آنچه همواره ما را به نقطه بدون بازگشت ؟

توسط مولانا Wahiduddin خان

سازمان بهداشت جهانی می گوید, خودکشی تبدیل شده است و دوم شایع ترین علت مرگ و میر در میان افراد جوان در سراسر جهان است. به منظور ایجاد آگاهی در سلامت روان و مقابله با موضوع خودکشی که تا به حال طراحی و توسعه یک سلامت روان برنامه اقدام 2013-20 که به تصویب رسید 66 مجمع بهداشت جهانی.

مورد اخیر از خودکشی از 34 ساله بالیوود بازیگر, Sushant Singh Rajput بار دیگر باز بحث بر کاهش سلامت روان و رشد مورد افسردگی در میان جوانان است. Rajput خوب بود در مطالعات; انتخاب او به انتخاب کردن از مهندسی برای تبدیل شدن به یک بازیگر. در سن جوانی به دست او نام و شهرت خود را برای مهارت های بازیگری. با وجود چشم انداز از یک زندگی خوب پیش از او چه سوار Rajput به آستانه به طوری که او به پایان رسید عمر خود را ؟ این سوال شده است باعث ناراحتی من از شنیدم این خبر.

مرد متولد شده است با پتانسیل نامحدود و در عین حال او در می یابد محدود برای استفاده از آن است. او بنادر اقیانوسی از خواسته های خود را در قلب اما تمام این رویاها هرگز متوجه باشند. در این مورد هیچ تفاوتی بین فقیر و غنی است. هر فرد می یابد خود را در میان رنج و نزاع. اما خانه در عدم تحقق خواسته یا غرق شدن به افسردگی به دلیل واقعیت مطابقت ندارد رویاهای خود است و نه راه حل.

ما نمی توانیم فراموش کنیم که در حالی که هر یک از ما سهم ما از چالش ها در زندگی ما نیز باید ذاتی توانایی به مبارزه با عقب. که انعطاف پذیری است که در درون هر یک از ما تنها باید آن را درک و دریافت خود را از اعماق افسردگی است.

اما یک پیش شرط است. و است که به نظر استرس و شکست به پایان بازی. توماس ادیسون معروف گفته بود “من نه شکست خورده من فقط 10000 راه هایی است که کار نخواهد کرد!” ادیسون به ما دو پیام کلیدی این – تلاش بی امان در صورت تکرار شکست و مثبت است که تنها راه برای موفقیت در زندگی است.

برخی می گویند که یکی باید متوقف فکر کردن در مورد آنچه که باعث ناراحتی او/او. اما این رویکرد است نه یک حق. دلیل این است که ذهن ما واقعا هرگز توقف فکر. زمانی که به جای wading را از طریق این مشکل و پیدا کردن خودمان یک فرصت ما را انتخاب کنید به سادگی ایجاد توهم برای متوقف کردن فکر کردن در مورد مشکل آن مانع توانایی ما برای مبارزه با به عقب. این توانایی است که ماهیت انسان روح انعطاف پذیری! اما زمانی که ما ساکن در مشکلات و نو در حس شکست ما به پایان رسید تا مانع جریان ایده های مثبت و در نتیجه ایجاد یک خطر مضاعف برای خودمان.

این توانایی را به یک به علاوه از یک منهای مشخصه تمدن بشری. این چیزی است که نگه داشته است پیشرفت رفتن با وجود همه نوع شکست که شاهد شده است در طول تاریخ. در این فرایند هر زندگی کمک می کند و در نتیجه هر زندگی می شمارد! آن است که وقت را بر همه ما نه تنها به پرورش خود ما مثبت فکر می روند اما همچنین گسترش پشتیبانی از تمام کسانی که در اطراف ما است که ممکن است نیاز به حمایت و هدایت است.

به جای دلسرد شدن با شکست درمان نهفته در تغذیه فرصت ها و گرسنه ناامیدی! سلامت این معادله تعیین کننده سلامت ذهن ما که به نوبه خود تعیین کننده موفقیت ما تلاش و ارائه معنی برای زندگی ما است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>