اگر چه ما در واقع با قرار دادن Zamboni راننده در شبکه ؟

من نه بزرگ طرفداران هاکی. اما این آخر هفته گذشته من در سراسر تصادفا یکی از بهترین نرم افزار-داستان های ورزشی همیشه.

در اینجا راه اندازی شده است. لیگ ملی هاکی (NHL) نیاز به هر تیم در خانه به اورژانس پشتیبان گیری دروازه بان. این نادر است که آنها تا کنون به نام پس از آنجا که اکثر تیم ها باید دو goalies. اما شنبه شب فقط هشت دقیقه از دوره دوم هر دو از کارولینای طوفان goalies ترک کرده بود در این بازی با توجه به صدمات.

شما ببینید که در آن این است که درست است ؟

تعیین اضطراری goaltender شد 42 سال Zamboni راننده برای تورنتو جزئی تیم لیگ. درست است که دیوید Ayres مرد که علاقمندان یخ بین دوره های قرار داده شد در طوفان’ net. آیا من ذکر است که افرا برگها ثبت نام خود را به حقوق و او هرگز قبل از بازی کرده بود در یک بازی NHL?

در عرض چند دقیقه افرا برگها از کار اخراج شده بود سه عکس, تولید دو گل. فاجعه loomed برای طوفان است.

“من عصبی کل دومین دوره” Ayers به خبرنگاران گفت: بعد از آن. “من نمی تواند متوقف جن اگر من تا به حال بیش از حد.” اما او دوباره گفت: تازه کشف شده خود را به هم تیمی های قبل از دوره سوم “من آماده برای رفتن.” درست به کلام او Ayres متوقف شد و همه هفت عکس در هدف در دوره سوم. این طوفان برنده 6-3.

و تاریخ NHL ساخته شده بود: Ayres در حال حاضر قدیمی ترین دروازه بان را به نفع خود را به طور منظم فصل اولین.

در حال حاضر, این اولین بار نیست زمان Ayres حال سقوط بر روی یک دروازه بان ، او اغلب قرار می دهد برخی از زمان در چین در شیوه های تورنتو Marlies جزئی تیم لیگ و گاهی در شیوه با Maple Leafs. اما این باعث نمی شود که دستاورد او هیچ کمتر حماسه.

پس از بازی Ayres عینک یک گوش به گوش grin: “عالی بود!” او بانگ زد. چگونه او برنامه ریزی برای جشن می گیرند ؟ “برو خانه استراحت … قطع نیوجرسی من و نگاهی به آن را هر روز است.”

اخلاقی از داستان: هرگز در رویای خود را.

و بله این اتحاد دیزنی فیلمنامه روی آن نوشته شده است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im