چه چیزی شما را به کنترل بیش از

هنگامی که ما دیدار و سقوط در عشق با کسی که این همه در مورد چقدر خوب است که فرد باعث می شود ما احساس. ما چشم پوشی از بسیاری از مناطق از نگرانی فشار چیزهایی که باعث تحریک ما به یک “معامله با آن را بعد از” فایل و تمرکز بر آنچه مثبت است. در طول زمان ممکن است که حتی مثبت را به منفی و شما حتی ممکن است شروع به تنفر شریک زندگی خود را برای چیزهایی که شما یک بار دوست و یا حتی دوست داشتم در مورد آنها. برای مثال شما عزیزان شرکای خود را مهارت های مردم و سرگرم کننده و دوستانه طبیعت و در حال حاضر خشمگین است که آنها بسیاری از دوستان در حالی که شما شاید فقط یک زن و شوهر و یا شاید حتی هیچ. شما شاید دوست خود را خوشحال به خوش شانس, طبیعت, اما در حال حاضر خشمگین که هیچ حرفه ای تمرکز می کنند. و یا برعکس خود را دوست دارید حس جاه طلبی اما در حال حاضر خشمگین که آنها موفق تر از شما و یا که کار طول می کشد تا بخش بزرگی از وقت خود را و تمرکز. روابط به معنای توانمند سازی هر یک از دیگر به بهترین نسخه از خود را دارند. لحظه ای شما را possessiveness و کنترل به تصویر آن شروع به محو و تحریف همه گلگون عناصر. اگر این مستند با توجه به کورونا ویروس به ما آموخت هر چیزی آن را چگونه سپاسگزار برای آنچه که ما فراموش کرده اند و همچنین آگاهی است که برخی از تغییرات جدی باید در بسیاری از سطوح. سلامت و روابط حمایتی باید تبدیل به اولویت. کل “را از طریق ضخیم و نازک بیمار و گناه” است که در حال حاضر در بازی. چگونه شریک زندگی خود را با پشتیبانی از شما در طول پولی بحران, بحران روحی و مشکلات جسمی است که در حال حاضر اهمیت است. ناگهان با کیفیت از سیستم پشتیبانی خود را بسیار مهم می شود. من می گویم با کیفیت چرا که به طور کلی همه ما باید به کسی که وجود دارد خواهد بود برای ما در برخی از شیوه ای که از آن توانمند سازی یکی است ؟ آیا آنها زاری ناله و شکایت کردن و پر کردن خانه با منفی و ترس و غم و اندوه در حالی که به حمایت و یا انجام آنها تمرکز کنید و مطمئن شوید که هر کس می خواهد چهره همه چیز را با فضل و قدرت ؟ و مهمتر از همه چه نقشی را بازی خود را به عنوان پشتیبانی از سیستم ؟ شما با استفاده از آنها فقط دریچه یا شما دلگرم طرز فکر به دنبال در چیزهایی که با عنوان مثبت یک لنز به عنوان امکان پذیر است ؟ جدید بار نیاز به فکر جدید فرآیندهای. آن را آسان برای هر کسی که در داخل یا خارج از چهار دیوار خود را. آیا شما در حال حاضر را انتخاب کنید به سیستم پشتیبانی خود را برای اعطا و یا بازگشت به خاطر سپردن آنچه شما در مورد آنها و تشویق آنها به دنبال طبیعت ذاتی خود و رویاهای خود و به رشد از قدرت به قدرت در هر راه ممکن است ؟ تنها زمانی که یک چاه پر از آب می تواند دیگران بنوشید از این پس تمرکز بر روی ساختمان مثبت و vibes خوب در خانه است. آنچه شما طنین انداز با نشت بیش از, و از همه مهمتر جذب بیشتر از آن. من فکر می کنم در حال حاضر آن را روشن است که همه چیز را می تواند از شما گرفته شده اما آن را در دست های خود را به نگه داشتن بر روی مثبت و خلاقیت و عشق و احترام و قدردانی است.

