برای رسیدن به امید: مصاحبه با نیکلاس کریستف و شریل WuDunn

در حال بارگذاری…

شوهر, همسرم, اواز یا موسیقی دو نیکلاس کریستف و شریل WuDunn برنده جایزه پولیتزر خود را برای بین المللی کار از پوشش خود را از قتل عام میدان تیان آن من در چین به آقای کریستف گزارش در دارفور نسل کشی در سودان. آفریقای جنوبی اسقف اعظم دزموند توتو حتی به نام آقای کریستف یک “افتخاری آفریقایی” برای کار خود را کاهش درد و رنج در این قاره. اما خود کتاب جدید “Tightrope: آمریکایی ها برای رسیدن به امید” ارائه یک چالش جدید برای زن و شوهر: گزارش یک بحران انسانی در حیاط خلوت خود را.

“یکی از چالش ها در نوشتن ‘Tightrope شد که ما یک کمی می ترسم که خوانندگان خواهد بود بنابراین با تمرکز بر اشتباهات است که برخی از مردم تا به حال ساخته شده است که آنها نمی دیدن از طریق, به اساسی بشریت از این افراد” آقای کریستف می گوید در یک مصاحبه در استودیو مانیتور. این کتاب آغاز می شود در آقای کریستف مورد علاقه زادگاه, Yamhill, اورگان, آن را به عنوان تواریخ موج از مواد مخدر و جرم و جنایت و فقر و ناامیدی گسترده در سراسر شهر. این یک مارپیچ رو به پایین دیده می شود در بسیاری از مناطق روستایی و امریکا و حتی به ایالات متحده می بالد به طور کلی رشد اقتصاد است.

خانم WuDunn سهام در این مصاحبه که دلیلی برای این کتاب نه فقط برای برجسته کردن همه که اشتباه است با یک کشور در بحران اما به بررسی راه حل های ممکن است. و بسیاری از این راه حل ها شامل سرمایه گذاری در این کشور سرمایه انسانی. “اگر ما نمی افزایش قوی آمریکایی ها چگونه می تواند ما را قوی امریکا ؟” او می گوید.

خواندن مانیتور بررسی “Tightrope: آمریکایی ها برای رسیدن به امید.”

توجه داشته باشید: این ثبت مصاحبه طراحی شده بود شنیده می شود. ما به شدت شما را تشویق به تجربه آن را با گوش خود اما ما درک می کنیم که یک گزینه نیست برای همه. شما می توانید پیدا کردن پخش کننده های صوتی بالا. برای کسانی که قادر به گوش دادن ما را در ارائه یک متن داستان زیر است.

متن فایل صوتی

نیکلاس کریستف: دلیل انتخاب عنوان “Tightrope” این خود مسئله ای است که وجود دارد کاملا افرادی که موفق به عبور از tightrope و براوو به آنها. اما اگر شما در tightrope و سپس شاید شما آن را در سراسر اما یکی از تلو تلو خوردن و که در آن است. هیچ ایمنی net.

علامت SAPPENFIELD: سلام من علامت Sappenfield سردبیر رادیو فردا و امروز من لذت زیادی از دعوت از نویسندگان نیکلاس کریستف و شریل WuDunn به استودیوی ما به بحث در مورد خود کتاب جدید “Tightrope.” آنها هر دو گزارش نیویورک تایمز در مناطق جنگی در سراسر جهان و حتی اولین شوهر-همسر, جفت به برنده پولیتزر برای کار خود را. اخیرا آنها مستروف یک کتاب است که به بررسی مسائل و نزدیک به خانه. آن را با عنوان “Tightrope” و کتاب سهام این داستان از مردم در حال مبارزه با افزایش بیکاری و از دست دادن امید در سراسر ایالات متحده است. اما این تمرکز به خصوص در شهر کوچک, Yamhill, اورگان, که در آن نیکلاس بزرگ شدم. او را از دست داده و بسیاری از دوستان و همسایگان در Yamhill به زود مرگ و میر ناشی از اعتیاد و بیماری و دیگر به اصطلاح بیماری ناامیدی. اما نیکلاس و شریل نیز کشف چیز دیگری: داستان تجدید حیات و بازیابی است که ارائه معتبر امیدواریم که راه حل وجود دارد برای یک ملت در بحران است. و ما بحث در مورد برخی از کسانی که داستان امروز.

