چه اولین رویداد بایدن هریس به ما می گوید در مورد اتحاد خود را

ویلمینگتون، دل،آتلانتا

جو بایدن و کمالا هریس رقابت سیاسی یک باره خود را به کنار زدند تا در اولین حضور تاریخی خود به عنوان جفت در حال اجرا، حمله تهاجمی به شخصیت و عملکرد رئیس جمهور دونالد ترامپ را انجام دادند.

اولین بازی فیزیکی بلیط دموکراتیک در روز چهارشنبه بدون موازی در سالروز های اخیر سیاسی بود. ویروس کورونا ویروس مانع از آن شد که آقای بایدن و خانم هریس در برابر جمعیت بزرگ و ستایش گر که به طور معمول به نامزد ریاست جمهوری و همسر در حال اجرا او خوش آمد می گوید، ظاهر نشوند. در عوض، آنها در یک سالن ورزشی عمدتاً خالی از دبیرستان صحبت کردند که در آن خبرنگاران نزدیک به تعداد دستیاران کمپین و اعضای خانواده نامزدها هستند.

در حالی که همه گیر ساخت یک مبارزات انتخاباتی سنتی نورد غیر ممکن است، آن را به آقای بایدن و خانم هریس یک تنظیم برای تاکید بر انتقاد خود را از آقای ترامپ به عنوان قادر به رقابت با شدیدترین بحران بهداشت عمومی در یک قرن است. خانم هریس به خصوص در محکومیت خود از دولت تیز بود.

خانم هریس گفت: «پرونده علیه دونالد ترامپ و مایک پنس باز و بسته است» این ویروس تقریبا ً در همه کشور ها تاثیر داشته است. اما دلیلی دارد که آمریکا را از هر ملت پیشرفته دیگری بدتر کرده است. به خاطر عدم جدی گرفتن ترامپ از آغاز است.»

او اضافه کرد: “این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که ما انتخاب یک مرد که فقط برای این کار نیست.”

خانم هریس اولین زن سیاه پوست در بلیط ریاست جمهوری حزب بزرگ است، و او و آقای بایدن به اهمیت تاریخی توجه کرد.

امروز صبح، در سراسر کشور، دختران کوچک بیدار شدند – به خصوص دختران سیاه و قهوه ای کوچک، که اغلب احساس ناچیز و کم ارزش در جوامع خود. اما امروز، فقط شاید، آنها برای اولین بار خودشان را به روش ی جدید می بینند.”

خانم هریس که از تبار آسیای جنوبی نیز هست، به «زنان قهرمان و جاه طلب پیش از من که فداکاری، عزم و تاب آوری حضور مرا امروز در اینجا حتی ممکن می سازد» می داند.

از طرف خود، آقای ترامپ تلاش کرده است تا بر روی پیامی همدوس در مورد بلیط بایدن-هریس فرود بیاید، و دموکرات ها را به صورت همزمان بیش از حد لیبرال برای آمریکا ریخته و هنوز به اندازه کافی برای پایگاه حزب خود پیشرو نیست. آقای ترامپ به انتقادهای نژادپرستانه و جنسی متوسل شده است و خانم هریس را «زننده» و توییت می کند که «خانه دار حومه شهر» برای حفظ امنیت محله ها به من رای خواهد داد.

همچنین او به اختلاف نظر های دو دموکرات در جریان مبارزات اولیه در سال گذشته نیز، خاطرنشان کرد.

آقای ترامپ چهارشنبه گفت: «او در مورد او حرف های وحشتناکی زد. اون اونو مسخره کرد و اونو به سُر ِ خودت ميکرد به همین دلیل فکر می کردم که این انتخاب بسیار پر خطراست. چون مطمئنم که این کار دوباره پخش میشه.”

اما در ویلمینگتون، آقای بایدن و خانم هریس نسبت به هم محبت روشنی نشان می داد. او همسر دویدن خود را یک “بایدن افتخاری” نامیده است، و خانم هریس به پسرش بیو، که او دوست بود زمانی که هر دو به عنوان دادستان کل ایالتی خدمت می کرد، ادای احترام ی بزرگداشت یراد کرد. آقای بایدن به نظر می رسید با احساس غلبه بر عنوان خانم هریس از بیو، که در سال 2015 درگذشت، به عنوان “بهترین ما” و مردی که خود را از پدرش الگو گرفت.

او نگفت که او دفاع شدیدی از صلاحیت های آقای بایدن در مورد مسائل نژاد و حقوق مدنی ارائه دهد، هر چند او تیترهایی برای او ساخته شده برای او را برای مخالفت گذشته خود را به اتوبوس فدرال اجباری در طول بحث اولیه.

با این حال، او با عنوان معاون خود آقای بایدن در زمان ریاست جمهوری باراک اوباما، گفت که او “جای خود را در داستان جاری از راهپیمایی آمریکا به سوی برابری و عدالت” به عنوان تنها کسی که “در کنار اولین رئیس جمهور سیاه پوست خدمت کرده و اولین زن سیاه پوست را به عنوان همسر در حال اجرا خود انتخاب کرده است.”

انتخاب آقای بایدن از خانم هریس بیش از وزن تاریخی را به بلیط آورد – همچنین افزایش جمع آوری کمک های مالی بزرگ برای مبارزات انتخاباتی فراهم کرد. او در یک جمع آوری کمک های مالی آنلاین بعد اعلام کرد که کمپین جمع آوری 26 میلیون دلار در 24 ساعت از زمان اعلام شده است، با 150،000 مردم دادن برای اولین بار است.

هنوز هم، روز بدون چالش های آن بود. رویداد اصلی یک ساعت دیر آغاز شد، و سالن ورزشی که در آن نامزدها صحبت می کردند تهویه مطبوع خود را پس از قطع برق در منطقه از دست داد. در حالی که اکثر شبکه های خبری کابلی این رویداد را به صورت زنده انجام می داده اند، جریان زنده آنلاین تنها چند دقیقه به اظهارات آقای بایدن قطع شده است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de