  1.   من 35 ساله هستم و پرستاری یک دل شکستگی و آن را بسیار دشوار است برای مقابله با. چرا که این رابطه از من بیشتر بود و پرشور. آن را تقریبا کامل است اما از آن به طول انجامید تنها برای سه ماه. و وجود دارد هیچ دلیلی برای فروپاشی. او یک روز به من گفت که او احساس می کند ما ناسازگار هستند و فقط قطع کردن. دو هفته پس از آن و من واقعا تلاش و احساس بسیار افسرده. لطفا کمک کنید.

پس از 35 سال در این سیاره شما باید عقل را بپذیرد که اگر 3 ماه رابطه fizzles حتی اگر آن است که “به ظاهر کامل” به شما آن را به وضوح نبود. آن را پرشور بود برای شما و شاید شور و شوق یک عامل عمده برای شما, اما شاید شما غفلت مناطق دیگر که از اهمیت مساوی است ؟ باز بودن تنها می تواند شما را از قدرت به قدرت پس از رها کردن هر نفس و آماده برای کار. اجازه دهید او را می دانم که شما احساسات او احترام می گذاریم; با این حال شما می خواهم برای خاطر وضوح و بهبود به درک برخی از جنبه های گوناگون از جمله آنچه در سازگاری به معنی به خود و همچنین اگر شما حساس و یا فاقد برخی از راه های که شما می خواهم ممنون می شود ساخته شده از آن آگاه است.

2. از آن آسان است نه بالا بردن نوجوان به بچه ها. من دو دختر دارم که 13 و 15. هر دو باید تعدادی از پسران آنها را تعقیب ما مستعمره. من خوشحال با آنها رفتار خود را. آنها لذت بردن از توجه است که پسران را به آنها بدهید اما یکی از دوستان من اخیرا به من گفت که او دیده است من صحبت کردن به بچه مختلف در برخی از گوشه ها و سایه خطوط. من سعی کردم بهترین من برای توضیح به آنها اما آنها فقط پایان جنگ و یا گریه. باید چه کار کنم ؟

 آنها هرگز به گوش دادن به کسی که در نظر آنها یک “آزار دهنده مادر است که در برابر آزادی خود و پسران و فقط درک نمی کند”. خود را تغییر دهید اهنگ. به آنها بگویید که شما خوشحال هستند برای جلوگیری از آزار دهنده آنها را و آنها را به آزادی آنها می خواهند در اوقات فراغت خود را به عنوان طولانی به عنوان آنها در حال حاضر به مسئول مورد آینده خود را. این شامل تمرکز بر مطالعات و فوق العاده نمرات و همچنین با داشتن سالم و طبیعی است و باز رابطه دوستانه با پسران و نه در سایه خطوط و گوشه ها که فقط باعث می شود آن را نگران کننده. اضافه کردن که اگر آنها زندگی نمی کنند تا به پایان خود شما هیچ چاره ای اما برای قرار دادن برخی از جدی اقدامات انضباطی در محل.

3. من هستم 25 ساله پسر بچه و من 24 ساله دختر که می گوید او می خواهد به ازدواج در یک سال است. آن را خیلی زود برای من اما او به نظر نمی رسد به درک که. باید چه کار کنم ؟

از او بپرسید چه او احساس می کند او را به ازدواج کرده است. است که این امنیت از وضعیت زندگی و یا نیاز به شروع یک خانواده ؟ اگر آن را خیلی زود به ازدواج آن را نیز خیلی زود برای بچه ها. به او بگویید که ثبات مالی بسیار مهم است برای شما برای گرفتن مسئولیت داشتن یک همسر و پولی مورد نیاز است که با آن می آیند. او را به یک قاب زمان که در آن شما احساس می کنید شما آماده خواهد شد و اگر شما مطمئن در مورد صرف بقیه عمر خود را با آن ضرری ندارد برای قرار دادن یک حلقه نامزدی را در انگشت او را تعهد شناخته شده و رسمی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de