پس نیکلاس شما گزارش شده در سراسر جهان در مناطق جنگی و کشورهای در حال توسعه. چه بود آن را مانند گزارش در حیاط خلوت خود را?

کریستف: این بسیار دشوارتر از آنجا که ما می خواهم به صرف مقدار زیادی از زمان در, می گویند اردوگاه های پناهندگان مصاحبه با مردم. و سپس شما باید یک عاطفی خاصی زره وقتی که شما شنیدن داستان وحشتناک. اما در این مورد ما بودند رفتن به … و اساسا آنچه اتفاق افتاد این بود که ما در پوشش بحران انسانی در خارج از کشور و پس از آن ما می خواهم به بازگشت به صورت دوره ای به محبوب من وطن, Yamhill, اورگان, که در آن مادر من است هنوز هم در مزرعه خانوادگی. و ما شاهد این بحران انسانی آشکار وجود دارد. و ما واقعا نمی دانم که چگونه به پردازش آن است. و سپس به تدریج دیدیم که این فقط یک کوچک از یک مشکل ملی. و شما می دانید علامت آن است که بسیار سخت تر برای صحبت کردن با بچه های شما بزرگ شده ام با کسی که شما را به رقابت با در دبیرستان, پیگیری شما یادداشت به در کلاس شما تا به حال له و صحبت کردن با آنها در مورد سوء مصرف مواد مخدر بی خانمانی یک اقدام به خودکشی و مبارزات با کودکان خود. شما می دانید, آن را نیز دشوار است چرا که ما مراقبت عمیقا در مورد چگونه آنها درک آن است. و همچنین من دوست دارم, Yamhill, و من نمی خواهم مردم فقط به فکر می کنم از آن را به عنوان این محل که در آن همه پخت و پز مت و در حال سقوط از هم جدا. خیلی بیشتر از آن است. و با این حال ما فکر می کنیم که آمریکا به اندازه کافی تمرکز چقدر درد و رنج وجود دارد خارج وجود دارد. و ما فکر کردیم که این امر می تواند یکی از راه های گفتن که داستان و برجسته سازی مشکلات وجود دارد.

SAPPENFIELD: شریل یک چیزی که آشکار است در این کتاب این است که ما واقعا در حال دعوت به یک سفر با نیکلاس آنجا که ما در حال رفتن به یک محل است که شما خیلی دوست داشتم که در آن شما بزرگ شدم که در آن شما باید دوستان است. اما شما می دانید, آن را بسیار سخت به خواندن کتاب و نه احساس کرده اید رفته و در سفر بیش از حد. بحث کمی در مورد این سفر است که شما را از طریق این کتاب و چگونه آن را و چگونه شما در برخورد با این چیزها.

