چه ماهاراشترا دولت نیاز به انجام به اسکاچ شایعات از آن قریب الوقوع مرگ

ماهاراشترا بدترین تحت تاثیر دولت در کشور توسط Covid-19 و بمبئی بدترین آمار شهرستان. در بالای Covid-19 است که دولت در شش ماهه ماها Vikas Aghadi دولت نیز در مشکل ؟ گمانه زنی های سیاسی است گرم می شود و پس از راهول گاندی دیروز گفت که کنگره بود “تنها حمایت” ماهاراشترا دولت بود و نه “کلید ساز تصمیم گیری” یک بیانیه است که در حال خواندن خود را به عنوان حزب در تلاش برای فاصله خود را از Covid (mis)مدیریت در دولت است.

اضافه کردن سوخت بیشتر به این گمانه زنی شد NCP رئیس Sharad Pawar را روز شنبه در دیدار با فرماندار BS Koshyari. اگر چه پس از آن Pawar بازدید سانتی متر Uddhav Thackeray در Matoshree شد اولین نشست معنای به دست آوردن قدرت چانه زنی در ثانیه ؟

درست است که در این سه پا ماهاراشترا دولت شیو سنا برخوردار نامتناسب قدرت نه تنها با Uddhav Thackeray کسی که هرگز در مبارزه انتخابات نشستن در وزیر صندلی اما پسر او Aditya یک اولین بار قانونگذار نیز دیده می شود توسط بسیاری به عنوان عملا شماره 2. اگر همه جا این بیماری همه گیر در معرض از قبل موجود حکومت شکاف وجود دارد هیچ دلیلی برای آن نیست که اتفاق می افتد در ماهاراشترا به عنوان به خوبی.

فقط به عنوان مرکز متهم است نه مشاوره متحده به اندازه کافی حتی زمانی که ایالات متحده در حال انجام بلند کردن اجسام سنگین در این بهداشتی و اقتصادی اضطراری روشن است که شیو سنا را داد شرکای همچنین فکر می کنم که آنها طرد از تصمیم گیری. در پایان روز نه کنگره و نه NCP خواهد بود علاقه مند در بی ثبات کردن دولت است. بیشتر می خواهند می گویند در آن است و آنها باید آن را دریافت کنید. مبارزه با هم در حال مبارزه بهتر است.

دفعات بازدید: همچنین: در میان گزارش از شکاف در MVA ماها سخنران می گوید نه “اضطراری” یا “وضعیت سیاسی” در دولت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>