چه بلومبرگ از سه شنبه face-off با بایدن

سلما علا.

لحظات قبل از مایک بلومبرگ ایستاده بود و در منبر از قهوه ای چپل AME, کلیسا, کشیش اشاره کرد که سابق شهردار نیویورک در ابتدا کاهش یافته و دعوت به صحبت می کنند در کلیسا که 55 سال پیش, حقوق مدنی, فعالان آماده برای راهپیمایی تاریخی به مونتگمری. کشیش ستایش آقای بلومبرگ تغییر از قلب اما دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری تلاش برای برنده شدن بیش از مخاطبان خود را. چند محله های کشیش نشین ایستاده بود و تبدیل پشت خود را به او.

بعد از کلیسا فوران در سلامتی زمانی که معاون رئیس جمهور جو بایدن – تازه کردن پیروزی خود را در کارولینای جنوبی اولیه – strode به محراب و پشت منبر.

متضاد پاسخ در روز یکشنبه بودند استارک یادآوری است که آقای بلومبرگ بی سابقه سرمایه گذاری در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری ممکن است نتیجه نهایی کمی اگر متنوع ائتلاف از رای دهندگان رد او را در 14 متحده که رای جمعه از جمله آلاباما. میلیاردر سابق شهردار نیویورک به نظر می رسید به آگاهی از مخاطرات بالا او چهره فوق العاده در روز سه شنبه.

“من یک اصلی به اجرا و به نفع او گفت:” در این Martin and Coretta پادشاه وحدت صبحانه در شهر سلما در ایالت آلاباما. “خواهیم دید چه اتفاقی می افتد.”

آقای بلومبرگ به دنبال مسائل از مسابقه مرکزی برای مبارزات انتخاباتی خود را. او اذعان کرده است امتیاز خود را به عنوان یک مرد سفید منتشر شد چندین عدالت کیفری پیشنهادات و فرود تاییدیه از برجسته سیاه و مقامات منتخب از جمله شهردار واشنگتن و چند تن از اعضای کنگره سیاه حزبی. او نیز فرانک در ابراز پشیمانی برای توقف-و-frisk پلیس برنامه ای است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر سیاه پوست و لاتین در نیویورک در طول تصدی خود به عنوان شهردار.

روز یکشنبه تنها چند ساعت پس از او فعالیت در سلما او موفق به کسب حمایت از ایالت کالیفرنیا Assemblywoman شرلی وبر سیاه قانونگذار که نویسنده یکی از کشور دقیقترین قوانین در زمانی که پلیس می تواند با استفاده از نیروی مرگبار.

اما پس از آقای بایدن را فرمانده پیروزی در کارولینای جنوبی بود که صفحه حمایت از آمریکایی های آفریقایی تبار, آقای بلومبرگ مواجه است فشار برای توجیه حضور خود را در مسابقه. برخی از دموکرات ها که از ترس آقای بلومبرگ را آرا در روز سه شنبه که در غیر این صورت برو به آقای بایدن ساخت آن را سخت تر برای حزب متحد پشت یک نسیم جایگزین به ایالت ورمونت برنی ساندرز که برخی در حزب تاسیس می گویند بیش از حد لیبرال به ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“مایک بلومبرگ می گوید که برنی ساندرز نمی تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و در عین حال حضور او در این مسابقه باعث می شود آن را بسیار بیشتر احتمال دارد که برنی ساندرز را وارد کنید کنوانسیون با نماینده رهبری گفت:” دن فایفر دیرین مشاور سابق باراک اوباما رئیس جمهور که به تازگی به نام آقای بلومبرگ به رها کردن. “با توجه به چگونه بسیاری از نمایندگان در معرض خطر هستند در سه شنبه, به خصوص در کالیفرنیا و تگزاس بلومبرگ می تواند انبوه تقویت ساندرز’ گرفتن بر نامزدی در هفته آینده.”

حتی اگر آقای بلومبرگ دارای یک فقیر نشان دادن در روز سه شنبه او به احتمال زیاد به فشار. مبارزات انتخاباتی خود را تنظیم نشده است انتظارات روشن برای پیروزی در روز سه شنبه اما مشاور تیم اوبراین گفت: هیچ سناریویی است که در آن او خارج می شود در این مسابقه با توجه به نتایج. او در حال حاضر به شدت سرمایه گذاری در ایالات متحده است که آینده از جمله انتخابات میدان نبرد متحده مانند فلوریدا که در آن او به نظر می رسد سه شنبه شب.

“این اولین تست با رای دهندگان پس از آن برای ما بسیار مهم” آقای اوبراین گفت. “اما ما نیز در این برای مسافت های طولانی. هنوز هم وجود دارد بسیاری از کشور شنیده می شود و ما در 45-به علاوه متحده و سرزمین های, بنابراین ما در حال رفتن به مبارزه با آن را از طریق.”

آقای بلومبرگ زیادی را صرف هفته گذشته مبارزات در یک تعداد انگشت شماری از جنوب و کشورهای غربی که در آن دستیاران خود را می گویند که آنها معتقدند او می تواند شکاف یک پیروزی تا حد زیادی به این دلیل که او تنها نامزد که قادر به بازدید از چند بار یا هوا تبلیغات در بسیاری از آنها. مبارزات انتخاباتی خود معتقد است که خاص وی درخواست تجدید نظر به حومه دموکرات – کسانی که به خوبی تحصیل کرده از طبقه متوسط بالا رای دهندگان که ممکن است متوسط بیشتر در مسائل مالی است و ممکن است به دنبال سیاسی خود وکالت در کنترل اسلحه و تغییر آب و هوا.

آرکانزاس, آلاباما, کارولینای شمالی و ویرجینیا و تنسی هستند سه شنبه متحده با قابل, سیاه, جمعیت. تگزاس و کالیفرنیا بزرگترین نماینده جوایز در ضمن هر یک حدود 40 درصد لاتینی گروهی از رای دهندگان آقای ساندرز به شدت هدف قرار داده است. کشورهای دیگر که رای سهشنبه, مانند, یوتا, مین, و, ورمونت به شدت سفید, اما پیشنهاد, پایین, نماینده hauls.

آقای بلومبرگ مشاوران اعتراف آقای بایدن را کارولینای جنوبی برنده شدن باعث می شود مسیر خود را سخت تر. اما آنها بر این باورند که شیوع کروناویروس می دهد آقای بلومبرگ فرصت را به را حتی قوی تر مورد نامزدی خود را به عنوان تنها ثابت مشکل حل در این زمینه است. کمپین پخش سه دقیقه آگهی یکشنبه شب در دو شبکه مهم شعار رهبری خود را در زمان بحران به عنوان شهردار نیویورک از جمله پس از 9/11.

آقای بلومبرگ است که مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری در همان راه او سه بار برای تالار شهر در نیویورک: قریب به اتفاق رقبای خود را با این مقدار هزینه ای که می شود آن را سخت به رقابت بپردازند.

او تنها نامزد در هوا در همه 14 متحده و اتحاد کارکنان بر روی زمین در هر کشور از جمله برخی از تیم ها که کمپین رهبری می گوید بزرگتر از هر کمپین ساخته شده برای قبل از انتخابات است.

آقای بلومبرگ صرف حدود 180 میلیون نفر در تبلیغات تلویزیونی تنها در 14 سه شنبه متحده با بیش از 100 میلیون دلار از آن صرف فقط در کالیفرنیا و تگزاس دو تا از بزرگترین نماینده hauls در اولیه مسابقه. که نزدیک به 3 دلار در هر ثبت نام رای دهندگان در هر دو کشور.

“من فقط هرگز دیده می شود هر چیزی را کاملا به عنوان نمایشی به عنوان این خرید گفت:” شری Sadler اجرا می شود که یک, سیاسی, رسانه های خرید شرکت مستقر در کالیفرنیا و مشورت برای تام Steyer را نوپای مبارزات انتخاباتی.

در حالی که آقای بلومبرگ تنها مبارزات انتخاباتی در تگزاس در این هفته نهایی قبل از اولیه و نه شخصا بازدید کالیفرنیا او را خریداری تبلیغات در هر رسانه ای بازار در هر دو کشور در 10 ماه منتهی به سه شنبه با توجه به تلویزیون صرف اطلاعات به دست آمده توسط آسوشیتد پرس. از شنبه که کارولینای جنوبی رای دادند و حدود 1.4 میلیون کالیفرنیا دموکرات ها در حال حاضر بازگشت پست الکترونیکی-در برگه های رای. که تقریبا 20 درصد از آراء که به بیرون رفت.

کسی که در سن دیگو, دولت دومین شهر بزرگ و سابق جمهوری خواه و دژ محکم است که دیده می شود آن سیاست تغییر بیش از دهه گذشته می تواند دیدن یک همشهری آگهی به عنوان بسیاری از 40 بار در این پنجره. در کارولینای شمالی برخی از بینندگان تلویزیون در گوشه شمال شرقی دولت ممکن است دیده بلومبرگ تبلیغات به عنوان بسیاری از 180 بار پس از او وارد مسابقه و شروع به خرج کردن پول وجود دارد.

او حتی هزینه های بزرگ در خانه متحده از رقبای الیزابت وارن و ctq در بیش از 9 میلیون دلار در ماساچوست و نزدیک به 8 میلیون دلار در مینه سوتا است.

تبلیغات تنها یک تکه از آقای بلومبرگ بی همتا هزینه های کمپین. شرکت کنندگان دریافت رایگان تی شرت در هر عصر ایران, رویداد با یکی از خود را به طور کلی مبارزات انتخاباتی شعارهایی از جمله “من مانند مایک” و یا تخصصی تی شرت برای هر حالت این رویداد است. تقریبا هر رویداد تخصصی علامت و پس زمینه با مضمون به شهرستان این رویداد در; یک نشانه با نشویل شهر افق مشخص شده با رنگ قرمز قاب بلومبرگ به عنوان او صحبت کرد به رای دهندگان در محل برگزاری کنسرت در اواسط فوریه. آنها در حال درمان به catered بوفه اعم از پنیر صفحات و ساندویچ, quiches کوتاه, به کباب.

برای کوکی آرتور اسمیت یک رای دهندگان مردد در بلومبرگ رویداد در ویلمینگتون کارولینای شمالی در روز شنبه بود که به اندازه کافی برای تحریک علاقه خود را.

“من فکر می کنم او خشن و سخت تاجر که واقعا ساخته شده است پول خود را و نه coasted همراه پدر خود را coattails,” او گفت:. “و من به خدا او به ما این رایگان کباب. آنچه را دوست دارید؟”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. نویسندگان AP جی ریوز در شهر سلما در ایالت آلاباما کمک به این گزارش.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im