آنچه دانشمندان امید به پیدا کردن در اقیانوس هند ‘نیمه شب در منطقه’

بارسلونا, اسپانیا

یک تیم از دانشمندان در حال آماده شدن برای شیرجه رفتن به اعماق اقیانوس هند – به یک “نیمه شب در منطقه” که در آن نور به سختی می رسد اما زندگی هنوز رشد است.

دانشمندان انگلیسی-led Nekton ماموریت طرح به بررسی حیات وحش و ارزیابی اثرات تغییر آب و هوا در منطقه ناشناخته. کار با سیشل و مالدیو دولت پنج هفته سفر با هدف قرار دادن seamounts – گسترده زیر آب کوه که افزایش هزار متر از کف دریا.

برای کشف چنین نامهربان عمق Nekton دانشمندان خواهد مدیره یکی از پیشرفته ترین submersibles به نام “عامل محدود کننده.”

“آنچه ما میدانیم این است که در زیر 3,280 پا وجود دارد هیچ نور پایین وجود دارد اما بسیاری از حیوانات و … bioluminescent. این زندگی است که می درخشد و می گوید:” Nekton ماموریت مدیر الیور Steeds.

“منطقه ای که ما در حال رفتن به تحقیق در مورد آن را یکی از مهمترین زیستی متنوع بخش هایی از اقیانوس های جهان. بنابراین آنچه که ما در حال رفتن به پیدا کردن وجود دارد ناشناخته است” آقای Steeds به تازگی گفته آسوشیتد پرس در بارسلونا اسپانیا قبل از دریای محاکمه برای شناور و مادر خود را کشتی.

در ماه اوت گذشته به “عامل محدود کننده” تکمیل پنج میباشد اعزامی غواصی به عمیق ترین نقطه در هر یک از پنج اقیانوس. عمیق ترین بود و تقریبا 36,000 پا پایین تر از قله اورست بلند است.

به مقاومت در برابر چنین خرد کردن فشارهای زیر دو نفر خدمه محفظه پیچیده شده در یک 3.5 اینچ تیتانیوم پیله. آن را نیز حمل تا 96 ساعت به ارزش اضطراری اکسیژن است.

“وجود دارد تنها پنج خودرو در جهان است که می توانید در زیر 19,685 و تنها یکی است که می تواند رسیدن به نیمه پایین” گفت: سفر رهبر راب مک کالوم. “بنابراین همه چیز ما جدید است. همه چیز را ما می بینیم عملا یک کشف جدید است.”

با استفاده از نمونه سنسور و نقشه برداری, تکنولوژی, دانشمندان انتظار برای شناسایی گونه های جدید و قوی seamounts همچنین رعایت ساخته اثرات مانند تغییر آب و هوا و پلاستیک آلودگی است.

ماه مه گذشته که “عامل محدود کننده” فرود به پایین از اقیانوس آرام Mariana Trench اقیانوس عمیق ترین نقطه آن خلبان کشف یک کیسه پلاستیکی.

“هنگامی که ما در واقع فکر می کنم از فضای زندگی در این سیاره برای گونه بیش از 90 درصد است که فضای زندگی در اقیانوس ها و بیشتر از آن اقیانوس ناشناخته” می گوید دن Laffoley های دریایی متخصص برای اتحادیه بین المللی حفاظت از طبیعت است.

“بنابراین آن را کاملا مهم در این زمان هنگامی که ما با دیدن چنین تغییرات زیادی اتفاق می افتد که ما مردم پایین وجود دارد ما چشم در اقیانوس و ما ببینیم که چه چیزی اتفاق می افتد,” او گفت:.

دانشمندان را ترکیب مشاهدات خود را با کسانی انجام شده در سال گذشته در طول هفت هفته اقیانوس هند ماموریت. آنها برنامه ریزی برای ارائه یافته های خود را در سال 2022.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو