پنسیلوانیا جهت بسته شدن تمام کسب و کارهای غیر ضروری حذف شرکت های مانند ایالات متحده جراحی.

عکس: Nate Smallwood/Pittsburgh Tribune-Review/آسوشیتد پرس

از steelmakers به هنر و صنایع دستی و خرده فروشان و ده ها شرکت در سراسر ایالات متحده در حال مشاجره هستند که عملیات خود را ضروری بالا بردن سوال در مورد چگونگی حفظ حد فعالیت های اقتصادی که ممکن است در حالی که کار برای جلوگیری از coronavirus.

این شرکت در حال تلاش برای ایجاد این مورد که کار خود را ضروری است برای امرار معاش خود و کارگران و مردم خوب است. درخواست از شرکت ها برای باز بماند همچنان به عنوان بیشتر از این کشور و بسیاری از کارگران عقب نشینی به خانه های خود را به عنوان همه گیر دستاوردهای سرعت.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو روز جمعه دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار در دولت به دید و گفت: شهروندان باید در خانه بمانند. او گفت: محدودیت خواهد اثر را یکشنبه شب. فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر صادر شده یک جهت مشابه برای مردم به ماندن در خانه شروع شنبه. کالیفرنیا بزرگترین اقتصاد دولتی در روز پنج شنبه تمدید یک منطقه ای مستند به دولت کل جمعیت 40 میلیون. پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام ولف دستور داد همه “غیر پایدار زندگی” کسب و کار در آن کشور به بیش از حد.

در پاسخ به درخواست معافیت از steelmakers های هوافضا و صنایع دفاعی شرکت های مواد غذایی و دیگران تهمت و دولت در روز پنج شنبه از شناسایی 16 صنایع به عنوان مهم به پاسخ ملی به این بیماری همه گیر. وزارت امنیت داخلی امنیت سایبر و زیرساخت های آژانس امنیت توصیه می شود که کشورهای حفظ “بحرانی” عملیات تولید و همچنین تولید مواد غذایی و کشاورزی. آژانس ذکر شده در بخش ها از جمله دفاع و حمل و نقل و انرژی در shutdown-معافیت دستورالعمل.

ایالات متحده جراحی Clairton با این نسخهها کار در Clairton, Pa.

عکس: معاونت/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

سفارشات در کالیفرنیا و برخی از کشورهای دیگر معاف دفاع شرکت اما برخی از مدیران گفت: برخی از تامین کنندگان کوچکتر هستند که تحت تاثیر قرار به دلیل مقامات محلی نیست زیر فدرال راهنمایی. دفاع شرکت کرده اند نیز نامیده می شود در پنتاگون به استراحت قراردادی مورد نیاز است که برای مثال توقف بودجه اگر یک کارخانه برای یک دوره به دلیل محلی محدودیت های مسافرتی.

Thomas Gibson, رئیس جمهور آمریکا, آهن و فولاد, موسسه تجارت گروه استقبال فدرال تعیین فلز سازان. “در حال حاضر این مهم است که ایالات متحده به دنبال این فدرال منجر شود,” او گفت:.

مربوط تصویری

از اسپری کردن مترو برای قفل کردن تمام شهرها و دولتها در سراسر جهان با استفاده از اقدامات مشابه برای مهار این بیماری همه گیر کوروناویروس. عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان نگاهی به گذشته شیوع و شواهد علمی به توضیح دهد که آیا این تاکتیک کار می کنند.

پنسیلوانیا سفارش حذف شدند از جمله شرکت های ایالات متحده جراحی Corp. و دیگر فلز تولید کنندگان با گیاهان است که دشوار است به سرعت بیکار. پنسیلوانیا تولید کنندگان انجمن در روز جمعه خواست فرماندار به گسترش کسانی که معافیت.

“این است که به شدت مختل همه تولید ما” گفت: David N. Taylor ارتباط رئیس جمهور. حتی برخی از تولید کنندگان مجاز به باز بماند در این ارتباط گفت: در صورت کمبود منابع از شرکت ها دستور داد به نزدیک است.

انجمن ملی تولید کنندگان در اوایل این هفته خواسته فرمانداران و شهرداران برای تعیین هر تولید کننده ایالات متحده به عنوان “ضروری زیرساخت ها است.”

“هیچ چیز اتفاق می افتد بدون تولید, بنابراین شما می خواهید تا مطمئن شوید که ما در حال خاموش کردن توانایی ما برای بازیابی” جی Timmons انجمن ارشد اجرایی در مصاحبه ای گفت:.

Dukal Corp. انبار در ریورساید کالیفرنیا در ادامه به باز کردن و تحویل سفارشات تجهیزات پزشکی با وجود این ایالت سفارش. Dukal که واردات ماسک صورت و سایر تجهیزات حفاظتی گفت: این گفته آن 15 کارگر در انبار به نشان دادن یک کارت کسب و کار اگر آنها متوقف شده توسط پلیس در راه خود را به و یا از کار.

“خط مقدم افرادی که در مراقبت های بهداشتی باید باز بماند” گفت: Dukal جمهور جری LoDuca.

ادوارد Kangeter, مدیر اجرایی, ضایعات فلزی, بازیافت, CASS, Inc., روز جمعه گفت که او همچنان به کار خود اوکلند-بر اساس مجموعه-و-پردازش کسب و کار تحت دولت کمک هزینه برای تامین کنندگان به فولاد و آلومینیوم تولید.

“اگر شما لازم نیست که بازیافت مانند ما خواهد بود که یک فاجعه زیست محیطی” آقای Kangeter گفت.

برخی از شرکت های تولید تصمیم گرفته اند که پس از همه گیر رسیده است و نزدیک به خود حقوقی واجد شرایط. Arcimoto Inc., یک ساز کوچک برقی وسایل نقلیه متوقف تولید این هفته در یوجین سنگ., و به طور موقت گذاشته حدود 80 آن 110 کارگران پس از کسی که در خود شهرستان آزمایش مثبت برای ویروس. مدیر اجرایی علامت Frohnmayer گفت: هنگامی که این بیماری پیدا شد نزدیک تصمیم به بستن آسان بود.

“اگر شما نمی شما واقعا به خطر می اندازند هر کس که شما در حال قرار دادن به آن محیط کار” آقای Frohnmayer گفت. “این واقعا یک فعالیت ضروری? اگر آن را نه فقط قابل تامل است.”

خرده فروشان از Abercrombie & Fitch Co. به Nike , Inc., بسته اند و هزاران نفر از فروشگاه های این ماه است. برخی از خرده فروشان فراتر از مواد غذایی کسب و کار نیز خواسته مقامات برای واضح تر ارشاد ملی در مورد اینکه آیا فروشگاه های خود را می توانید باز باقی می ماند.

این فدراسیون ملی خرده فروشی گفت: در نامه ای به رئیس جمهور تهمت در روز پنج شنبه که متضاد سفارشات باعث مصرف کنندگان به ازدحام فروشگاه. متی Shay تجارت گروه اجرایی گفت: حیوان خانگی و فروشگاه ها و مراکز توزیع و فروشگاه های عرضه اقلام است که مردم نیاز به کار از خانه باید در نظر گرفته شود ضروری است. او همچنین خواسته است که بزرگ فروشنده یا جعبه بزرگ زنجیره ای بود معاف از فدرال راهنمایی برای محدود کردن تجمعات به 50 نفر است.

هنر و صنایع دستی خرده فروش Michaels Cos. گفت: در یک یادداشت به کارکنان دوشنبه که فروشگاه خود را باز خواهد ماند چرا که آن را به فروش می رساند برای معلمان درس عملا و مردم در خانه گیر کرده و به دنبال حواس او را پرت. بیش از 5000 نفر با امضای یک طومار خواستار فروشگاه خود را به نزدیک است.

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

“که به نظر نمی رسد به من به نظر ضروری خدمات” گفت: یک ساعتی کارمند در یک فروشگاه مایکلز در اوهایو. “شما هنوز هم می توانید سفارش مسائل خارج از آمازون.”

مایکل نمی پاسخ به درخواست برای اظهار نظر.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت راهنمای کسب و کار ضروری شامل خودرو-تعمیر-و-نگهداری امکانات یک طبقه بندی که نمایندگی مجاز و فروش خودرو و تولید کنندگان درخواست کرده بود در این هفته.

“ما باید مطمئن شوید که ما می تواند همچنان به ارائه آمریکایی ها با توانایی به حرکت از جایی به جای دیگر, به ویژه هنگامی که آن جنبش ضروری است” گفت: جان Bozzella رئیس جمهور اتحاد برای خودرو نوآوری صنعت انجمن به نمایندگی از عمده ترین تولید کنندگان.

روزنامه ها را تحت فشار قرار دادند به عملیات خود تلقی ضروری نیز هست. دیوید Chavern رئیس جمهور از رسانه های خبری داد گفت که بسیاری از خوانندگان تکیه بر چاپ به رغم تغییر نسبت به رسانه های آنلاین در سال های اخیر و تحویل آن روزنامه باید تلقی به عنوان اساسی به عنوان سوپر مارکت ها و داروخانه ها. اتحاد نشان دهنده Dow Jones & Co., ناشر وال استریت ژورنال.

رهبران اتحادیه به نمایندگی از کارگران که در تولید و توزیع روزنامه نیز فشار ضروری برای تعیین وجود خطرات اضافه شده این بیماری همه گیر در حال حاضر ممکن است برای آن دسته از کارگران است.

جو Molinaro مدیر روزنامه و مجله در بخش Teamsters گفت: او می ترسید همه گیر می تواند سرعت بخشیدن به تغییر در اخبار مصرف از چاپ به سیستم عامل آنلاین.

“مردم هنگامی که آنها تغییر راه آنها اطلاعات آنها هرگز بازگشت” آقای Molinaro گفت. که او گفت:, “آیا تلفات کارگران تولید است که ما داریم.”

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

نوشتن در باب Tita در robert.tita@wsj.com و آستن Hufford در austen.hufford@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de