واشنگتن

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز پنجشنبه گفت که آن را لغو توافق-عصر مسکن تنظیم طراحی شده برای از بین بردن نابرابری نژادی در حومه یک حرکت است که نمایشگاه طرفداران مسکن را تقبیح کرده اند که در انتخابات سال شیرین کاری طراحی شده برای دستکاری ترس از سفید رای دهندگان.

در یک توییت خطاب به “زنان خانه دار حومه امریکا” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده در نظر گرفته شده مخاطب روشن است. “بایدن را نابود محله خود را و خود را رویای آمریکایی” او گفت:. “من آن را حفظ و آن را حتی بهتر!”

آقای ترامپ بارها مشخص 2015 مثبت پیشبرد نمایشگاه مسکن و مقررات به عنوان یک تهدید وجودی به حومه راه زندگی را که در مورد بیشتر جرم و جنایت و کاهش قیمت خانه.

در بیانیه وزارت مسکن و توسعه شهری وزیر بن کارسون گفت: قوانین و مقررات شناخته شده به عنوان AFFH شد “بیاستفاده و در نهایت اتلاف وقت برای محلات تبعیت کنند.”

آن را جایگزین قانون جدید است که باعث کاهش بار بر روی محلی حوزه های قضایی ثابت کند که آنها به طور جدی در نظر گرفتن مراحل رسیدگی به الگوهای تاریخی از تبعیض نژادی به منظور واجد شرایط برای HUD تامین مالی است.

“واشنگتن هیچ کسب و کار دیکته آنچه که بهترین است برای دیدار با جامعه محلی خود را به نیازهای منحصر به فرد” آقای کارسون گفت.

نمایشگاه طرفداران مسکن گفت: مقررات جدید آب های قبلی نیاز به نقطه بی معنایی.

“آنچه تعجب آور است این است که آنها در حال رفتن این دور و اساسا رندر حکومت باطل و از درجه اعتبار ساقط است. این است که تا آنجا که این دولت می تواند احتمالا رفته” گفت: کریستن کلارک رئیس جمهور از وکلای کمیته حقوق مدنی تحت قانون است. “آن احساس می کند مانند یک برش از قانون است.”

Debby گلدبرگ, معاون رئیس جمهور از سیاست های مسکن و پروژه های ویژه ای برای نمایشگاه ملی مسکن داد گفت که HUD حذف کرده است تقریبا در هر گونه نظارت یا بار اثبات برای حوزه های قضایی نشان می دهد آنها در حال پرداختن به نژادی و نابرابری.

“آنها حتی نمی خواهید برای بررسی. آن را به طور کامل به دست کردن. آن را به طور کامل از سیستم افتخار” او گفت:. “و برای حوزه های قضایی که واقعا می خواهید به این شکل از آن تقریبا کاملا بی فایده است.”

مجلس نانسی پلوسی به نام حرکت “یک خیانت به ملت ما تاسیس ارزش های برابری و فرصت برای همه است.”

خانم پلوسی حزب دموکرات کالیفرنیا در بیانیه ای گفت: “این شرم آور کناره گیری دولت ما مسئولیت برای پایان دادن به تبعیض مسکن به شیوه و به بلند کردن ملت ما آسیب پذیرترین جوامع است. دولت باید این تصمیم ظالمانه و رعایت قانون است.”

این موضوع دارای پتانسیل تبدیل شدن به یک موضوع داغ در سال انتخابات به عنوان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از زبان است که طرفداران مسکن به عنوان توصیف آشکارا نژادپرستانه بارها گفت که حکومت را مجبور ساخت مسکن کم درآمد در حومه شهر.

“خانه خود را در مقدار و نرخ جرم و جنایت خواهد شد به سرعت در حال افزایش” آقای ترامپ گفت: در هفته گذشته. “مردم کار کرده اند و تمام زندگی خود را برای رسیدن به یک جامعه و در حال حاضر آنها در حال رفتن به تماشای آن بروید به جهنم. قصد ندارم به اتفاق می افتد نه در حالی که من اینجا هستم.”

HUD در حال حاضر شناور ایده تغییر حکومت در اوایل این سال, اما در نهایت تصمیم به انصراف از آن را به طور کامل. نمایشگاه طرفداران مسکن می گوید: آخرین HUD حرکت و تلاش به جست و خیز بیش از سنتی ماه-طولانی توجه و نظر فرایند که در آن ذینفعان دعوت به وزن در یک پیشنهادی حکومت را تغییر دهید.

2015 قانون تاسیس 92-سوال بررسی و درجه بندی ابزار نیاز به حوزه های قضایی محلی به ارزیابی خود را نژادی و نابرابری اقتصادی و ارائه برنامه های دقیق در مورد چگونه آنها را به آدرس. آقای کارسون گفت: حوزه های قضایی شدند “مجبور به تطابق با مقررات پیچیده است که نیاز به صدها صفحه از گزارش.”

این موضوع شده است یک موضوع برای آقای کارسون و عادلانه مسکن طرفداران می گویند این برنامه هرگز واقعا رو زمین چون آقای کارسون به حالت تعلیق اجرای آن در مدت کوتاهی پس از به دست گرفتن.

آقای ترامپ استفاده کرده AFFH حکومت به عنوان وسیله ای برای تقابل خود با جو بایدن خود را رقیب دموکرات و باراک اوباما و معاون رئیس جمهور. آقای بایدن گفته است او را پیاده سازی دولت اوباما مسکن قاعده است.

بایدن کمپین سخنگوی اندرو بیتس گفت: “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و در عین حال دوباره در تلاش برای منحرف کردن اذهان از خود فاجعه بار شکست خورده پاسخ به همه گیر با تلاش برای تقسیم ملت ما. تبدیل شدن آمریکایی ها در برابر یکدیگر و با کل نهفته است غیر قابل قبول برای یک فرمانده در هر زمان اما آن را به ویژه فجیع به انجام این کار در یک لحظه از بدتر شدن بحران است.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de