چه تاج را نشان می دهد: سرمایه گذاری در بهداشت عمومی خواهد پرداخت هزینه برای خود بیش از چند بار

این Covid-19 جهانی همه گیر تا به تقویت, اهمیت بهداشت عمومی به عنوان یک حکومت اولویت است. در صورت عدم وجود یک رابط سلامت عمومی زیرساخت های هند تا به حال به حل و فصل برای یک گران انبوه مخل جایگزین استراتژی در سراسر کشور مستند هر چند موارد در اینجا نسبتا کمی. امکان موارد بالا رفتن سرسام آور مانند ایتالیا و اسپانیا و یا ایالات متحده در یک فقیر بیشتر پرجمعیت کشور بود و دلیل کافی برای شروع این دوره است. اما ما فداکاری ممکن است هنوز کافی نیست: Covid-19 هنوز هم می تواند لغزش از طریق یک سوراخ دار نظام سلامت. پس از چند دهه از underfunding بهداشت و درمان عواقب در حال آمدن به خانه به جای شب بسر بردن.

وقت آن است که در حال حاضر به اجازه رفتن از سر بریده سخن نگوید روش. در حدود 1.1 درصد از تولید ناخالص داخلی دولت هزینه های بهداشت و درمان راکد باقی مانده برای بیش از دو دهه. مربوط به هزینه 4% برای برزیل 2.9 درصد برای چین 4.4% ایران و 8.6% برای ما در سال 2017. هند مانند پاکستان در این رابطه که اختصاص داده است 0.9% از تولید ناخالص داخلی به بهداشت و درمان. دولت مرکزی حساب برای یک چهارم از هند دوام هزینه های بهداشت و درمان. جای تعجب نیست اخیر پان هند بررسی IAS افسران از 410 مناطق به ارزیابی Covid-19 آمادگی نشان داد بسیاری از درخواست های مهم تر امکانات مراقبت های پشتیبانی از حیات آمبولانس و تخت در منطقه و taluk بیمارستان.

دیگر وجود دارد سیستمیک ضعفهای بیش از حد. آموزش پزشکی در هند شده است اریب تا حد زیادی نسبت به مناطق شهری است. جدید پزشکی و دانشکده پرستاری در حال حاضر باید باز در مناطق محروم. هزینه های پیشگیری و درمان – شامل فعالیت هایی مانند واکسیناسیون فرزندتان تغذیه, نظارت, بیماری غربالگری و مرتبط با ظرفیت سازی – فقط 7 درصد در حالی که درمان و درمان حساب برای 80 ٪ از هزینه. پایان این مستند نیاز به تشدید کار فشرده تماس ردیابی خانواده بازدیدکننده داشته است توسط کارگران بهداشت و درمان برای بیماری های نظارت دقیق و تجمع اطلاعات آنها را جمع آوری.

بدون نیروی انسانی کافی و منابع از جمله فعالیت های دشوار در مردمی. دیگر بهداشت عمومی مناطق مانند بهداشت مادر و کودک, میراث عفونی و بیماری در شیوه زندگی و دیگر خدمات دولتی را نمی توان نادیده گرفته و فقط به مبارزه با Covid-19. اعتماد به نفس نمایش داده شده توسط برخی از کشورها در مدیریت شیوع بیماری های ناشی از سرمایه گذاری های بلند مدت ساخته شده در بهداشت عمومی. در حالی که بهداشت دولت موضوع ملی محوری می تواند تولید نتایج به عنوان دیده می شود در بهبود چشمگیر در توالت پوشش پس از Swachh بهارات طرح. بودجه مرکزی برای غیر متمرکز عمومی سیستم بهداشت و درمان می تواند مودی دولت بعدی بزرگ ملی ماموریت.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>