شریل WUDUNN: البته من قصد بازگشت به, Yamhill, برای چندین دهه در حال حاضر. و شما می دانید که بعد از, حتی قبل از اینکه ما ازدواج کردم, من در حال حاضر می خواهم به مزرعه و شروع به رفتن به Yamhill و هر سال ما رو به عقب رفته وجود دارد و ما زندگی می کردند نیز وجود دارد. بنابراین من آمد به می دانم که بسیاری از نیک دوستان و ما همه آنها را ببینید و همچنین می دانیم افرادی که در مزرعه کار می کرد که برخی از آنها در واقع ما را به تصویر بکشد در این کتاب است. بنابراین این یکی از خانواده های نزدیک خانواده است به خصوص قابل توجه خانواده است. این یکی است که در آن Farlan, قدیمی ترین, است که در اتوبوس با نیک. و او و چهار خواهر و برادر را, شما می دانید, جست و خیز کردن به اتوبوس شماره 6 اتوبوس مدرسه. و شما می دانید آنها خواهد بود بی قانون و قاعده و شاد و بسیار خنده دار است. و آنها شما می دانید فقط خوشحال کودکان و نوجوانان در اتوبوس با آتی جلوتر از آنها. پدر خود را یک اتحادیه لوله لایه. و مامان مشغول به کار بر روی یک تراکتور با یک کمی Keylin در دو, چرا که او نمی باید هر گونه مراقبت از کودک. و بنابراین آینده خود بودند جلوتر از آنها. و سپس در طول سال چه اتفاقی افتاده بود که از مادر و پدر تا به حال واقعا به حال بسیار از آموزش و پرورش بود و نه حتی مدرسه ابتدایی. خوب, شما می دانید که چرا باید بچه ها ؟ آنها نمی نیاز به تحصیل. شما می توانید یک کار خوب درست است ؟ به طوری که آنها کاهش یافته و از دبیرستان همه آنها. و نتیجه این است Farlan درگذشت از بیماری های کبدی مربوط به استفاده بیش از حد از مواد مخدر. خواهر Rogina درگذشت از هپاتیت مرتبط با سوزن استفاده کنید. Zealan درگذشت, کردن, مست, در خانه, آتش و ناتان خود را منفجر کرد, ساخت مت. Keylin کسی که زنده است که من قادر به دیدار دوباره در اوکلاهما جایی که آنها نقل مکان کرد او اساسا زنده ماند چرا که صرف 13 سال در زندان دولت در اورگان. و به این ترتیب این داستان از این افراد فقط تا حرکت. و دی نزدیک مادر هنوز زنده است در 80 و مادر او درگذشت اخیرا در 97 سال است. بنابراین شما می توانید ببینید که چگونه نسل بعدی به سقوط به سمت پایین به جای spiraled تا که چه آینده از بسیاری از آمریکایی ها در حال حاضر هستند. پنجاه درصد از آمریکایی ها در حال حاضر حتی بالاتر از یک درصد در برخی از نظرسنجی ها می گویند که آنها فکر نمی کنم که خود را نسل بعدی کودکان خود را در حال رفتن به انجام به عنوان به خوبی به عنوان آنها در حال رفتن به انجام. و بنابراین ما باید از این آمار وحشتناک است که حاکی از dim در آینده برای نسل بعدی. و اساسا اگر ما نمی افزایش قوی آمریکایی ها چگونه می تواند ما را قوی امریکا ؟

SAPPENFIELD: و این که بزرگ segue به فقط صحبت کردن در مورد برخی از موضوعات گسترده تر در این کتاب کمی بیشتر به طور خاص است که شما جمع آوری در یک نقطه در این کتاب شما با جمع آوری این کتاب از چند دهه پیش “دیگر امریکا” و اهمیت است که تا به حال در نوع تغییر و ذهن باز فکر کردم در مورد فقر. و شما نوع می گویند ما امیدواریم که که ما کتاب می تواند یک اثر مشابه در باز کردن این جهان است که شریل شما فقط صحبت کردن در مورد به مردم در درک چگونه در واقع زندگی مردم در این شرایط و ما چه باید بدانید که برای تغییر این نتایج?

کریستف: آره وجود دارد این اساسی قطع, چون, نگاه, اقتصاد آمریکا در حال حاضر در برخی از راه در حال انجام است و بازار سهام انجام شده است فوق العاده. و بنابراین من فکر می کنم مردم می تواند یک کمی گیج در چگونه شما می توانید نوشتن در مورد بسیاری از افرادی که در حال مبارزه در زمانی که نرخ بیکاری بسیار پایین است ؟ و در عین حال هر دو درست هستند. کلی پای انجام داده است فوق العاده هست. و در عین حال بسیاری از آمریکایی ها در خارج وجود دارد با چنین کوچک slivers که آنها پس از خود درمانی … حتی در دوران رکود بزرگ امید به زندگی بود که در واقع در حال افزایش است. در حال حاضر حتی اگر پای رشد امید به زندگی شده است در حال سقوط به مدت سه سال در یک ردیف. و بنابراین افراد جوان در امریکا در واقع تایید سوسیالیسم بیش از سرمایهداری است. و در عین حال برای ما مشکل نیست داری. این راه ما بهینه سازی سرمایه داری بیشتر شده است. و از سال 1945 از طریق 1970s, ما تا به حال یک سیستم سرمایه داری است که کار فوق العاده خوبی هم برای رشد پای و آن را تکه تکه بسیار منصفانه.

SAPPENFIELD: شما در حال لمس کردن در وجود دارد … فصل 5 که به نام “چگونه از امریکا رفت و گمراه.” که واقعا یکی از قدرتمند ترین فصل من خوانده ام در مورد تلاش برای درک اینکه چگونه ما به جایی که ما به دلیل آن را مانند آنچه که در امریکا عظمت تاسیس و چگونه ما می تواند همچنان که ؟ و آنچه را که من از آن بسیار بود و در این حس چگونه نگاه کنیم, نوع آنچه شما گفت: سرمایه گذاری در سرمایه انسانی. از هجده پنجاه به دهه 1970 آمریکا یک رهبر جهانی در سرمایه گذاری در آن مردم. و شما اشاره کردید از حیاط عمل تمام راه را تا به واقعا قدرتمند نمونه GI Bill. منظورم این است که چه سرمایه گذاری در آمریکا در آینده است که بود. و آن را یک سرمایه گذاری در مردم گفت: ما باید ایمان مردم ما خواهد بود و ما قصد داریم به آنها کمک کند در طول راه. و گمان می کنم در این فصل شما رنگ این واقعا گرافیک تصویر و در یک راه خوب در یک حس واقعا توضیح چرا که اتفاق افتاده است. چگونه ما رفت و از آن چشم انداز به چشم انداز و چگونه وجود دارد نیاز به نوعی از بازگشت به این معنا از سرمایه گذاری در مردم ما است. من در 1980s. بنابراین من یک فرزند رونالد ریگان عصر. و بنابراین من تا به نوعی در آن دوران که در آن شما می دانم که او گفت: شما می دانید دولت. و سپس هنگامی که بیل کلینتون گفت: “شما می دانید, عصر دولت بزرگ مرده است. که چارچوب ذهنی. شما واقعا فشار برای تغییر کامل در چارچوب ذهنی. بحث کمی در مورد آن.

WUDUNN: یکی از بزرگترین مشکلاتی است که واقعا به وجود آمد و منفجر شد و در طول آن دوران در سال 1980 بود که این روایت از مسئولیت شخصی که مرتب سازی بر اساس در آمد همراه با رونالد ریگان ما نمی مانند رفاه ملکه است. و بنابراین آنچه در آن در واقع به این معنی است که شما باید خود را با خندیدن. و گفت که اگر شما تا کنون سعی به انجام این کار فکر نمی کنم شما موفق خواهد شد چرا که در واقع آن را غیر ممکن است. در قرن 18 زمانی که آنها استفاده می شود که بیان در ابتدا زمانی که آنها شروع به استفاده از آن به معنای انجام کاری غیر ممکن است مانند شما در حال انجام کاری غیر ممکن است. و پس از آن در طول سال به نحوی آن را به معنی چیزی است که هر کسی می تواند انجام دهد. و این ایده که شما باید شخصا مسئول همه چیز است که برای انجام با شما, که همچنین بدان معنی است که اگر شما را به تصمیم گیری های بد آن را تقصیر شما بیش از حد. سرزنش قربانی به عنوان اگر هیچ چیز وجود دارد در محیط زیست است که هر چیزی برای انجام با تربیت خود را. که یک مشکل است. این درست است که Farlan و افراد دیگر تصمیمات بد ساخته شده. آنها باید کاهش یافته و از دبیرستان. آنها باید شروع به استفاده از مواد مخدر. اما از سوی دیگر چگونه می تواند در روز امروز ما می توانیم پیش بینی با استفاده از کد پستی, یک کودک متولد چه نتیجه از زندگی خود است به احتمال زیاد به مانند. و بنابراین شما می رویم به سرزنش که نوزاد برای ساخت تصمیم گیری های بد? به وضوح اجتماعی و اقتصادی و عوامل محیطی نقش عظیمی. و هنگامی که یک کودک متولد شده است هر 15 دقیقه در معرض مصرف مواد مخدر, مواد مخدر در سیستم خود را شما می توانید تقصیر نیست که عزیزم. و بنابراین ما واقعا به یک نگاه سخت در این روایت از مسئولیت شخصی و همچنین تجدید نظر در بازگشت به ریشه های ما از قرارداد اجتماعی و می گویند صبر کنید دوم, آنچه در مورد شما می دانید جمعی و اجتماعی مسئولیت ؟ ما نیاز به ساخت جامعه ما بازسازی جامعه ما است که ما می خواهیم به زندگی می کنند و در یک ملت است که شما می دانید خیلی بی عدالتی است که بنا بر اصل عدالت است. ما واقعا نیاز به بازگشت به ریشه های ما.

