یک مرد است که بیش از حد رمانتیک و بیش از حد متمرکز بر شما خشنود من گفت: فورا. هر کسی که باعث می شود همه به سمت راست حرکت می کند و می رود توسط عاشقانه rulebook نمی تواند واقعی!

نه برای یک مرد بیش از حد آگاه خود را به نظر می رسد و پر اهمیت خود. او هرگز به شما احساس خوبی در مورد خودتان و همیشه مستعد ابتلا به زن قدردانی.

تشویق یک مرد است که از ترس شما یا خیلی مشتاق به لطفا که او هرگز مخالف است. او هرگز به شما که قیمتی حس صادقانه خود آگاهی است که ما باید همه را قبول و خود را. و بله هدایت و روشنی از هر کسی که تلاش می کند به تغییر شما را به میل خود. هر رابطه باید انطباق و تنظیم, اما یکی که خواستار تغییرات فقط یکی از این دو اریب است.

دوست من قطع شده من تک صدایی و از من پرسید که چگونه این بود متفاوت برای زنان همکاران? هیچ چیز واقعا من در پاسخ پس از یک بازتاب قابل تامل است. آن است که در واقع همه یکسان است. مرد یا زن. بیش از آنچه به دنبال در یک شریک مهم است به درک که چگونه او/او باعث می شود شما احساس می کنید در مورد خودتان. شما می توانید خود را در اطراف هر یک از دیگر ؟ آیا شما احساس می کنید شاد و در خانه با هم ؟

مردم صحبت از سازگاری در مقابل شیمی و چگونه یک تعادل سالم از هر دو مهم است. من موافق یک شیمی پایه مهم است و همچنین پایه سازگاری با عنوان مشابه در انتخاب شیوه زندگی و ارزش های مشترک. برای مثال یک فرد چگونه می تواند با صداقت بود سازگار با دروغگو و دزد ؟

اما این مهم است به درک که سازگاری می تواند و باید طول زمان ساخته شده است. شما می توانید آگاهانه شکل خود را از طریق روابط خوب قصد. اگر شما تعامل خوب واقعا درک هر یک از دیگر, و خودتان را در دسترس عاطفی – که ساختمان سازگاری! مشترک, عشق, احساسات, خاطرات, کودکان, تاریخ است که همه سازگاری?

بنابراین اگر شما جرقه یکدیگر شیمی به اشتراک گذاری ارزش های مشابه و قصد ماندن با هم شما می توانید ساخت تا یک عمر خوشبختی!

اتفاقا عمه بزرگ است که هنوز هم با خوشحالی به او انطباق شوهر…. آنها آن را کردم راست با وجود PDA مامان!

پاسخ به [email protected]

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im