وزارت دادگستری است که ظاهرا یک سازمان مستقل در شاخه های اجرایی. اما آن را به طور فزاینده ای راه اندازی پروب به رئیس جمهور مخالفان و نرم مجازات برای متحدان خود را از دادستان کل ویلیام بر آن شد رهبر سال گذشته است.

کسانی که حرکت ایستاده در مخالفت با هسته ای اصل حمایت برابر قانون از منتقدان می گویند و تهدید تمامیت امریکا قضائیه.

روز سه شنبه وزارت دادگستری ایالات متحده را کاهش داد محکومیت توصیه برای راجر سنگ پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی ترس خود را در توصیه های قبلی دادستان فدرال ساخته شده بود برای خود دیرین محرم. در پایان روز تمام چهار حرفه DOJ دادستان تا به حال خارج از این مورد و یک استعفا داد و به طور کامل.

“دقیقه های عمومی شروع به مشکوک است که آیا شما تحت پیگرد قانونی قرار دارد و یا آنچه که خود را مجازات و در نهایت تحت تاثیر قرار می گیرند که آیا شما با دوستان و یا دشمنان از رئیس جمهور می گوید:” قانون پروفسور فرانک بومن “و سپس بحرانی ستون آمریکا سیستم قضایی شروع به فرو ریختن.”

حوادث این هفته تربیت اشاره کرد و به پرسش در مورد حکومت قانون و استقلال سیاسی آمریکا بزرگترین آژانس های اجرای قانون.

روز سه شنبه در یک حرکت فوق العاده, U. s. Department of Justice کاهش آن صدور حکم توصیه برای راجر سنگ های سیاسی محافظه کار مشاور رئیس جمهور بعد از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی ترس خود را در توصیه های قبلی دادستان فدرال ساخته شده بود برای خود دیرین محرم. در پایان روز تمام چهار حرفه DOJ دادستان تا به حال خارج از این مورد و یک استعفا داد و به طور کامل.

وزارت دادگستری است که ظاهرا یک سازمان مستقل در شاخه های اجرایی. اما آن را به طور فزاینده ای راه اندازی پروب به رئیس جمهور مخالفان و نرم مجازات برای متحدان خود را از دادستان کل ویلیام بر آن شد رهبر سال گذشته است.

کسانی که حرکت ایستاده در مخالفت با هسته ای اصل حمایت برابر قانون از منتقدان می گویند و تهدید تمامیت امریکا قضائیه.

وزارت دادگستری “تمایل به بسیار تهاجمی [با یقه سفید محکومیت] و به شیوع ناگهانی اعتدال در مورد یک پسر که اتفاق می افتد به یک دوست صمیمی رئیس جمهور پرسش می گوید:” فرانک بومن یک استاد در دانشگاه میسوری قانون است.

“دقیقه های عمومی شروع به مشکوک است که آیا شما تحت پیگرد قانونی قرار دارد و یا آنچه که خود را مجازات و در نهایت تحت تاثیر قرار می گیرند که آیا شما با دوستان و یا دشمنان از رئیس جمهور” او می افزاید: “سپس بحرانی ستون آمریکا سیستم قضایی شروع به فرو ریختن.”

“اصول مجازات”

آقای سنگ محکوم شد توسط داوران مانع کنگره و شاهد دستکاری در ماه نوامبر در یک مورد مربوط به مشاور ویژه رسیدگی به دخالت در انتخابات 2016. آن را نهایی محاکمه رابرت مولر ویژه مشاور تحقیقات – یک پرس و جو که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به طور منظم انتقاد قرار داد که منجر به هفت گناه درخواست و دو اعتقادات.

پشت تو خندان ریچارد نیکسون کپسوله هر دو آقای سنگ ایدئولوژی سیاسی و رویکرد او برای چندین دهه به عنوان یک محافظه کار و مشاور سیاسی. او شناخته شده آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از سال 1980s و مانند دیگر متحدان خود را که اجرا گرفتار قانون بسیج برای دفاع از خود.

دادستان تا به حال توصیه می شود سخت تر از نرمال جمله از هفت تا نه سال زندان که آنها نوشت: در یک دادگاه پر خواهد “دقت منعکس کننده شدت جنایات خود و ترویج احترام به حکومت قانون است.”

یک محکومیت توصیه است که معمولا یک فرآیند ساده است. دادستان نیز به حساب مجرم سابقه کیفری و سن و اینکه آیا آنها تصمیم به گرفتن پرونده به دادگاه – چیزی که به طور معمول در نتیجه شدیدتر جملات اگر محکوم کرد.

“من هرگز دیده می شود یک دادستان در رفتن و تضعیف یک هیئت منصفه را حکم می گوید:” لورا Brevetti سابق سازمان یافته جرم و جنایت اعتصاب نیروی دادستان با DOJ.

برای جرائم مانند آقای سنگ فدرال دستورالعمل به طور معمول تماس بگیرید برای یک جمله اعم از 15 تا 21 ماه هر چند آنها می تواند درخواست بیشتر اگر مجرم درگیر اضافی مشکوک انجام شده است.

قبل از دادگاه آقای سنگ posted on Instagram یک عکس از ایالات متحده در منطقه قاضی امی برمن جکسون, قاضی دادگاه با علامت ضربدر در کنار سر او. در طول محاکمه دادستان نوشت: او همچنین درخواست برای عفو ریاست جمهوری از طریق سیاسی و رسانه ای.

ارشد DOJ رسمی گفت: رسانه ها در روز سه شنبه که خط دادستان توصیه شد “افراطی و بیش از حد و نامتناسب به سنگ جرائم.”