کریستف: شما اشاره کردید که برخی از این بزرگ برنامه های اجتماعی مانند حیاط عمل می کنند. شما می دانید به عنوان یک اورگان بچه در حال رشد ما همه پرورش در افسانه ما پیشگام اجداد و چگونه آنها عبور کشور و نشان داد که این شجاعت باور نکردنی و ناهموار فردگرایی. و شما می دانید که آنها هرگز تلاش برای گرفتن برخی از دولت به نفع برنامه است. و در عین حال شما می دانید البته به دنبال بازگشت, چرا پیشگامان صلیب کشور ؟ چرا که از یک دولت به نفع برنامه است. زیرا آنها می دانستند که یک بار آنها را به ویلامت ولی آنها می خواهم 640 هکتار و چیزی شبیه به یک چهارم از سفید خانواده در امریکا مدیون بخشی از خانواده خود ثروت به اعمال حیاط در اصل. Yamhill تبدیل شد توسط homesteads, بعد, توسط برق رسانی روستایی و بعد از آن توسط دستگاه گوارش منشور حقوق که به مردم هم آموزش و پرورش و یک شانس برای کمک به خرید خانه های خود را. و کسانی که برنامه اعتصاب من به عنوان کاملا درخشان است که در آنها تشویق مردم به اقداماتی که زندگیشان را اداره کنند. آنها سرمایه گذاری در آینده به جای فقط جزوه. و ساخته شده است که هر دو آنها را بزرگ سرمایه گذاری بلکه سیاسی پایدار است. و من فکر می کنم که ما از دست داده ایم که اخلاق و ما شده ایم بیش از حد متمرکز با اشاره انگشتان دست از سرزنش و به اندازه کافی در ارائه کمک به دست.

SAPPENFIELD: یک چیزی که من واقعا در مورد خود کتاب است که راه حل می تواند هر دو/و چیزی که به عنوان مخالف به یک یا/یا. و شما را درد در سراسر کتاب مناسب به گفتن ما نیست absolving مسئولیت شخصی در اینجا. نه مثل ما می گویید که ما فقط باید تبرئه همه مسئولیت شخصی و دولت باید گام و مطمئن شوید که همه آنها نتایج بزرگ بدون توجه به آنچه آنها انجام می دهند. اما باز هم یکی از این کلمات کلیدی که من احساس می کنم از کتاب خود را به تعادل است. است که تعادل منتقل شده از چگونه آن را در گذشته زمانی که رک و پوست کنده زمانی که ما در حال صحبت کردن در مورد زمانی که امریکا شد, شما می دانید قوی تر به نظر می رسید و تمام این چیزها عصر که ما در حال صحبت کردن در مورد زمانی است که تعادل بیشتر بود در حال حاضر. و من فقط چه قدر در انجام این کار شما را به وضوح نشان می دهد راه حل ها و گفته است که توازن و ما نیاز به فکر می کنم بیشتر در جمعی در مورد این چیزها. اما آن را نیز متنوع مکالمه. و اگر ما فقط گیر به گفتن اوه ما نیاز به گسترش دولت یا ما باید مسئولیت شخصی ما از دست این مسیر که در آن ما می توانید پیدا کردن هر دو/و وجود دارد.

کریستف: که دقیقا درست است. که دقیقا درست است. شما می دانید که یکی از این نوع از آمار قابل توجه ما آمد در سراسر این است که برای آمریکایی ها که انجام سه چیز که از دبیرستان فارغ التحصیل, که به یک کار تمام وقت و چه کسی ازدواج قبل از داشتن فرزند تنها 2 درصد در فقر زندگی می کنند. برای افرادی که هیچ یک از آن سه چیز این حدود 75٪. و به وضوح وجود دارد که رفتارهای مهم است که ما باید تشویق. بنابراین شما می دانید همه به معنی تشویق افراد جوان فارغ التحصیل از دبیرستان به یکی از اولین. اما آن را نیز می رسد که این فقط یک سوال از haranguing اما مدارس همچنین می توانید بیشتر در مورد لگد زدن مشکل است که آنها در طول تاریخ بود.

SAPPENFIELD: و شما تا به حال بسیاری از مردم در داستان خود را که در آن است که دقیقا آنچه رخ داده به آنها.

کریستف: دقیقا. و مدرسه رو از شر یک مشکل بچه اما پس از آن جامعه به ارث برده کسی که هرگز قادر به موفقیت در بازار کار. و معلوم است که زمانی که ایالات متحده نیاز کودکان و نوجوانان به ماندن در مدرسه تا سن 18 سالگی و یا زمانی که آنها شرایط گرفتن گواهینامه رانندگی در بودن در مدرسه که به طور چشمگیری افزایش نرخ فارغ التحصیلی دبیرستان. و به وضوح وجود دارد شما می دانید که ما مجبور به پرداخت توجه به مسئولیت شخصی است. اما اگر ما داشتن که مکالمه ما نیز باید به یک گفتگو در مورد ما جمعی مسئولیت اجتماعی است.

SAPPENFIELD: راست. منظورم این معنا است که شما در این است که این یک حقیقت تلخ است, اما که آن را OK. ما راحت با آن است. این است که واقعا اگر شما می خواهید به نگاهی به اقدامات و اولویت های که ما به عنوان یک کشور واقعی شبکه امنیت اجتماعی است که ما سرمایه گذاری کرده اند در زندان است.

WUDUNN: من فکر می کنم که آنچه که ما می بینیم یکی از پر هزینه ترین و بزرگترین شکست است جرم حبس که واقعا با آغاز جنگ با مواد مخدر در سال 1980 با دو عمل, شما می دانید, قانون مبارزه با مواد مخدر. آن را نه تنها فقط یک ضرر برای کشور بلکه یک بی عدالتی بزرگ. منظورم این است که ما صحبت در مورد شما می دانید این زن ژنو کولی که او به مواد مخدر معتاد شد و او در واقع یک قاطر مواد مخدر. او در واقع حمل و نقل برخی از داروهای به, آلاباما یک بخش کوچک. و او دستگیر شد. او را در زندان برای 999 سال بدون آزادی مشروط. منظورم این زن بیچاره و او تا به حال شده است وجود دارد, زمانی که من در آن زمان دیدم او در حال حاضر شده است وجود دارد مانند 20 سال است. در همان زمان شما باید این دارویی مدیران بودند که فروش مواد مخدر که به مراتب بیشتر افراد معتاد به مواد مخدر. و سپس شما تا به حال ساکلر خانواده در پشت یکی از برجسته ترین این شرکت های دارویی, Purdue داروسازی. و هیچ یک از آنها شده اند تحت پیگرد قانونی قرار. هیچ یک از آنها رفته اند به زندان است. و در واقع آنها باید 13 میلیارد دلار در جنگ خود را در قفسه سینه. و بنابراین من فکر می کنم که اختلاف قابل توجه است. و زندانها بله آنها بسیار پر هزینه است. اما وجود دارد بسیاری از راه حل های آینده در جلو که بسیار جالب است. وجود مواد مخدر در مراکز توانبخشی است که در تلاش هستند تا مردم را منحرف از زندان اگر آنها بدیهی است که معتاد به مواد مخدر و در واقع منحرف به برنامه های درمان. بنابراین ما به بازدید از یک محل در Tulsa, اوکلاهما, و آن را یک الگوی واقعی برای چگونه باید آن را انجام می شود. شما می دانید که مواد مخدر توانبخشی طول می کشد زمان طولانی و آنها تعداد زیادی از مراکز نوتوانی بیش از همه. شاید شما اقامت وجود دارد برای سه ماه. شما نمی توانید درمان کسی که در سه ماه. این برنامه طول می کشد تا 18 ماه به اساسا دو سال است. آنها را از طریق رفتن شدید دارو درمانی و روان درمانی آنها دریافت درمان های پزشکی و آنها را از همه نوع از همه چیز. و تکرار جنایت است که اساسا 4 درصد پس از سه سال ، منظورم این است که آنها بسیار موفق است. و آن را در برنامه هایی مانند این که در کشورهای دیگر نظیر کشورهای شما می دانید که در جهان توسعه یافته و در اروپای غربی و کانادا که استفاده شده است در حالی که برای. و شما می دانید پرتغال مثلا یک مثال کامل از آنچه که ما در ایالات متحده می تواند انجام داده اند. آنها در مورد همان زمان که ما شروع شد, راه اندازی جنگ ما با مواد مخدر اساسا آنها گفت: اجازه دهید در واقع سعی کنید بهداشت عمومی tool kit. و بنابراین آنها گفت: به جای فرستادن این افراد به زندان اجازه ارسال آنها را به مبارزه با مواد مخدر ناتوانی. و بنابراین در حال حاضر سال بعد خود را آزمایش کرد و ما شکست خورده است. به طوری که آنها باید خود را کاهش یافته است مصرف بیش از حد رای دو سوم و آنها اساسا کمترین مصرف بیش از حد نرخ در تمام اروپا است. در حالی که ما ما نگه داشته اند ما همان سیاست هایی را در این همه سال. چرا ما افزایش سرعت آنها زمانی که ما می بینیم چیزی کار نمی کند و زمانی که ما می بینیم در غرب اروپا یک برنامه است که یک سیاست است که کار می کند به همین دلیل ما نمی توانیم به اندازه کافی انعطاف پذیر برای تغییر ؟ امریکا شناخته شده برای خود را قابل انعطاف مدل سرمایه داری, اما در برخی از مناطق ما آنقدر سفت و سخت است.

