نخست وزیر نارندرا وبگاه آدرس در روز پنج شنبه با هدف را به این کشور در همان صفحه در مورد Covid-19 تهدید. این یک کار فوری است. به عنوان هند را تایید کرد Covid-19 موارد عبور از 200 احساس فوریت باقی مانده است از دست رفته در بخش های بزرگی – اعم از شهروندان یا دولت. برای این تعداد است و هیچ چیز در مقایسه با کشورهایی که در جدی مستند در حال حاضر. اما اپیدمی پیشرفت وجود در خدمت ما هشدار روشن. در نظر بگیرید که چگونه موارد شات نمایی در ایتالیا از 20 به بیش از 40 ، 000 در ماه گذشته است. با مراتب فقیرتر سلامت زیرساخت ها و بسیاری از بار مردم خوشنودی را به معنای واقعی کلمه کشتن بسیاری از ما است.

این ساعت می تواند تقطیر مقدار زیادی از اطلاعات پیچیده را به جرم موثر ارتباطی. این نیز مهم است به نبرد خطرناک اطلاعات غلط بیش از حد از جمله junior وزیر بهداشت Ashwini Choubey نشان می دهد که 15 دقیقه در آفتاب می تواند کشتن coronavirus. اما فراتر از این ما بزرگ متنوع دموکراسی نمی تواند رسیدن به اجتماعی فاصله بدون پشتوانه است. بنابراین متقاعد کردن به جای pressgang. به عنوان یک نوع از عمل حفاری به صورت گسترده مستندات PM خواسته است مردم را به رعایت یک janata مقررات منع رفت و آمد’ این جمعه نیز در مورد نشان دادن قدردانی خود را از خدمات ضروری کارگران که نمی توانید به ماندن در خانه در شرایط اضطراری مانند پزشکان و پرستاران و پرسنل پلیس و mediapersons.

سوال این است که چگونه توده های هند که اضافه کردن زندگی خود را روز به روز خواهد جزر و مد از طریق این حکومت. حتی بهتر خواهد حلقه از اقتصادی خرید اینترنتی. کشورهای دیگر اعلام کرد در حال حاضر قوی مالی پاسخ. کرالا گسترده اقتصادی بسته گسترش از پاکسازی های مختلف دولت غرامت برای پیشبرد رفاه و حقوق بازنشستگی. در این مرکز کاهش یافته است. پس از گذاشته و از آنچه شهروندان باید در روزهای آینده PM همچنین باید توضیح آنچه که دولت آنها را انجام خواهد داد.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de