چه آیووا ممکن است به ما بگویید که در مورد دموکرات ها’ مبارزه برای ‘electability’

Des Moines, آیووا,

در دموکرات وسیع ریاست جمهوری مسابقه کوچکتر است و در عین حال انتقادی رقابت در میان تعداد انگشت شماری از نامزدها مانورهای رندانه برای تضمین حمایت از حزب خود استقرار بال.

اولین پاسخ می آیند دوشنبه در آیووا قفقاز هنگامی که رای دهندگان شروع به مرتب کردن مبارزه بین مترقی نامزدها که استدلال برای تغییر انقلابی و متوسط بیشتر رقیب که بسیاری در حزب بر این باورند که شانس بهتری برای شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

جو بایدن پیت Buttigieg و ctq شده اند ساخت مورد در آیووا که آنها می توانند جمع آوری یک ائتلاف گسترده تر از رای دهندگان در ایالت ضروری به انکار مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند. در حال انتظار برای آنها را در سه شنبه مقدماتی در ماه مارس است Mike Bloomberg, یک ایدئولوژیک مشابه نامزد است که پرش اوایل مسابقات به عنوان او صرف صدها میلیون دلار در بزرگتر متحده است.

خود نامزدهای ریشه در ایده electability و اعتقاد به این که برنی ساندرز و الیزابت وارن در حال ارائه ایده هایی که تحریک هسته دموکراتیک رای دهندگان با جارو گران خواستار تغییر ساختاری می گیرند اما به خوبی از برنده شدن در یک انتخابات اکثریت در برابر جمهوری وقت.

سابق ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. sfmoma پیشرو در استقرار رقم معتقد است بایدن وارد قفقاز به عنوان متوسط پیشتاز حتی به عنوان McAuliffe اذعان او سوال که آیا 77 ساله معاون سابق رئیس جمهور می تواند به حفظ قدرت خود.

“من فکر می کردم سخت در مورد در حال اجرا برای رئيس جمهور. من نگران بایدن بود در فضا” (دهانه) در مصاحبه ای گفت:. “بخشی از من محاسبه شد ‘می تواند او را نگه دارید تا؟’ و من باید با شما صادق او برگزار شد. ما ساخته شده این تصمیم درست است.”

“آیوا خواهد بود واقعی تعیین کننده” McAuliffe گفت. “این میدان آغاز خواهد شد برای تغییر.”

غیر رسمی استقرار اولیه کمک خواهد کرد که تعیین هویت از حزب دموکرات در سال 2020 آن را به عنوان فریم رقابت در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. سه بالا دموکرات در آیووا اغلب در نظر گرفته میانه رو مخالف تهاجمی مترقی اولویت های چنین به عنوان “مدیکر برای همه” هنوز پروفایل خود را ارائه می دهند به شدت دیدگاه های مختلف جهان است.

بایدن مادام العمر است سیاستمدار با طبقه کارگر ریشه. 38 ساله Buttigieg یک شهردار سابق South Bend, ایندیانا و یک همجنسگرا سابق اطلاعات نظامی افسر. Klobuchar است 59 ساله سه دوره مینه سوتا سناتور سابق و دادستان شهرستان.

در آیووا ایجاد فکر دموکرات ها در حال تلاش برای جمع آوری یک ائتلاف از رای دهندگان که به طور معمول کج تر روستایی و حتی شامل غیر دموکرات. استراتژیست برای بایدن Buttigieg و Klobuchar توجه آنها را به طور خاص هدف جمهوریخواهان میانه در طول مسابقه نهایی روز.

Klobuchar تیم می گویند او تنها نامزد به مبارزات انتخاباتی در تمام 31 استان ها در آیووا که قبلا مورد حمایت باراک اوباما رئیس جمهور اما بدبختانه به ناروا در سال 2016.

“ما در حال رسیدن به دموکراتیک ما پایه بلکه به دنبال گسترش چادر” Klobuchar مدیر کمپین جاستین Buoen گفت: با اشاره به تلاش های خود را برای برنده شدن بیش از حد متوسط دموکرات جمهوریخواهان میانه و ناراضی تهمت رای دهندگان.

Buttigieg متمرکز شده مشابه زمین در آیووا به خصوص هدف قرار دادن شرقی شهرستانها که یک بار افتخار هزاران تجهیزات سنگین تولید شغل است. او همچنین به شدت مبارزه کرد و در شهرهای کوچک در بیشتر از گوشه محافظه کار دولت است.

Buttigieg انتخاباتی اذعان کرد که Buttigieg است رسم یک کنتراست با بایدن و Klobuchar اما اختلاف هر گونه پیشنهاد که او یک نامزد میانه رو. مبارزات انتخاباتی خود را به تصویر می کشد او را به عنوان کسی که فشار برای تغییر و واشنگتن خارجی که مخالف labels.

“این مفهوم خطوط — پیشرفته-متوسط-چپ-چپ — پیت مناسب نیست به گفته معاون مدیر کمپین هری Sevugan. “این است که در مورد یک برچسب در دستور کار است که او دارد.”

ریسک شاید بالاتر در آیووا برای Buttigieg که نشان داده است تعجب آور قدرت در برابر مراتب با تجربه تر نامزدها. دیوید اکسلراد که در خدمت به عنوان اوباما رئیس استراتژیست گفت Buttigieg باید شکست بایدن در آیووا برای پیشبرد به عنوان ارجح متوسط در مسابقه.

“اگر ساندرز شد و آن را به نفع خود و Buttigieg دوم بود, من فکر می کنم Buttigieg است که هنوز هم در شکار” اکسلراد گفت.

بایدن نیز متمرکز برنامه های خود را بیش از دو ماه گذشته در مناطق روستایی و شهر های کوچک, آیووا, همراه, بیشتر, صنعتی رودخانه شهرهای شرقی لبه دولت است. ایده آل خود را با ائتلاف به مشاوران می گویند ترکیبی از کار-کلاس noncollege تحصیل رای دهندگان در حد متوسط کاتولیک و بخشی از آیووا کوچک اما رو به رشد جمعیت اقلیت به علاوه یک دانش سطحی از مستقل و ناراضی خواهان.

کمپین را به تکیه به شدت به بایدن را electability استدلال کامل با endorsers مانند سابق وزیر امور خارجه, جان کری, که برنده جایزه, آیووا, قفقاز در سال 2004 سابق رژیم صهیونیستی. تام Vilsack و دولت دو-مدت congresswomen.

بایدن انتخاباتی نیز تلاش برای سرمایه گذاری بر روی حملات از جمهوری خواهان در داخل و خارج از دولت از جمله تهمت و ایالت آیووا جونی ارنست — که در حال تلاش برای تضعیف مبارزات انتخاباتی خود را با بالا بردن سوال در مورد بایدن خانواده در طول مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه. بایدن و متحدانش اصرار دارند که این اتهامات بی اساس از فساد در حال شواهدی وجود دارد که ایران با ترس به چهره او در یک انتخابات عمومی ،

هر یک از نامزدها دارای نقاط ضعف هر چند بایدن بوده است که خودنمایی در روزهای اخیر.

بایدن به پایان رسید و آخرین جمع آوری کمک های مالی سه ماهه با میلیون ها دلار کمتر کمتر از بسیاری از ردیف بالا رقبا اگر چه او به پایان رسید در این سال با دو برابر Klobuchar در بانک.

او بسته را نهایی هفته از انجمن مبارزه با ملاحظه ای کوچکتر و کمتر پر جمعیت تر از رقبای خود. در شب جمعه در ماونت پلزنت تنها حدود 80 نفر را نشان داد تا برای یک ظاهر تقریبا به همان تعداد کشیده شده است برای دیدن او در اوتوموا شب قبل از. هر دو مناطق به نور طبقه کارگر رای دهندگان که بایدن شمارش خود را به عنوان پایه و Vilsack بود یک بار شهردار, Mount Pleasant.

در طی پنج شنبه و جمعه جمعیت خود هرگز شماره بیش از 200 حتی به عنوان Buttigieg معلوم شد سه برابر این مبلغ در برخی از خود متوقف می شود. شنبه بایدن این جمعیت آغاز شده بود به رشد در اندازه و انرژی, اما آنها هنوز هم بطور قابل توجهی کوچکتر از رقبای خود را’.

بایدن تیم خودداری کرده است برای پیش بینی پیروزی با وجود نظر سنجی نشان دادن او در نزدیکی یا بالا در این زمینه است. به جای مشاوران بر این باورند که او به سادگی نیاز به پایان برساند در یک خوشه از نامزدها در نزدیکی بالای صفحه.

در یک یادداشت به هواداران منتشر شد جمعه بایدن را مدیر کمپین گرگ شولتز اشاره کرد که “روز دوشنبه مسابقه آغاز می شود روند آن را نیست پایان آن.”

در ضمن رای دهندگان خواهد شد که تصمیم گیری در این مسابقه مطمئن نیستید که چه باید بکنید.

کارن و دیوید Scudiero از نورث لیبرتی هستند جمهوری خواهان که می گویند حزب خود را رها کرده است آنها را. آنها آماده برای رای دادن برای تقریبا هر کسی که دموکرات ها را مغلوب ساختن پیشی جستن.

آنها می گویند بایدن و Klobuchar نزدیک ترین همسو با نظرات خود در مورد مسائل مانند کالج, قیمت و مراقبت های بهداشتی.

دیوید Scudiero, 66 سمت چپ یک بایدن رویداد روز شنبه هنوز بلاتکلیف اما متمایل به سمت معاون رئیس جمهور سابق. “من او را قادر به کار با افراد دیگر,” او گفت:.

همسرش کارن بود کمتر است. او احساس بایدن انرژی سطح پایین بود.

“من با داشتن یک زمان سخت با سن خود من صادق باشید. او مسن تر از من انتظار می رود او را به نگاه,” او گفت:. “من نمی توانم — سیاست های خود هستند. آن را تغییر بزرگ است. اما من با کشتی که در ذهن من است. آیا ما نیاز به تغییر بزرگ? یا آیا ما نیاز به کمی تغییرات در اطراف لبه?”

___

آسوشیتد پرس نویسنده الکساندرا Jaffe, بیل بارو برایان Slodysko و کاتلین Hennessey کمک به این گزارش.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو