آنچه در بازار سهام ممکن است از دست رفته در مورد کوروناویروس

یک زن پر کردن یک فرم در مقابل گرما اسکنر به عنوان او و دیگران پیاده شدن از قطار در پکن در ژانویه. 31. عکس: Kevin Frayer/گتی ایماژ

در آن زمان سرمایه گذاران چند روز اما آنها فکر می کنم آنها اثر جدید کروناویروس از چین کار می کرد. گسترده محوری: تولید کنندگان به چین و سفر و تعطیلات سهام خواهد رنج می برند اما تند و زننده جلوه بازار به عنوان یک کل خواهد بود افست توسط بانک های مرکزی. این ویروس کنترل خواهد شد به اندازه کافی است که آن را نمی خواهد منجر به رکود اقتصادی در غرب است.

با کنار گذاشتن این دل شکستگی تجربه بستگان و دوستان از کسانی که با این بیماری و همچنین به عنوان بسیاری از مرگ و میر این coldblooded تجزیه و تحلیل مبتنی بر چند پیش فرض است که به نوبه خود ممکن ناسالم—قابل توجه خطر بزرگ است که این ویروس می تواند به دنبال یک الگوی متفاوت از سال 2003 شیوع سندرم حاد تنفسی یا سارس مالی اثرات هایی هستند که به طور گسترده ای استفاده می شود به عنوان یک مدل.

این کروناویروس جدید به سرعت در حال گسترش در چین پس از ظهور در ووهان در ماه دسامبر. تا کنون گسترش آن در خارج از چین محدود شده است و با حدود 100 مورد و تا کنون نه مقدار انسان به انسان عفونت—اگر چه وزارت امور خارجه ایالات متحده نگران است به اندازه کافی برای هشدار دادن در برابر همه سفر به چین است.

سرمایه گذاران باید واکنش نشان داد و در آنچه به نظر می رسد مثل یک راه منطقی: پس از انسان-به-انسان عفونت تایید شد در ژانویه. 20 بزرگترین چین صندوق ارز داد و ستد iShares MSCI چین ETF پایین است 11%; ایالات متحده هواپیمایی بخش است 7 درصد و قیمت نفت خام برنت که معیار جهانی برای اصلی حمل و نقل سوخت پایین است 13 درصد. سهام در چین وابسته به تایوان و کره جنوبی را از دست داد 6 ٪ و 9 ٪ در شرایط دلار در حالی که آمریکا معیار S&P 500 به پایین است که تنها 3 درصد است.

بازده اوراق قرضه به میزان قابل توجهی پایین تر و سرمایه گذاران در حال قیمت گذاری در 60% شانس فدرال رزرو نرخ بهره در ماه ژوئن—در مقایسه با فقط 15% قبل از بشر-انتقال تایید. کسانی که پایین تر بازده یک بار دیگر زیر سازی تاثیر بر بازارهای سهام ایالات متحده پس از درس از دهه گذشته که سهام رشد زمانی که پول ارزان است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما تغییر سرمایه گذاری خود را به دلیل coronavirus? چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

مشکل این است که مفروضات اساسی بازار, واکنش است. برای اولین بار است که اثرات این ویروس در کوتاه مدت خواهد بود و بنابراین می تواند (بیشتر) نادیده گرفته شده است. مراقبت از سرمایه گذاران بیشتر در مورد چشم انداز دراز مدت برای درآمد از کوتاه مدت ضربه برای فروش; وجود دارد در حال رفتن به مقدار زیادی از سود هشدارهای سرزنش عفونت است. اما سرمایه گذاران فرض کنیم همه چیز را به سرعت به حالت عادی بازگشت.

متاسفانه ما کمی ایده که آیا این درست است. اگر مردم عبور می تواند ویروس را قبل از آنها نشان می دهد علائم و یا اگر آن را می شود آسان تر برای گرفتن از اول فکر کردم آن ممکن است به سرعت در حال گسترش در خارج از چین است.

سرمایه گذاران با فرض این که گسترده تر مردم در خارج از چین باقی می ماند آرامش و اقدامات پیشگیرانه توسط دولت ها و شرکت ها نیست وحشتناکی مخرب. اگر مردم مایل و یا قادر به رفتن در مورد زندگی عادی خود را از اقتصاد خواهد بود ضربه سخت و خواهد شد تا سهام. اعتماد به نفس شکننده است و سخت به پیش بینی.

