من به تازگی به حال بازدید از یک دوست, یک بومی نیویورکر است که زندگی در خارج از کشور برای سه سال. در این دوره از مکالمه من او را خواسته آنچه او از دست رفته و بیشتر در حالی که زندگی در خارج از کشور است. فوری پاسخ: شیرینی.

من تا به حال به لبخند. آمادگی خود را برای پاسخ من با این وجود در آن یافت گفتن در مورد چیزهایی که ما هنگامی که ما دور از خانه. نظر خود را نیز ساخته شده من فکر می کنم در مورد شیرینی خاص و چرا آنها نباید برای اعطا گرفته شود.

برای کسانی که یاد “دوربین” تلویزیون نشان می دهد وجود دارد یک قسمت که در آن مردم در یک southerly دولت (به اعتقاد من آن مریلند) نزدیک شد در پارکینگ یک سوپرمارکت و پرسید: (در حالی که یک دوربین مخفی نورد) اگر آنها می دانستند چه یک نان شیرینی حلقوی بود. بیشتر به طور کامل flummoxed. حتی به بچه من بود در آن زمان من نمی توانستم درک این. چگونه می تواند هر کسی بود نا آشنا با شیرینی?

در حال رشد در منطقه متروپولیتن نیویورک زندگی کردم در کانون بیگل فرهنگ است. شیرینی با تشکیل یک بخش ضروری از صبح روز شنبه مراسم در خانواده است. در حالی که من هنوز خواب پدرم را سر محله نانوایی و سپس بازگشت به خانه با یک کیسه کاغذی هنوز گرم شیرینی nestled در خم کردن بازوی خود را. این عطر شیرین از این تازه ترنجبین که roused من از تخت.

دوست من نه تنها برای همیشه متمرکز بر روی شیرینی در حالی که فکر کردن در خانه.

سال پیش در حالی که بازدید از آن کمونیست لهستان سفر کردم در این شرکت از یک دوست به پرت و دور افتاده شهر لوبلین در نزدیکی مرز با اتحاد جماهیر شوروی. لوبلین قدیمی و صمیمی با سنگ فرش خیابان ها و اسب کشیده مزرعه چرخ دستی. مسحور با محل و حس پاک از تمدن و من می دانستم که من تبدیل به دوست من و گفت: “Piotr من هرگز احساس خیلی دور از خانه.”

در لحظه بعدی یک زن و شوهر میانسال تصادفا از یک راهرو مرد تاسف خوردن به همسرش – در لهجه بلافاصله برای من آشنا – “من تلن’ ya اگنس this ain’t بروکلین. You ain’t gonna get نان شیرینی حلقوی در اینجا.”

آه بپرهیزید.

شیرین حلقه از لذت است. آنچه باعث می شود شما بسیار ویژه ای در میان نان? این یک سوال است که الهام گرفته از بیش از یک مقاله, مقاله و روزنامه Op-Ed. برای قرار دادن حتی بهتری نقطه در پاسخ به سوال چرا نیویورک شیرینی بهترین ها در زمین ؟ وجود دارد من آن را گفت. وجود دارد هیچ چیز مانند نیویورک بپرهیزید. اما چرا ؟

توضیحات من خوانده ام اجرا حیطه از آب به هوا به اسرار تجاری است که هر نیویورک نان نانوایی قسم خورده به گارد در درد … چه ؟ تکفیر از اخوان المسلمین از بیگل? هر چه دلیل من باید خورده شیرینی از لس آنجلس به سیاتل به میامی و مکان و هیچ چیز در مقایسه با شهد از نیویورک نان تازه از تنور به آرامی partaken در حالی که نشسته بر روی نیمکت در پارک مرکزی و تماشای عبور ،

من زندگی می کنند در ایالت مین در حال حاضر و حتی در اینجا آنچه در بسیاری از کشورهای دیگر در نظر به بیابان ما شیرینی. بنابراین من فکر کردم.

من که همین دوستان – کسی که تا به حال در بازگشت از زندگی در خارج از کشور – به محلی نان شیرینی حلقوی, فروشگاه, قصد رضایت او ولع مصرف. او دستور داد یکی از ساده بیگل مستقیم – بدون علاقه داشتن به پر کردن فقط یک بیش از اندازه از کره. من به تماشای او به عنوان جمع به آن است.

“خوبی؟” من را برانگیخت.

“اوه باب” او داد بزنم با لحن تحقیرآمیز غم و اندوه است. “این خوب است در راه خود را. اما آن را به یک نان شیرینی حلقوی.”

مدت کوتاهی پس از آن او در اتوبوس به منهتن که در آن من می دانستم که او را در پیدا کردن نان شیرینی حلقوی از رویاهای خود را.

من به او حسادت.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de