SAPPENFIELD: کتاب سخت است خواندن در زمان, اما هنوز زیرنویس این است که “آمریکایی ها برای رسیدن به امید.” و این فقط یک نقطه که در آن من احتمالا مکث به عنوان مانیتور ویرایشگر و می گویند با تشکر از شما برای که چون من فکر می کنم قطعا مانیتور می گویند که که واقعا عنصر مهم را به آن. من به تازگی خواندن و من فکر می کنم این است که سالانه چیزی که شما انجام دهید که شما نوشتید یک ستون اخیرا در نیویورک تایمز که گفته این بوده است که بهترین سال تا کنون است. و جالب است به عقب بر گردیم به آن کلمه تعادل دوباره که من فکر می کنم مانیتور به ویژه در کشتی با زیادی. و من فکر می کنم که این حرفه که شما تا به حال واقعا نمونه هستند. و من علاقه مند می شود را برای شما برای به اشتراک گذاشتن چگونه شما فکر می کنم که تعادل به این معنا که وجود دارد بسیار است که ما نیاز به مانند این کتاب است که ما نیاز به آن را به توجه به اصلاح شود که ما نیاز به آن را و یک مکالمه خوب اطلاع گفتگو مهربان گفتگو و تصمیم بگیرید که چگونه می توانیم به عنوان یک ملت به عنوان یک جامعه به عنوان یک جامعه چه ارزش های ما در حال رفتن به آن را برای این کار ؟ که ما فکر می کنیم برای ما مهم است ؟ اگر شما فقط بر روی آن چیزهایی است که شکسته می شوند, شما می توانید واقعا منحرف حس که در آن جهان در حال حاضر است. و آن ستون بود و اساسا در مورد آن این است که اگر شما فقط تمرکز بر روی این چیزها شما را از دست ندهید که ما در واقع شگفت آور, حل مشکل. اگر ما در واقع به رضایت می گویند ما می تواند این را حل کنیم ، فقط به من بگویید در مورد چگونه شما به مجادله با که شخصا و حرفه ای در شرایط که مایل به مطمئن شوید که در دارفور یا تیان آن من است که شما در حال آوردن توجه این چیزها بلکه مایل به می گویند مردمی ما می توانید انجام دهید این چیزها.

WUDUNN: بنابراین در کتاب “Tightrope” ما یک فصل به نام “فرار از هنرمندان است.”

SAPPENFIELD: بله.

