ووهان اتحاد تیره و تار شهرت با توجه به coronavirus اما در سال 2011 از آن ساخته شده به طور خلاصه اخبار برای یکی دیگر از گریم دلیل. عکس های به بیرون درز از اجرای فرایند در یک زندان زنان وجود دارد.

سپاه پاسداران نشان داده شد کمک به یک محکوم زندانی را انتخاب کنید ساز و برگ برای پایان دادن به دیگری یک سرخالو قبل از اینکه او را از شما دور شد. یک زن اعدام برای قاچاق مواد مخدر نشان داده شده است که با آخرین وعده غذایی باقلا سبز سوپ همراه با سیب زمینی سرخ کرده مک دونالد و برگر شده اند که باید تهیه از خارج از زندان است.

آن عجیبی صمیمی تصویری از آنچه احتمالا در انتظار مجرم در Nirbhaya مورد اگر آنها به نظر می رسد به احتمال زیاد اجرا شده در مارس 20. در این مراسم از تلاش برای ایجاد یک محکوم زندانی آخرین وعده غذایی کمی خاص به نظر می رسد به دنبال آن در برخی از راه در سراسر جهان است.

آن است که لازم الاجرا توسط زندان کدهای. در عین حال مقامات زندان اغلب تا پایان اجازه می دهد که زندانی چند final رفتار در دلیل. این می تواند به سادگی منعکس کننده این واقعیت است که زندانبانان انسان هستند بیش از حد و داشتن تماس با زندانی نمی تواند کاهش او و یا او را به انتزاع را محکوم کرد توسط قانون است. بنابراین در حالی که انجام آنها وظیفه آنها سعی می کنند به سهولت ساعت گذشته.

هند نمی حفظ سوابق از این بود اما گزارش شده است که هنگامی که Ajmal Kasab بود پرسید: اگر او می خواست مواد غذایی از خارج از زندان او کاهش یافته است اما نه ملموسی خواست برای گوجه فرنگی. یک سبد آورده بود که از آن او در زمان دو اما فقط به خوردن یک.

در ایالات متحده, آخرین وعده غذایی درخواست یک موضوع محبوب و مورد علاقه است. تگزاس بخش عدالت کیفری مورد استفاده قرار گیرد به لیست در وب سایت خود را از آخرین وعده های غذایی از آن اجرا شده توسط آنها. اما آن را متوقف انجام هر درخواست کامل پس از یک زندانی درخواست فوق العاده زیادی غذا (دو استیک, املت, بامیه, کباب, پیتزا, بستنی, fudge, نوشابه) اما پس از آن نمی خوردن هر یک از آن.

چنین عمدی زباله نشان می دهد که برخی از زندانیان با استفاده از آخرین وعده غذایی را به یک مبارز بیانیه. Odell بارنز (اجرا شده در سال 2000) خواسته برای یک وعده “عدالت و برابری و صلح جهانی”. ویکتور Feguer (اجرا شده در سال 1963) خواسته برای یک زیتون و نگهداری گودال در جیب خود به این امید که یک درخت زیتون symbolising صلح خواهد رشد از قبر او.

این در حالی است که چنین غرابت جذاب است, این ایده از آخرین وعده غذایی درخواست عجیب و غریب است. چرا خوردن در زمانی که شما می دانم که شما نمی خواهد زندگی می کنند برای هضم غذا ؟ و مهربانی از زندانبانان به سادگی پتو اساسی خشونت دولت-تحریم قتل ؟ در عین حال این واقعیت است که آن را انجام شده است به طوری که معمولا در سراسر دنیا حاکی از آن صحبت می کند به بخشی از طبیعت ما و یک پاسخ برای این دروغ ممکن است در یک معروف مثل از مهاباراتا.

آن است گفت: در این لبا پروا چگونه پس از قتل عام در Kurukshetra یک عزادار پادشاه Dhritarashtra شگفتی آنچه که هدف از زندگی است. Vidura سپس به او می گوید داستان از یک مرد در جنگل در حال اجرا از جانوران وحشی که به یک گودال می افتد. خزندگان شکستن سقوط کرد اما او به عنوان dangles وجود دارد او می بیند یک مار بزرگ انتظار در پایین گودال.
بالا جانوران پرسه زدن و سپس سیاه و سفید موش طعمه در ریشه creepers نگه داشتن او را. زنبورها پرواز از کنار گودال به نیش او اما از کندو خود را قطره عسل پاییز و تقریبا بدون فکر کردن به او می رسد یک انگشت خود را به آنها طعم. عسل فوق العاده شیرین و با وجود مواجهه با مرگ حتمی در تمام جهات مرد تنها می تواند فکر می کنم چگونه آن را با سلیقه و می خواهد بیشتر.

این تمثیل ساخته شده راه خود را به سنت مسیحی که در آن مرد است گسله برای دادن به لذت به جای دعا برای نجات. اما در Vidura را تفسیر جنگل است ما پر از خطر جهان مار است که منتظر همه ما و سیاه و سفید موش ها شب و روز است که غذا خوردن دور در خزندگان از سفر زندگی ما. عسل لذت بخش است که ما را از این دنیا و میل شدید به زندگی است که ما را نگه می دارد آویزان با وجود این مطمئن مرگ همه ما چهره.

ریکی ری پیشوا که اعدام شد در آرکانزاس در سال 1992 خواسته برای استیک مرغ و گردو پای خود را برای آخرین وعده غذایی اما نمی خوردن پای گفت او را که: “برای afters.” پیشوا سعی کرده بود خود را به ساقه در سر در حالی که بازداشت شده و در نظر گرفته شد مغز آسیب دیده پس از خود سخن گفتن در مورد پای دیده می شد که بیشتر اثبات خود را کاهش روانی دولت است.

در عین حال آن را نیز ممکن است به تعجب می کنم اگر آن را نشان داد چیزی بیشتر واقعا انسان است. در لحظه ای که از مرگ واقعا هیچ راه منطقی ما ارائه مواد غذایی است و از آن گرفته شده — به عنوان Nirbhaya مجرم ممکن است به زودی با هر آنچه که آنها را انتخاب کنید برای غذا خوردن — به عنوان یک راه برای تأیید ما شدید و غریزی تعهد به زندگی ؟

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im