اما “اصول اساسی مجازات هستند و شما می خواهید برای جلوگیری از مردم می گوید:” کامی Chavis, استاد ویک جنگل دانشگاه دانشکده حقوق و سابق آمریکا وکیل. “ما نمی خواهیم به بازداشتن مردم از دروغ گفتن به اعضای کنگره است.”

این واقعیت است که این چهار دادستان درگیر باید از سمت چپ صورت او می افزاید نشان می دهد آنها “ناراحت کننده با این سطح بالا از مداخله است که به نظر می رسد از لحاظ سیاسی تحت تاثیر قرار.”

شمشیر و سپر

پتانسیل سوء استفاده شایع در هر دو رئیس جمهور را عفو قدرت و فرمان خود از قوه مجریه. این واقعیت است که وزارت دادگستری است که بخشی از قوه مجریه به معنی وجود دو ابدی نگرانی می گوید: استاد Bowman نویسنده کتاب “جنایات و جنحه.”

یکی از نگرانی های است که یک رئیس جمهور را با استفاده از DOJ “به عنوان یک سپر برای خود و دوستان خود را.” دیگر است که آنها را با استفاده از DOJ “به عنوان یک شمشیر در برابر دشمنان خود را.”

“این رئیس جمهور نشان داده و تمایل به انجام هر دو است.” سنگ مورد “است نه از آبی است. این نه یک رویداد.”

  • دو هفته پیش دادستان فدرال حمایت کردن یک توصیه به شش ماه زندان برای مایکل فلین آقای مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی که او ستایش کرده است به عنوان “یک فرد فوق العاده” و “بسیار خوب است.” دادستان در حال حاضر پشتیبانی مشروط برای ژنرال فلین که التماس گناه به دروغ گفتن به محققان در روسیه پرس و جو.
  • اولین عفو او اعطا شده بود به جو Arpaio اولیه کمپین حامی. این کلانتر سابق آریزونا را ماریکوپا کانتی بود به جرم اهانت به دادگاه به تخلف یک قاضی فدرال به منظور جلوگیری از لحاظ نژادی پروفایل Latinos.
  • دادستان مخالفت با درخواست برای آزادی های اولیه برای مایکل کوهن رئیس جمهور دیرین شخصی وکیل است که همکاری با مولر تحقیقات قبل از شفاعت گناه به تقلب مالیاتی و دروغ اتهامات عنوان شده علیه.
  • روز پس از تبرئه توسط آمریکا آقای ترامپ اخراج دو کلید شهود علیه او در مجلس استیضاح تحقیق: سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman یک عراق جانباز در شورای عالی امنیت ملی کارکنان و گوردون Sondland سابق سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا است. آقای Vindman را برادر دوقلو که او نیز اختصاص داده شد به شورای امنیت ملی بود نیز حذف شده است.
  • جسی Liu دادستان فدرال که سنگ مورد او نامزدی برای پست وزارت خزانه داری به طور ناگهانی کشیده این هفته توسط کاخ سفید است.

“همه ما می دانیم آنچه [تهمت] است و همه ما می دانم آنچه که او انجام شده است می گوید:” خانم Brevetti. سنگ جمله “به ارمغان می آورد تا موضوع در مورد اینکه آیا یا نه در بالاترین سطح از وزارت دادگستری است یکپارچگی دیگر سکه از قلمرو؟”

هنری Gass و یعقوب Turcotte/کارکنان

Barr وزارت دادگستری

زمانی که دادستان کل سابق جف جلسات recused خود را از هر گونه رسیدگی به انتخابات 2016 که در آن او می خواهم مبارزه برای آقای ترامپ رئیس جمهور lambasted او را برای آن. پس از ماه ها انتقاد عمومی در توییتر آقای جلسات استعفا داد و در نوامبر سال 2018 است.

جایگزینی خود آقای Barr نظر می رسد بیشتر پاسخگو به رئیس جمهور ،

آقای Barr بازگشت به DOJ با سابقه حمایت گسترده ریاست جمهوری قدرت و مصونیت از بررسی است.

پس او باز کرده است یک بررسی از مولر تحقیقات و اخراج FBI مدیر James Comey اقدامات. او همچنین افتتاح یک “فرایند مصرف” به دامپزشک مواد که رودی جولیانی آقای تهمت شخصی وکیل جمع آوری شده در اوکراین در سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که به دنبال نامزدی حزب دموکرات. روز چهارشنبه رئیس جمهور تبریک گفت آقای Barr “برای گرفتن شارژ از یک مورد که کاملا خارج از کنترل است.” همچنین در روز چهارشنبه آقای Barr توافق به شهادت قبل از کمیته قضایی مجلس در پایان سال بن بست.

در نهایت قاضی جکسون هنوز هم تصمیم به به چه آقای سنگ است ،

اما این وقایع را به طور قابل توجهی آسیب دیده و وزارت دادگستری را اعتبار می گوید ربکا Roiphe استاد در نیویورک دانشکده حقوق و کارشناس قضایی اخلاق.

رئیس جمهور و آقای Barr “معتقد هستند که ما باید یک دولت از جمله وزارت دادگستری” او می افزاید: با رد این ایده که DOJ پر است از ترقی خواهان که در حال تلاش برای تضعیف کاخ سفید است. “کسانی که نه نوع از افرادی که به اجرای قانون است. افرادی که انتخاب می کنید به دادستان فدرال هستند نه جناح چپ crazies.”

“این پایان نیست, اما من فکر می کنم که اعتبار وزارت دادگستری به عنوان یک غیرسیاسی بدن است که اجرای این قانون به همان اندازه در برابر همه در خطر است” او ادامه می دهد. “این آسیب است که می تواند به راحتی محدود به مغلوب ساختن پیشی جستن. هنگامی که این خط عبور آن را واقعا سخت به عقب برگردید.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im