WUDUNN: از آنجا که ما می خواهیم به نشان می دهد که برخی از این افراد که از دقیقا همان مکان وحشتناک در واقع می تواند فرار. و شما می دانید که به هر دلیل من معنی آنها را دریافت هل می دهد. آنها کمک کردم. در یک مورد یک واقع از دوستان خوب ما بود و مشروبات الکلی. و شما می دانید که در نهایت او را در زندان برای او بی حد و حصر رانندگی تحت تاثیر. و در پایان او نیاز به بازتوانی اما او نمی تواند پرداخت هزینه برای آن. بنابراین او دوست دختر او ازدواج کرده و او به مراقبت های بهداشتی. و بنابراین او با استفاده از مراقبت های بهداشتی خود را برای دریافت بهتر و او بهتر است. او گرفته شده است که شما می دانید به ستاره. و این نوع از فرار هنرمند که ما می بینیم. وجود دارد بسیاری از مردم که می خواهم. و تنها با دیگر اشاره به عنوان ما صحبت در مورد ما واقعا می تواند کمک به جامعه است. ما می دانیم که امید است که واقعا مهم است. شده است وجود دارد بسیاری از تحقیقات است. در حال حاضر در واقع این یکی از بهترین زمان برای حل مشکلات از آنجا که بسیاری از محققان که در حال ایجاد شواهد مبتنی بر استراتژی است که به ما اجازه می دهد به منظور جلب بر آنها و فقط آنها را به مقیاس. اما تحقیقات امیدوارم که شما می دانید یک برنده جایزه نوبل استر دوفلو او در واقع انجام برخی تحقیقات در هند در جهان در حال توسعه و کشف که شما می دانید زمانی که آنها به یک خانواده و یک گاو و یا حیوان نه تنها پول آنها را از آن حیوان خاص اما به نوعی آنها به نظر می رسد باید انجام شود به مراتب بهتر از آنچه شما به طور معمول از جریان درآمد از یک حیوان است. و معلوم می شود چه اتفاقی می افتد که این افراد را دیدم که وای, وجود دارد, یک راه است. اگر ما این گاو ما در واقع می تواند به شما می دانید, فروش شیر. بیایید سعی کنید یک باغ سبزی و اجازه فروش سبزیجات و یا اجازه رشد یک درخت سیب و فروش سیب. آن را به آنها امیدوارم. و این چیزی است که ما فکر می کنم کلید این کار است. منظورم این است که وجود دارد بنابراین بسیاری از مردم در کشورهای در حال توسعه که به شدت به دنبال آمدن به امریکا زیرا آنها بر این باورند در رویای آمریکایی است. اما ما می بینیم مردم آمریکایی که در حال دست و پا زدن مانند آنهایی که ما نوشتن در مورد دلیل آنها ندارد و امید است. و برای آنها رویای آمریکایی شکسته است.

کریستف: یکی از چالش ها در نوشتن “Tightrope” این بود که ما یک کمی می ترسم که خوانندگان خواهد بود بنابراین با تمرکز بر اشتباهات است که برخی از مردم تا به حال ساخته شده است که آنها نمی دیدن از طریق, به اساسی بشریت از این افراد است. و ما می خواستم به جلو و هیچ مشت و هنوز نیز بسیار روشن است که این پیچیده هستند افرادی که پتانسیل عظیم عظیم مهارت های شما می دانم که برخی از این افراد عمیقا وفادار به ما و آنها قابل اعتماد به ما گفتن ما در مورد زندگی خود و در مورد اشتباهات خود را که آنها تا به حال ساخته شده است. و یکی از آنها در خصوص کلیتون سبز او بحث که آیا به ما اجازه نوشتن که او پخته مت و در پایان او بود چرا که بخشی از کسانی که او بود. اما دلیل او که بود چرا که او نمی باید راههای دیگر در بازار کار راه پدر خود را به عنوان یک پدر بود سیمان دان که کمک به ساخت فرمونت پل در پورتلند. در زمان غرور و افتخار بزرگ است که در. اگر بهتر شده است فرصت های شغلی برای کلیتون و اگر کلیتون نشده بود از مدرسه اخراج در کلاس نهم برای مبارزه و سپس کلیتون نمی توانست ساخته شده که بد انتخاب شده است. و من امیدوارم که ما به عنوان یک کشور می توانید ببینید که وجود دارد راه هایی برای حمایت از مردم به طوری که آنها خواهد شد در یک موقعیت برای انتخاب بهتر.

SAPPENFIELD: با تشکر برای گوش دادن. دوباره این بود که نیکلاس کریستف و شریل WuDunn که نویسنده کتاب “Tightrope: آمریکایی ها برای رسیدن به امید.” برای پیدا کردن یک نقد و بررسی از کتاب شما می توانید بازدید csmonitor.com/books. و اگر شما مانند آنچه شما شنیده ام شما می توانید کمک به ما در ایجاد محتوای بیشتر شبیه به این با اشتراک به کریستین ساینس مانیتور. شما می توانید انجام دهید که در csmonitor.com/subscribe. داستان تولید شد و ویرایش شده توسط سامانتا Laine Perfas مهندسی توسط تیم مالون با طراحی صدا توسط Noel Flatt. کپی رایت کریستین ساینس مانیتور 2020.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو