یوتیوب وارد شده $15.1 میلیارد دلار در سال 2019 درآمد با توجه به آمار و ارقام منتشر شده توسط شرکت مادر آن الفبا. عکس: جنی کین/آسوشیتد پرس

اگر یوتیوب بودند یک به تنهایی شرکت را می توان در میان بزرگترین بازیکنان تبلیغات در جهان است. هنوز آنلاین سرویس ویدئو نیست به عنوان بزرگ به عنوان بسیاری از خارجی ها انتظار می رود.

کسانی که آیات دوشنبه هنگامی که گوگل دقیق یوتیوب مالی برای اولین بار در سه ماهه چهارم گزارش درآمد.

وجود دارد بسیاری گوگل نمی گویند—برای مثال چه مقدار سود و یا از دست دادن یوتیوب می سازد. اما این بسیار روشن است: یوتیوب تبلیغاتی است و جریان نیروی عظیم منهدم کننده و گوگل در سال 2006 کسب راه اندازی برای $1.65 میلیارد دلار یکی از لحظات بزرگ از دره سیلیکون تاریخ است.

یوتیوب وارد شده $15.1 میلیارد دلار در سال 2019 درآمد با توجه به آمار منتشر شده روز دوشنبه توسط پدر و مادر الفبای Inc. GOOG -2.99% این شرکت گفت: اکثریت کسانی که درآمد پرداخت به سازندگان محتوا. یوتیوب درآمد تبلیغ فرود آمد در پایان پایین تر از وال استریت بود. سیتی تحلیلگران قبلا ثابت آن را بالغ بر 19 میلیارد دلار در حالی که برخی دیگر از تحلیلگران به حال پیش بینی شده آن به سمت بالا از 25 میلیارد دلار.

“هنگامی که وجود دارد یک جعبه سیاه تصورات مردم می تواند اجرا وحشی. و من فکر می کنم که توضیح می دهد که چرا انتظارات همه جا” گفت: دیجیتال-آگهی مشاور او Vidakovic.

صرف نظر از وال استریت انتظارات به عنوان یک کسب و کار جداگانه یوتیوب خواهد بود سومین فروشنده از تبلیغات پشت Google گل سرسبد کسب و کار آنلاین و Facebook , Inc.

یوتیوب و تبلیغ کسب و کار در یک ناخالص اساس قبل از پرداخت به سازندگان است که بزرگتر از Comcast Corp. که گزارش شده در حدود 13.9 میلیارد دلار در سال 2019 درآمد حاصل از تبلیغات در سراسر چندین کسب و کارهای مختلف. آن را نیز بزرگتر از آمازون.com‘s $14.1 میلیارد دلار “دیگر” درآمد که شامل آگهی خود را کسب و کار.

یوتیوب $4.72 میلیارد دلار در سه ماهه چهارم درآمد نیست دور از است که از Netflix , Inc., اشتراک خود-پشتیبانی رقیب. Netflix گزارش سه ماهه چهارم درآمد حاصل از $5.47 میلیارد دلار است. هر دو یوتیوب و Netflix گزارش مشابه نرخ رشد 31 درصد.

اعداد به یوتیوب سرمایه گذاران و مدیران به دلایل ترشح بزاق بیش از بکر اتاق را برای رشد. یوتیوب در بین 7 دلار و 8 دلار در یک سال در تبلیغات برای هر یک از آن دو میلیارد کاربران جهانی—کسب درآمد از آنها را در یک نرخ پایین تر از دیگر شبکه های اجتماعی است. Facebook مثلا در زمان در $8.52 هر کاربر فقط در سه ماهه چهارم به تنهایی. برای کاربران در بازارهای پرسود مانند آمریکا و کانادا و از آن زمان در بیش از 41 دلار برای هر کاربر.

الفبای اجرایی سوندار پیچای گفت: درآمد تماس که در سمت چپ این شرکت “به طور قابل توجهی بیشتر اتاق” برای ایجاد درآمد از آن دسته از کاربران است.

در میان نقاط روشن در افشاگریهای: یوتیوب اشتراک خدمات ضرب و شتم انتظارات. یوتیوب را 3 میلیارد دلار به غیر از درآمد حاصل از تبلیغات است که عمدتا اشتراک درآمد آقای پیچای گفت. Live-TV سرویس یوتیوب تلویزیون بیش از دو میلیون مشترکان پرداخت می شود—یک شکل است که آن را در مورد هشتم محبوب ترین پرداخت خدمات تلویزیون درست پشت سنتی ارائه دهندگان کابل.

یوتیوب موسیقی پرداخت و حق بیمه خدمات بیش از 20 میلیون مشترک—یک شکل قرار می دهد که آن را در جایگاه چهارم جهان پشت Spotify در SA Apple Inc. و آمازون است.

پرسش های بسیاری در مورد یوتیوب کلی کسب و کار بدون جواب باقی می ماند از جمله جغرافیایی آن درآمد حاصل از تفکیک, چه سهم, تبلیغات, مشتریان بزرگ مارک های, هزینه های آن از درآمد و چه مقدار از آن صرف پلیس محتوا.

اموزش Porat, الفبای رئیس امور مالی گفت: در دوشنبه درآمد تماس که یوتیوب به هزینه های اضافی فراتر از پرداخت به سازندگان, از جمله زیرساخت های شبکه و محتوای مسئولیت و تلاش. او را ارائه نمی دهد تفکیک هزینه های آن.

یوتیوب تبلیغ-درآمد رشد در سه ماهه چهارم—تعجب با توجه به اینکه فصل تعطیلات به طور معمول ارائه رونق چهارم به صورت ad-پشتیبانی از کسب و کار.

رقابت از Bytedance Inc.-متعلق به برنامه اشتراک گذاری ویدیو Infinite شده است می تواند یک عامل در سه ماهه چهارم, رکود گفت: برایان وایزر, جهانی رئیس جمهور برای هوش کسب و کار در آژانس تبلیغاتی GroupM متعلق به WPP PLC.

یوتیوب فاش سالانه درآمد تبلیغ رفتن تا آنجا که 2017. چند تبلیغ فرار از پلت فرم در بهار سال 2017 پس از اخبار و گزارش خود را نشان داد تبلیغات ظاهر می شود در کنار ترویج محتوای سخنرانی نفرت و تروریسم است. خروج ممکن است دندانه دار یوتیوب درآمد در آن سال ارائه مطلوب مقایسه گوگل به نمایش گذاشتن به وال استریت در سال متعاقب آن گفت: آقای وایزر. گوگل گزارش $11.2 میلیارد دلار از یوتیوب درآمد تبلیغات برای 2018 تا 37 درصد از 2017.

نوشتن به صبر Haggin در patience.haggin@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de