اگر اعتماد به نفس اینو بدونیم آن خواهد بود مضاعف بد است. S&P 500 بیشتر بود بسیار با ارزش از سال 2002 فقط قبل از وقوع با سرمایه گذاران verging در پربرکت بنابراین هر گونه از دست دادن ایمان می تواند ضربه قیمت سخت است. بدتر از اقتصاد آمریکا بوده است و متکی به اعتماد به نفس مصرف کنندگان برای سال گذشته به عنوان تولید کنندگان و صادرکنندگان تلاش. اگر مصرف کنندگان نزدیک کیف پول خود را وجود دارد هیچ پشتیبان منبع تقاضا است.

سرمایه گذاران با فرض وجود دارد هیچ صخره لبه اثرات مانند بسیار مدیون شرکت ها فقط چسبیده به زندگی است که می تواند مخفیگاه آنان را بیش از. “برای چند هفته آن را یک معامله بزرگ نیست اما اگر آن را طول می کشد چند ماه پس از آن پایداری بدهی تبدیل به یک مسئله می گوید:” وینسنت Mortier, معاون سرمایه گذاری افسر در پاریس مستقر مدیر صندوق Amundi. یک سری از شرکت های آسیب پذیر سقوط احتمالا فشار شرکت های بزرگ اوراق قرضه و آن را مشکل تر برای آشغال-رتبه شرکت ها به قرض گرفتن در صدمه زدن به اقتصاد است.

تجزیه و تحلیل مشکل است تا حدودی به دلیل کمبود سابقه. سارس در سال 2003 بود و عمدتا چین تهدید منعکس شده در یک ضربه بزرگ به هنگ کنگ سهام اما تاثیر زیادی بر دارایی در بقیه جهان است. هنگ کنگ سهام ظرف زمانی جدید سارس موارد شروع به سقوط پیش بینی پایان مشکل این است که حس می کند. اما از آن است که یک نمونه ضعیف برای بقیه جهان که در آن تصویر تیره با ایالات متحده در حمله به عراق فقط به عنوان ویروس شروع به گسترش در سطح جهان است.

اثرات قبلی بیماری های همه گیر و توجه داشته باشید که تا کنون در این است که بسیار دور از یک بیماری همه گیر در قیمت سهام به طور مشابه به پنهان رویدادهای دیگر. در سال 1918 به عنوان مثال میانگین صنعتی داو جونز رز به عنوان آنفلوآنزای اسپانیایی تشدید همانطور که جنگ جهانی اول را پایان خود نزدیک شد. زمانی که این شاخص کاهش یافت و در نهایت از دست دادن 11 درصد در طول زمستان آن را تنها در زمان داو بازگشت به جایی که در آن ایستاده بود در ماه ژوئن سه ماه پس از عفونت برای اولین بار شناسایی شده است. تلاش برای جدا کردن چگونه قیمت ها را تحت تاثیر قرار بود توسط آنفولانزا از چگونه آنها را تحت تاثیر قرار بود تا پایان جنگ جهانی اول است که یک ماده از حدس و گمان.

چالش برای سفر و اوقات فراغت سهام رشد اقتصادی آهسته تر و ضعیف تر یوان چین در میان بازار جدید مفاهیم سرمایه گذاران در حال خرید و فروش با عنوان جدید کروناویروس به سرعت در حال گسترش. عکس: ایسنا/Qilai شن

دو دیگر آنفولانزا بیماری های همه گیر در 1957-58 و 1968-70 کشته شدن 1 میلیون یا بیشتر مردم جهان و همزمان با ایالات متحده رکود اما نمی بدیهی است که علت آنها.

این دفتر بودجه کنگره اقدام به مدل اثرات اقتصادی از یک آنفولانزای همه گیر در سال 2009. آن را تخمین زده شده است که بیشتر مرگ و میر در ایالات متحده در حدود 100,000 قابل مقایسه به سال 1957 و 1968 شیوع خواهد دست کشیدن حدود 1% از اقتصاد ایالات متحده—اما احتمالا نمی تواند یک رکود است. 1918-سبک همه گیر می تواند ایجاد یک رکود اقتصادی تمام عیار در خود را دارد اما به عنوان پژوهشگران گفت, وجود دارد, عدم قطعیت هر دو مورد الگوهای عفونت و در مورد اثرات اقتصادی. پزشکی به مراتب بهتر است امروز اما جهان بهتر است متصل سرعت سرایت.

ما باید امید است که بازارهای حق است و این عفونت می تواند شامل به چین است. نگرانی من این است که سرمایه گذاران بیش از حد اعتماد به نفس در خود فرض که پول آسان را حفظ خواهد کرد که اقتصاد ایالات متحده و سهام.

نوشتن به جیمز مکینتاش در James.Mackintosh@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو