آنچه که بانک به ما بگویید که در مورد کسب و کار: همه تلاش

PNC مدیر عامل شرکت گفت: ‘generic مشتری شرکت ما صحبت است که تقریبا بدون استثنا از آنچه آنها انتظار می رود به سال.’

عکس: Gabriela Bhaskar/مهر نیوز

بانک های بزرگ انتظار coronavirus رکود به قطع گسترده ای باریک از طریق شرکت های بزرگ امریکا است.

هنگامی که آنها در گزارش درآمد سه ماهه دوم این هفته بزرگ وام دهندگان ایالات متحده گفت: آنها انتظار نداریم که اقتصاد ایالات متحده به خروج از آن رکود به زودی. طولانی رکود مدیران بانک گفت: نشانه ضعیف برای همه شیوه ای از شرکت های آمریکایی حتی کسانی که به طور مستقیم تحت تاثیر ممنوعیت سفر و اجتماعی-فاصله اقدامات در محل قرار داده برای جلوگیری از ویروس.

از سه ماهه اول به دوم چهار تا از بزرگترین بانک های آمریکایی تقریبا دو برابر مقدار پول آنها را کنار بگذارند به پوشش soured وام های شرکت های بزرگ. آن را متفاوت بود در سه ماهه اول زمانی که بانک ها افزایش یافته است مقررات مربوط به وام های مصرف کننده به مراتب بیشتر است.

حتی چیزی شبیه به اخبار خوب نبود واقعا. سرمایه گذاری-بانکی درآمد افزایش یافت و در سه ماهه دوم. اما دستاوردهای نمی آمد از ارائه مشاوره به مدیران در معاملات; بلکه بانک raked در هزینه کمک به شرکت های ذخایر نقدی برای سوار شدن از رکود اقتصادی است.

“هر کسی است که با صراحت مبارزه” لایحه Demchak مدیر اجرایی گروه خدمات مالی PNC PNC -1.88% Inc. ، گفت: در یک درآمد تماس شنبه. “عمومی مشتری شرکت ما به صحبت می کنید که در غیر این صورت باز و انجام کسب و کار است که تقریبا بدون استثنا از آنچه آنها انتظار می رود به سال و به پایین از جایی که آنها در سال گذشته است.”

‘من می خواهم به یک رئالیست,’ سیتی گروپ مدیر اجرایی مایکل Corbat گفت.

عکس: اندرو Harrer/مهر نیوز

بانک ها را بی رقیب می دید به سلامت مصرف کنندگان ایالات متحده و کسب و کار. آنها گارد سپرده مهندس ادغام و قرض دادن پول. آنها چقدر است به حساب مشتری چقدر است و در کجا خرج بودن است.

در سه ماهه دوم آنها را دیدم برخی از هشدار دهنده همه چیز است. یکی یکی مدیران بانک هشدار داده است که بدترین coronavirus رکود اقتصادی هنوز به آمده است. آنها گفتند که دیگر به انتظار سریع snapback در فعالیت اقتصادی و یا اشتغال است.

سیاه بیکاری در طول تاریخ شده است بالاتر از سفید بیکاری در ایالات متحده در این فاصله بود باریک قبل از coronavirus بیماری همه گیر. اما با بیکاری هدف قرار دادن رکورد در سراسر هیئت مدیره سیاه و سفید آمریکایی می تواند چپ و حتی بیشتر ، تصویر عکس: کارتر مک کال/وال استریت ژورنال

“من فکر نمی کنم کسی باید ترک هر بانک درآمد تماس این سه ماهه به سادگی احساس بدترین کاملا پشت سر ما و این گلگون مسیر پیش رو” Citigroup Inc. مدیر اجرایی مایکل Corbattold تحلیلگران شنبه. “من نمی خواهم بدبین بود…من می خواهم به یک رئالیست.”

چهار تا از بزرگترین بانک های آمریکایی— جی پی مورگان چیس & Co., سیتی گروپ Bank of America Corp و ولز فارگو & Co.—کنار 33 میلیارد دلار در سه ماهه دوم برای پوشش وام است که می تواند به بد. شرکت اعطای وام اختصاص $16.8 میلیارد دلار از آن از $8.8 میلیارد دلار در سه ماهه اول. (بانک مرکزی امریکا را کنار بگذارند کمتر برای وام ضرر و زیان نسبت به بانک های دیگر. مدیر اجرایی برایان Moynihan گفت: علائم اولیه ارتجاعی دلگرم کننده است.)

جی پی مورگان که بزرگترین بانک ایالات متحده آمریکا توسط دارایی های خود را کنار بگذارند $4.6 میلیارد دلار برای وام تجاری ضرر و زیان از 2.4 میلیارد دلار در سه ماهه اول. آن را نگه داشته و آن را به مصرف کننده ارائه مسطح در $4.4 میلیارد دلار است.

“در سه ماهه اول زمانی که ما واقعا به دنبال عمیق اما کوتاه مدت رکود ما واقعا بسیار متمرکز در اکثر نهفته بخش گفت:” جی پی مورگان رئیس امور مالی جنیفر Piepszak. “اکنون که ما به دنبال در یک مطلب طولانی رکود ما محفوظ است بسیار گسترده تر تاثیر سراسر بخش.”

مشتریان hunkering بیش از حد. حتی پس از اقتصاد نشان داد برخی از نشانه هایی از بهبود بانکداران گفت: شرکت شد در اورژانس-حالت آماده و بارگذاری تا در پول نقد.

زمانی که امریکا تعطیل در ماه مارس به ضرب و شتم به کروناویروس, شرکت, انبار, نقدی با رسم کردن خطوط اعتباری را. در این ماه است که به دنبال بانکداران گفت: شرکت های پرداخت این بدهی و آن را با جایگزین جدید وام و اوراق قرضه و یا تبدیل سهام ارائه شده است. جی پی مورگان, مورگان استنلی و Goldman Sachs Group Inc. همه بریده برخی از آنها بهترین سرمایه گذاری-بانکی چهارم در رکورد با تشکر از کسانی که ارائه شده است.

“مردم می ترسند و پاسخ آنها توسط هر بانکی پول نقد خود را و اساسا prefunding استقراض خود را نیاز دارد تا آنجا که آنها می توانند” Wells Fargo bank تحلیلگر مایک مایو گفت.

برخی از شرکت ها به فروش می رسد بدهی یا حقوق صاحبان سهام بیش از یک بار. Delta Air Lines , Inc., یک شرکت عمیقا آسیب دیده توسط همه گیر شد و در میان بازار اوراق قرضه را تکرار مشتریان در سه ماهه دوم. شرکت های بیشتر عایق از بحران از جمله Netflix , Inc. NFLX -6.52% و شل Technologies ,Inc. بودجه مطرح شده بیش از حد.

“مکالمات در حال حاضر در مورد پایداری” گفت: Tyler Dickson, co-رئیس بانکی بازار سرمایه و مشاوره در سیتی گروپ. “چه می توانم انجام برای زنده ماندن این و حتی از همه مهمتر زمانی که من دیدن طرف دیگر من یک برنده؟”

در زمان خوب همه که استقراض خواهد بود انتظار می رود به افزایش میزان سرمایه گذاری و گسترش است. اما کسب و کار هستند پارکینگ آن را در حساب های بانکی خود را. سیستم بانکی ایالات متحده افزوده است 2.2 تریلیون دلار در سپرده تا کنون در این سال سه گانه هر شش ماه دوره رکورد با توجه به فدرال رزرو داده است.

“ما نمی توانیم پیش بینی آینده” جی پی مورگان مدیر عامل جیمز Dimon به گفته تحلیلگران. “ما نمی دانیم. کلمه بی سابقه ای است که به ندرت استفاده می شود به درستی. این بار آن را به درستی استفاده می شود.”

نوشتن به David Benoit در [email protected]

به اشتراک گذاری افکار خود را

باید بانک درآمد شما بیشتر خوش بینانه یا بدبینانه در مورد اقتصاد ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>